Śmierć przez złamanie serca, apartamenty, kariera konsultanta miłosnego i wiele więcej. Wyciek nowych informacji

Chyba jeszcze żaden dodatek nie wyciekł do internetu przed oficjalną zapowiedzią, co The Sims 4 Zakochaj się. Równie dobrze Electronic Arts mogłoby zrobić nam nieoczekiwaną premierę jeszcze w czerwcu, bo po przeczytaniu poniższych informacji – będziecie wiedzieć już wszystko.

Wcześniej mogliśmy zobaczyć okładkę i podstawowe informacje na temat dodatku. Ku uciesze fanów, 19 czerwca w internecie pojawiły się kolejne fakty na temat rozszerzenia. Tym razem dowiadujemy się nieco więcej o systemie tego, co kręci naszych Simów, poznajemy nowy rodzaj śmierci czy więcej szczegółów na temat randkowania, czy samego miasta. Oprócz oficjalnych treści z EA App wyciekły również screeny. Zdjęcia potwierdzają naszą teorię o tym, że nowe miasto nawiązywać będzie do Ameryki Łacińskiej.

Zapraszamy do lektury przetłumaczonego przez nas materiału. Pamiętajcie, że choć treść najprawdopodobniej jest prawdziwa i oficjalne, to nasze tłumaczenie może nieco odbiegać od oficjalnych nazw, które pojawią się w grze.

Tłumaczenie funkcji dodatku The Sims 4 Zakochaj się

Dopasowanie

Kącik Kupidyna / Dopasowywanie pojedynczych Simów

Młodzi dorośli Simowie i starsi mogą uzyskać dostęp do Kącika Amora z telefonów i komputerów, aby dobierać się w pary z innymi Simami ze świata lub Galerii. Zgadza się, Twoja pula randkowa obejmuje całą Galerię! Aplikacja składa się z 3 sekcji. W sekcji O mnie możesz zrobić selfie do biografii Sima i wybrać, które z jego cech mają być wyświetlane. Aplikacja dobiera dopasowania na podstawie preferencji wiekowych i orientacji seksualnej Sima. Znajdź ulubionych Simów w zakładce Zapisane. Dodaj swoich ulubionych do kontaktów lub stwórz dla nich randkę!

Randki / Stwórz idealną randkę

Stwórz randkę! Wybierz rodzaj randki, wybierz miejsce, zaproś więcej Simów, jeśli chcesz, i wybierz aktywności. Randki będą miały cele zależne od wybranych aktywności. Inni Simowie nie będą przerywać randki, chyba że zaprosisz ich do rozmowy, a Ty możesz zmienić miejsce trwającej randki, jeśli chcesz zmienić scenerię WINK. Podobnie jak w prawdziwym życiu, jeśli randka nie idzie dobrze, drugi Sim może ją wcześniej zakończyć.

Flirt i zabawa / Nowe romantyczne interakcje

Simowie mają nowe sposoby na nawiązywanie kontaktów dzięki nowym grom i pudełku z kostiumami dla dorosłych. Mogą również karmić się nawzajem z pudełek ze smakołykami, przytulać się w łóżku lub dzielić się wyjątkowymi chwilami na romantycznym kocu. Ten przenośny koc jest zawsze dostępny, niezależnie od tego, czy chcesz się przytulić, pocałować, czy WooHoo. Pamiętaj tylko: miłość może być niebezpieczna. Simowie, którzy doświadczą zbyt wielu miłosnych uniesień, mogą umrzeć z powodu złamanego serca.

Połączenie

Dynamika romansu / Gorąco czy zimno?

Dynamika romansu istnieje między Simami w związkach. Mogą one zostać wybrane przez Ciebie w Stwórz Sima lub rozwinięte w trakcie rozgrywki i mogą się zmieniać lub znikać w trakcie rozgrywki. Istnieją 4 rodzaje dynamiki romansu: Zdrowy (Simowie, którzy są głęboko zakochani i okazują to), Pikantny (związki z fizycznym naciskiem), Napięty (nieszczęśliwe związki) i Nieprzewidywalny (szybkie zmiany między kłótnią a uczuciem).

Zwroty akcji i zwroty akcji / Co działa na Twojego Sima?

Wzajemne przyciąganie Simów wpływa na ich zachowanie. Simowie mogą się do siebie bardziej lub mniej przyciągać w miarę poznawania wzajemnych cech. Kategorie te obejmują działania, cechy charakteru, modę i styl romansowy. W związku każdy Sim może mieć inny poziom romantycznej satysfakcji i atrakcyjności, więc upewnij się, że co jakiś czas sprawdzasz swojego partnera.

Cechy / Kim jesteś w miłości?

Określ, kim są Twoi Simowie w romantycznych sytuacjach, korzystając z 2 nowych cech. Zakochaniec to ktoś, kto jest szczególnie entuzjastycznie nastawiony do szukania miłości, podczas gdy Sim, który jest romantycznie zdystansowany, potrzebuje więcej czasu na budowanie relacji. Każda nowa cecha wiąże się z nowymi interakcjami dla Simów.

Romans

Nowa umiejętność / Opanuj sztukę romansowania

Naucz się być doskonałym partnerem dzięki tej 10-poziomowej umiejętności. Simowie, którzy dobrze opanowali tę umiejętność, będą lepiej radzić sobie z zabieganiem o randki, a także z utrzymywaniem satysfakcji ze związku. Na każdym poziomie odblokowywane są nowe profity, a na poziomie 10 Twój Sim zyska Aurę Flirtu, która zapewni Simom wokół niego zalotne nastroje. Nawet nastoletni Simowie mogą ćwiczyć tę umiejętność (tylko z innymi nastolatkami), aby przygotować się na miłość na całe życie.

