Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Regulaminy Awatary na forum

ostatnio zaktualizowano przez Dana 5 lat, 2 miesiące temu
13 uczestników
34 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #64155
    Fiolek
    Uczestnik

    @danuta720 Załóż konto na Gravatarze (na tym samym e-mailu co na Dotce!) i postępuj zgodnie z instrukcją 😉 Nie pojawi się od razu, w 5 sekund po dodaniu, ale to jest zupełnie normalne i po dłuższym czasie (max. godzina) powinien już być 😉

     

    Drugim sposobem na dodanie jest wysłanie go prosto przez DOTsim.  Wejdź w zakładkę „Zmień zdjęcie profilowe” na swoim profilu. Następnie przeciągasz plik z wybranym zdjęciem, ustawiasz odpowiedni kadr i gotowe 🙂 Może mi się wydaje, ale wysyłając przez Dotkę nieznacznie pogarsza się jakość zdjęcia :/

     

    No chyba, że wolisz wybrać któryś z gotowych już awatarów – wtedy wejdź do zakładki „Zmień zdjęcie profilowe” i wybierz w kategorii „Gotowe awatary” ten, który Ci się najbardziej podoba 😉

    #64158
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Fiolek, dzięki za pomoc 🙂

    #64160
    Dana
    Uczestnik

    Po raz trzeci piszę ten post. Jeżeli poprzednie pokażą się na forum to z góry przepraszam.

    Dziękuję @Fiołek za szybką odpowiedź. 🙂 Niestety Twoja rada z dodaniem zdjęcia prosto z komputera nie działa. Może to jakiś problem z forum i admini szybko go naprawią. Przy okazji serdecznie pozdrawiam admina @Karola. 🙂

    Po dodaniu zdjecia z komputera pojawił mi się taki komunikat:

    @Fiolek , dziękuję za szybką odpowiedź. 🙂

    Dodałam zdjęcie prosto ze swojego komputera zgodnie z Twoją instrukcją (wymiary: 150×150).  Niestety nie zadziałało.

    Po przycięciu zdjęcia pojawił się taki komunikat:

    <b>”Wystąpił problem podczas przycinania zdjęcia profilowego.”</b>

    Trudno, najwyżej nie będę miała awatara.

    Życzę wszystkim miłej, weekendowej zabawy. 🙂

    #64166
    Fiolek
    Uczestnik

    Nie musisz sama kadrować tego zdjęcia 😉 Wrzuć zdjęcie o pełnych wymiarach, a na stronie dodawania awatara będziesz miała dostęp do narzędzia kadrowania które działa na stronie 🙂 A jeśli nie to zawsze możesz przez Gravatar dodać 🙂

    #64221
    Dana
    Uczestnik

    @Fiolek, dziękuję raz jeszcze za cenne wskazówki, a @ GlossyGem (Karolowi) za pomoc. 🙂

    Pozdrawiam weekendowo.  🙂

Oglądasz 5 wpisów - 31 z 35 (wszystkich: 35)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.