The Sims 4 z kolejnym wyciekiem. Znamy zawartość nadchodzących kolekcji

Wyciek zwartości nowych kolekcji do The Sims 4 powinien stać się już tradycją. To już kolejny raz gdy media społecznościowe obiegają informację o nadchodzących nowościach do gry. Tym razem poznaliśmy tematykę, datę premiery oraz obiekty, które pojawią się wraz z dwoma pakietami kolekcji. Okazuje się, że ich premiera odbędzie się za kilka dni.

Twórcy gry mocno do serca wzięli sobie rozpoczynające się lato i postanowili zaserwować graczom dwie iście wakacyjne kolekcje. Tym razem obie dodadzą nowe obiekty do trybu budowania i kupowania. Jedna skupi się na aspekcie tworzenia własnego baru, natomiast druga pozwoli stworzyć basen marzeń. Według doniesień użytkownika @anadius na X premiera rozszerzeń ma się dobyć 30 maja 2024 roku.

The Sims 4 Przytulne bistro

Okładka The Sims 4 Cozy Bistro Kolekcja.
Okładka Cozy Bistro Kolekcja.

Zatrzymaj się w swoim ulubionym bistro i daj się ponieść antycznej atmosferze The Sims 4 Cozy Bistro Kolekcja (pol. Przytulne Bistro). Stwórz miejsce, które wypełnione jest dobrym nektarem oraz świetnym towarzystwem. Udekoruje je za pomocą typowych elementów lokalnego baru takich jak boazeria na ścianach, polerowane metalowe elementy czy retro meble, które wytrzymały próbę czasu. Wieczorem zaserwuj najlepszy nektar, a w ciągu dnia najdroższą kawę. Wypełnij swoje bistro światłem świec i klasycznym wystrojem tak, aby stworzyć perfekcyjne miejsce do randek lub spotkań z przyjaciółmi.

Wypoczynek nad Riwierą

Okładka The Sims 4 Riviera Retreat Kolekcja.
Okładka Riviera Retreat Kolekcja.

Wygrzewaj się w rustykalnej scenografii, którą otoczony będzie ustronny basen z The Sims 4 Riviera Retreat Kolekcja (pol. Wypoczynek nas Riwierą). To czas na relaks w wiklinowym fotelu, oglądając, jak promienie słońca przedzierają się przez okryte winoroślami pergole i odbijają się w Twoim prywatnym wodospadzie. Stwórz perfekcyjne miejsce dla Twoich Simów, aby mogli spędzić trochę czasu samotnie, albo z kimś wyjątkowym. Ustaw swoje wygodne lniane meble pośród rustykalnego wystroju i ziemskich elementów tj. kamienna kostka brukowa. To miejsce ma być ponadczasowe, łącząc świeżość i czystość z naturą tak, aby stworzyć przestrzeń, w której rozpłyną się wszystkie troski.

Pakiety, o których mowa będą częścią rozpoczynającego się sezonu nowości. Tym razem twórcy planują dodać do gry nieco pikanterii. Wszystko za sprawą flirciarskiego dodatku, który ma pojawić się w przeciągu najbliższych trzech miesięcy. Poza dużym rozszerzeniem oraz nadchodzącymi kolekcjami, producenci gry zaplanowali również dwie darmowe aktualizacje.

Co sądzicie na temat najnowszych pakietów do The Sims 4? Macie w planach ich zakup? 😉

Zareaguj na nowinkę!
+1
11
+1
0
+1
7
+1
1
+1
16
+1
2

4 KOMENTARZE

  1. Jesli będzie opcja prowadzenia własnego baru jako praca to może kupie to – ale jeśli to tylko kolejne meble podziękuje/.

    • E no co ty. Mają wywalić coś, co owiane jest już legendą? To tak jakby stworzyli Sims 5 i nie było w niej Belli, ani żadnych wzmianek o niej 😛

  2. Mi po aktualizacjach nie zapisują się pliki, i gra nie działa, nie mogę stworzyć rodziny bo po wyłączeniu i uprzednim zapisaniu wszystko znika i muszę zaczynać od początku. Cała gra zepsuta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories