Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Co robisz w The Sims, kiedy Ci się nudzi?

ostatnio zaktualizowano przez Scarlet Rain 5 lat temu
28 uczestników
35 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47416
    Guuki
    Uczestnik

    Nagrywam filmy, albo buduję.

    #48034

    Ja przerabiam Simów wygenerowanych przez grę. Ich totalne bezguście w ubiorze mnie powala. XD

    #48041
    Marina1234
    Uczestnik

    Zaczynam wtedy jakieś wyzwanie.

    #48569
    Pquest
    Uczestnik

    Kiedy mi się TS4 nudzi, zazwyczaj po prostu w nie nie gram.

    #50030
    Nacia?
    Uczestnik

    Zazwyczaj albo robię nowych simow albo mebluje domy. W budowaniu słaba jestem ale jako architekt wnętrz myślę że bym się sprawdziła ?

     

    #50051
    Nira
    Uczestnik

    Buduję domy, tworzę rodzinki lub zbieram kolekcje, czasami jeszcze robię jakieś wyzwanie.

    #50068
    Queen Joko
    Uczestnik

    Niestety w Simach 4 często mi się nudzi, a nie jest to brak kreatywności, bo w poprzednich generacjach raczej mi się to nie zdarzało. Ech, ale do rzeczy 🙂
    Jak bardzo mam fazę na granie, ale nie bardzo mam wenę na historię to zazwyczaj:

    1. Dopracowuję swoje okolice. Mam tu na myśli, że zastanawiam się które budynki użytkowe są mi potrzebne a które mogę usunąć i zastąpić czymś fajnym, najczęściej z galerii. I tak oto w leśnej urlopowej okolicy moi simowie mają również SPA w stylu leśnym, a w otoczeniu z dodatku Psy i Koty, świetną, swojską rybną knapkę.

    2. Oczywiście przerabiam simów, na ładniejszych, bo to jak roi ich gra woła o pomstę do nieba.

    I to by był na tyle, bardzo brakuje mi więcej otwartych karier, to chyba było to co najbardziej mnie angażowało w grę, ale już wszystkie przeszłam i kolejny raz nie ma dla mnie sensu.

    #52623
    Ginewra
    Uczestnik

    „Inteligentni ludzie się nie nudzą”, jak to mawia mój tatuś 😉 Fakt faktem – „po prostu” mi się nie nudzi, bo mam co robić, a jak nudzi mi się w Simsach, to robię to samo co @Fiolek 😀

    #55019
    Hejkasz
    Uczestnik

    Obecnie mam dużo roboty z wyzwaniem Rezydentki Miasta, i maksowaniem gry (Karier, kolekcji itp. – Może cię to zainspiruje?)

    #55027
    Tokusa
    Uczestnik

    Znudzić może się wszystko 😉 Nawet najlepsza potrawa, jedzona codziennie, przestaje być taka pyszna. W moim przypadku pomaga dawkowanie.

    Jako, że pracuję i poza simsami gram jeszcze w masę innych gier itd. to w same simsy gram średnio 1-2godziny/wcale/ciut więcej w weekendy. I szczerze powiedziawszy, jestem z tych co potrafią przywiązywać się do swoich simsów- swoją rodziną gram już dwa lata.

    Jeśli zaczyna mi się nudzić, to po prostu robię sobie przerwę i zajmuje się czymś na co mam ochotę.

    #55035
    Vince1994
    Uczestnik

    Najważniejsze przystępować do gry w dobrym humorze jeśli mnie coś boli np:kręgosłup częsty ból od komputera lub mam jakieś zmartwienie lub jestem zestresowany to żadna gra nie ważne jaka by była nie sprawia mi frajdy lepiej odejść od komputera wstrzymać grę to nie jest gra sieciowa poćwiczyć sobie dopiero wtedy ponownie zasiąść do komputera i najważniejsze nie grać tylko w simsy jak was ta gra nudzi zróbcie sobie przerwę od simsów i włączcie inną grę.

    #56751
    Safia
    Uczestnik

    Buduje budynki typu:

    • Akademia księżniczek
    • Blok
    • Żłobko-przedszkolo-podstawówkowo-gimnazjalno-liceum

    Albo próbuje zdobyć jakąś kolekcje

    Albo próbuje zrobił ładnegho sima

    #57655
    Jasiek
    Uczestnik

    Zwykle wtedy zaczynam budować jakiś zamek czy coś w tym stylu, zaczynam jakieś wyzwanie albo po prostu przerzucam się na inną grę

    #60167
    borowka
    Uczestnik

    Ja zazwyczaj wychodzę z gry, ale jeśli mam ochotę, ale rozgrywka jest do bani, zaczynam modyfikować simów w CASie, buduję domy, opierając się na istniejących projektach w prawdziwym świecie i oczywiście wtedy MUST BE – dobra muzyka, bo ta z TS4 wgl mnie nie wprowadza w nastrój by budować ^^’ 🙂

    #60314
    Safia
    Uczestnik

    Ostatnio prowadzę nową rodzinę: Super geniusza, który ma dwójkę kosmicznych dzieci. Na razie więc gra mi się nie nudzi. A jak zacznie mi się nudzić to odstawie grę na miesiąc, a potem zacznę zabawę od nowa z nową rodzinką.

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 36)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.