Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Co robisz w The Sims, kiedy Ci się nudzi?

ostatnio zaktualizowano przez Scarlet Rain 5 lat temu
28 uczestników
35 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #60762
    SimPaulina
    Uczestnik

    Najlepiej odstawić grę na jakiś czas i poczekać, aż się zachce grać 😉 ja tak zrobiłam ostatnio i nie mogę się doczekać kiedy będę miała czas pograć 😉

    #60767
    Hiruko
    Uczestnik

    Jest to jednak dość niebiespieczne, Wychodzi cała masa ciekawych i wciągających gier indie, dzięki którym łatko jest zapomnieć o coraz mniej ciekawych simsach. Ostatnio grałam kilka miesięcy temu i tylko przez przypadek sobie o nich przypomniałam xD Wyjdzie nowy dodatek, jak będzie mnie stać, to kupię i wrócę do gry. Obecnie preferuję tworzenie własnych akwariów xD

    #61021
    Tokusa
    Uczestnik

    Ja znowu nie grałam niecałe dwa miesiące, bo wolałam sobie pohasać Inkwizytorką po Thedas, a teraz sobie wesoło wróciłam do gry i jest mi dobrze. Moja Masahiro właśnie będzie się wybierać do Selvadorady, ponieważ w jej ogródku brakuje tamtejszych roślin. Przerwy są potrzebne 😀

    #61024
    ArtSim
    Uczestnik

    Buduje lub edytuje parcele

    #61025
    Koala
    Uczestnik

    Jak mi się nudzi, to zaczynam nową grę i robię różne rzeczy, które rzadko robię. Na przykład zaczynam grać kosmitą, albo 8 osobową rodziną lub robię złego Sima – przestępcę.

    #66048
    Scarlet Rain
    Uczestnik

    Gram w inne gry 😉

Oglądasz 6 wpisów - 31 z 36 (wszystkich: 36)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.