Co robisz w The Sims, kiedy Ci się nudzi?

Główna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Co robisz w The Sims, kiedy Ci się nudzi?

• Ksaw
    1 rok temu #

Ja edytuje rodziny na świecie, zmieniam wygląd bądź dodaje nowych członków.

Xardy
    1 rok temu #

Najczęściej robię simów lub buduję parcele :p .
    Myślę ,że powinienem spróbować twojej metody @xav

Fiolek
    1 rok temu #

Wyłączam je 🙄😛

Ksaw
    1 rok temu #

Z początku też chciałem to napisać @fiolek 😅

Hiruko
    1 rok temu #

Ja najczęściej zaczynam wtedy nową grę w dowolnym otoczeniu, a następnie je czyszczę i buduję wszystko od nowa. Jak znudzi mi się budowanie to wracam do grania simami i tak w koło 😛

Szpurcia
    1 rok temu #

Ja robię simy dla innych. 🙂

Ksaw
    1 rok temu #

@xardy, warto to robić, bo w innym wypadku miasto wymrze i wprowadzą się losowi simowie – a bardzo tego nie lubię, zwłaszcza ich outfitów :”)

Alicja
    1 rok temu #

Zazwyczaj również uzupełniam miasta nowymi simami, czasem też tworzę simy bez cc do galerii 😀

Remczak
    1 rok temu #

Tworzę simów albo pobieram mody 🙂

Hiruko
    1 rok temu #

@xav @alicja Ja zawsze czyszczę te domy. Nie wiem czemu, ale zawsze miałam niepochamowaną ochotę zasiedlić wszystkie domy tylko swoimi simami xD

Layla
    1 rok temu #

Ja robię “patologiczne” rodziny 🙂 . Zwykle wymyślam jakąś głupią historyjkę, tworzę na jej podstawie Simów i rozpoczynam grę (pod to opowiadanie).
    Czasem robię na odwrót: gram na spontanie i przelewam wyczyny Simów na mojego bloga (oczywiście stosuję “kreatywnej” prawdy, bo gdybym opisywała, co jest naprawdę w Simsach, tobym chyba usnęła!).

Evaerynth
    1 rok temu #

Jak mi się nudzi, to zwykle tworzę różnych Simów, albo pobieram z galerii ulubione postacie z książek i filmów, po czym wprowadzam je do domów i tworzę różne historie z ich udziałem. Taki jeden wielki crossover. 😀 Za to domów używam wtedy istniejących – nie przepadam za budowaniem (może dlatego, że wszystkie tworzone przeze mnie domy wyglądają jak proste bryły z dachem, haha) i to zwykle ono prowadzi do sytuacji, kiedy zaczyna mi się nudzić.

Ksaw
    1 rok temu #

@hiruko tak też można xD

Hiruko
    1 rok temu #

Cóż, jak to moja lektorka mawia (czasem nawet zbyt często) “When something is stupid, but it works, it ain’t stupid!” 🙂

Misiek
    Redakcja
    1 rok temu #

Zwykle zaczynam edytować jakiś simów lub parcelę, albo buduję jakieś budowle. Czasami zdarzy mi się zdobywać osiągnięcia, wypełniać aspirację albo po prostu uzupełniać kolekcje.

Przeglądasz 15 postów - 1 z 15 (wszystkich: 36)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.