Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Regulaminy Awatary na forum

ostatnio zaktualizowano przez Dana 5 lat, 1 miesiąc temu
13 uczestników
34 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #55357
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @fiolek – Bez przesady, jeśli młodszy użytkownik nie zrozumie żartu, najwyraźniej cały serwis nie jest dla niego dobrym miejscem. Owszem, mamy tutaj młodszych użytkowników, ale to też nie przedszkole, żeby upraszczać treści 😉

     

    Przypominam, że temat dotyczy awatarów.

    #55358
    Darkwish
    Uczestnik

    @Fiolek po pierwsze, chociaż może wydawać się dziwne, my jesteśmy osobnymi bytami (ja, Rika, Karol i reszta), więc nie jestem w stanie nic zrobić z wpisem innej osoby 😉

    Po drugie, Ty także jesteś młodszą osobą i każdy poniżej 18 roku życia jest, a nie oszukujmy się w wieku 15-17 lat jest się już samoświadomym. Po trzecie, internet nie jest miejscem w którym się wychowuje dzieci.

    #55363
    Ginewra
    Uczestnik

    @Cold, poszukać ci jakiś simowych Tarji i zdjęcia podrzucić? 😀 Skoro i tak mam zamiar biedzić się ze swoim avatarem, to mogę i przy okazji z twoim. Przynajmniej pomieszkam sobie z Tarją! 😀 Mam nadzieję, że lubi koty xD

    #55388
    KamaroThePolish
    Uczestnik

    Witam; Czy ten avatar jest odpowiedni?

    #55446
    Hiruko
    Uczestnik

    @KamaroThePolish Twój obecny awatar podchodzi elegancko pod

    • „dowolnym rysunkiem nie będącym treścią +18”,

    więc nie powinno być z nim problemu 🙂

    Odnośnie awatarów, chciałam tylko zgłosić, że awatar @Klaudiaa :3 zawiera jej zdjęcie, tylko z tą całą psią edycją (uszy i pysk). Łatwo to zdjęcie zweryfikować, gdyż w opisie na profilu jest nazwa jej konta na fb :/

    #55447
    Cold
    Uczestnik

    @Ginewra Dziękuję za chęci, ale chyba zostanę przy tym jesiennym liściu, ewentualnie mogłaby to być moja simowa podobizna, ale nie mam Czwórki zainstalowanej, a swojego zdjęcia przecież nie będę tu wrzucać żeby ktoś na jego podstawie mi Sima zrobił 😛 . Bo wiesz, jakbym miał simową Tarję, to pewnie znowu byłbym utożsamiany z kobietą – a szczerze mówiąc, nie chce mnie się tłumaczyć kolejny raz, czemu na moim awatarze jest kobieta 😛 Wystarczy, że mam inne rzeczy związane z moją Idolką 😉

    Ale tak, możesz z Tarją pomieszkać, na pewno lubi koty, bo kiedyś o nich mówiła w wywiadzie 😉

    #55685
    Ginewra
    Uczestnik

    Mam problem z dodaniem avatara (tak,  w końcu udało mi się zorganizować i przerobić piękne zdjęcie niewspółpracującej Simki). Zrobiłam go wielkości 150px x 150px (takich samych rozmiarów, jak aktualny) i strona chce mi go przyciąć – kiedy wszystko ustawię i kliknę „przytnij”, strona zwraca błąd, że nie udało się avatara przyciąć i go nie aktualizuje. Można jakoś pominąć krok przycinania (nie widzę przycisku „prześlij”)? Chyba że rozmiar jest za duży i dlatego ma problemy z przycięciem?

     


    @Cold
    nie poznaję cię teraz 😀

    #55686
    Xander
    Uczestnik

    Mój jest w porządku? 🙂

    #55745
    Cold
    Uczestnik

    Czy awatar jest ok? Bo ciotka @ginewra ma zastrzeżenia 😛 Piszę tu, bo nie chciałbym robić spamu u Pixela, bo to w końcu Jego blog, a nie dział pogaduszki 😉

    #55748
    GlossyGem
    Opiekun forum

    🙂 Jest ok, skoro nie zmieniłem ich.

    #55750
    Ginewra
    Uczestnik

    A ja nadal mam problem z dodaniem mojego…

     


    @Cold
    – ja zawsze mam jakieś zastrzeżenia, bo ja czepliwa ciotka jestem 😛

    #55752
    Anonim
    Nieaktywny

    Mam ten sam problem z przycinaniem, co @Ginewra

    #62758
    Truskawka
    Uczestnik

    Można by było mieć awatar z budowlą z the sims4 albo z postacią ?

    #62760
    Fiolek
    Uczestnik

    @dariajojo9 Wydaje mi się, że tak! 🙂 Tylko, że budowla raczej będzie słabo widoczna, więc odradzam :/ Ale simowa postać jak najbardziej ?

    #64136
    Dana
    Uczestnik

    Witam wszystkich serdecznie. Niedawno zarejestrowałam się na forum i mam problem z dodaniem awatara. Może jakiś miły moderator mógłby mi w tym pomóc. 🙂 Pozdrawiam. 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 35)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.