Aspiracje / Romantyczny Odkrywca i Partner Wzorowy

Simowie z aspiracją Romantyczny Odkrywca mają szerokie spojrzenie na romanse i chcą doświadczyć wszystkiego. Interesują ich randki, ale także codzienne przejawy miłości. Simowie z aspiracją Partner Wzorowy mają bardziej ukierunkowany cel: budowanie szczęśliwych relacji z więcej niż jednym partnerem.

Kariera konsultanta ds. romansów / Rozpocznij romantyczną karierę

Konsultant ds. romansów to nowa 10-poziomowa kariera, która obejmuje swatanie i terapię par. Postępy w tej karierze poza ekranem przynoszą nagrody, w tym wystrój biura w kształcie serca i następujące nowe interakcje: Udzielanie niezamówionych porad miłosnych, Zachwycanie się miłością, Dzielenie się poradami dotyczącymi satysfakcji ze związku i Proponowanie potencjalnego dopasowania.

Odkryj

Piękne partie / Spotkaj się i poznaj

Singielskie spotkania to nowa cecha parceli, która przyciąga samotnych Simów – idealna, jeśli szukasz miłości (ta cecha parceli przyciąga samotnych Simów na twoje podwórko~). Ciudad Enamorada ma 13 nowych parceli w 3 nowych dzielnicach: Vista Hermosa, Plaza Mariposa i Nuevo Corazón. Dostępne są 2 penthouse’y, dom wakacyjny, park, siłownia, zmysłowy klub nocny i uroczy salon.

Interakcje w lokalu / Flirt w mieście

Simowie, którzy wychodzą na miasto, będą mieli nowe sposoby na przyciągnięcie lub nawiązanie kontaktu z potencjalnymi partnerami w zależności od tego, gdzie się znajdują. Simowie na siłowni mogą popisywać się sprawnością fizyczną, Simowie w muzeum mogą wspólnie oglądać dzieła sztuki, Simowie na łonie natury w parku lub na plaży mogą wspólnie oglądać niebo lub gwiazdy, a w barze, klubie nocnym lub salonie dostępny jest nawet nowy uwodzicielski taniec.

Tłumaczenie wykonane za pomocą sztucznej inteligencji.

Zareaguj na nowinkę!
+1
1
+1
0
+1
11
+1
0
+1
25
+1
1

15 KOMENTARZE

 1. Co za miłe zaskoczenie, podoba mi się jak na razie.. też czekam na zwiastun.
  Coś czuję, że obok Czterech pór roku, Być rodzicem i Razem raźniej, to będzie kolejny esencjonalny dodatek.

 2. Hmmm… Ostatnie dodatki rozczarowały mnie ilością zawartości (bardziej przypominały pakiety rozgrywki), ten wydaje się na granicy, jednak jeśli okaże się że to już wszystko, to niestety znowu będę czuła niedosyt…

  • Chociaż klimat miasta przypomina mi telenowele latynoskie/meksykańskie (na których się wychowałam), więc z drugiej strony jeśli to było ich inspiracją to może coś z tego będzie ❤️💘💕💔

  • Po przeczytaniu opisu czego jeszcze byś oczekiwała od tego dodatku ?co według Ciebie powinno się jeszcze pojawić w zawartości? 💋❤️🔥

   • Bardziej chodziło mi o to, że dodatki kiedyś były bardziej rozbudowane – a to jest pomiędzy pakietem rozgrywki a dodatkiem. Pełnoprawny dodatek byłby np jakby byłby połączony ze ślubnymi historiami, które akurat były pakietem rozgrywki (a jeśli porównać zawartość to jest podobna). Takie pełne połączenie historii randkowanie zakończone ślubem… 💕💕💕
    Wtedy np można by dodać oświadczyny przy stoliku podczas randki, koc piknikowy mógłby działać z koszykiem z wiejskiej sielanki – ja było to w 3 (a dodatkowo mogliby tutaj również dodać możliwość oświadczyn), lub jednostronna miłość (jednakże to niestety pewnie jest nie do przeskoczenia przez silnik gry). Jakby dłużej pomyśleć, pewnie wpadłbym na więcej pomysłów, ale to tylko nakręciłoby moją falę rozczarowania, którą mam od kilku lat przy premierach dodatków.
    Obawiam się, żeby nie skończyło się to tylko na ładnej wydmuszce z króliczymi norami i hermetycznymi interakcjami – niekompatybilnymi z innymi dodatkami. Na przykład, dodali jakiś czas temu odprężenie na łóżku, podczas którego można oglądać TV, ale już rozmawiać nie można.

   • Ale jasne, trzeba poczekać na oficjalny gameplay i oby ukazał się szybciej niż później. Patrząc na ranczo, które wyszło 20 lipca, a zwiastun był 22 czerwca, to raczej możemy spodziewać się go szybciej…

 3. Przykre jest tylko to, że o tym dodatku wiadomo już wszystko. Kiedyś dodatki to były miesiące odkrywania nowości, a my znamy już całą zawartość, bo tam nie będzie nic więcej. A za 190 złotych, to mega drogo.

 4. „który jest romantycznie zarezerwowany”. Ludzie. Przetłumaczcie to tak, żeby miało sens. Nie „zarezerwowany”, a „powściągliwy”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories