Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Przywitaj się z innymi

ostatnio zaktualizowano przez Anonim 1 rok, 10 miesięcy temu
82 uczestników
103 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #77013
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej @Syrenka! Super, że jesteś z nami 😉 Baw się dobrze!

    #78311
    Nyna
    Uczestnik

    Hejka wszystkim, jestem Nyna i Simsy znam od czasów jedynki, przez dwójkę, na trójce kończąc. Czwórki za bardzo nie znam, bo niestety z racji tego, że zaczęłam dorosłe i poważne życie, nie mam zbytnio czasu na granie. A jeśli już to gram w Trójeczkę, moją miłość, która potrzebuje komputera NASA, żeby chodzić na takich ustawieniach jakie chcę:) społeczności Simsowe znam od dawna, zaczęłam się udzielać 10 lat temu na baaardzo starym forum dotyczącym Trójki wrzucając domy, później na kolejnym, żeby na trzecim z kolei zostać Moderatorem. Aktualnie jestem po bardzo długiej przerwie od Simsów i wszelkich forów, ale pomyślałam, że nie zaszkodzi jak się przywitam.

    Na chwilę obecną jestem kosmetyczką pracującą w fabryce czekolady, jestem kociarą i w wolnym czasie piekę ciasteczka i różne słodkości:)

    #79235
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej @Nyna! 🙂 Fajnie, że jesteś, baw się dobrze! Też jestem kociarą 😉

    #80137
    Konrad
    Uczestnik

    Witajcie ?

    Czas aby trochę powiedzieć o sobie jak dość sporo się tutaj udzielam 😀

    Więc nazywam się Konrad mam 24 lata, obecnie kończę licencjata z Fizjoterapii przyszłość wiąże z tym zawodem (to pasja) a wcześniejsze moje technikum nie zapowiadało tego, gram amatorsko od bliska 2 lat na gitarze (gdy jest czas), nawet dobrze gotuje (ciasta itp. Dla mnie to nie problem), uwielbiam kawę (mógłbym pić ją w hektolitrach), sport (koszykówka), filmy (głównie Fantasy oraz akcja nie pogardzę horrorem), koty (mam obecnie jednego), oraz słuchać muzyki (pop, rock i metal) iw wiele innych rzeczy ale nie będę się rozlewać ?

    Zabawę z Simsami zacząłem od kochanej Czwóreczki (od 2017) kolejna była Trójeczka (od 2018) każda ma swoje wady i zalety ale obie uwielbiam  ? Głównie się skupiam na rozgrywce nie jestem wybitnym budowniczym głównie moje budynki to ,,typowe cegły? 😀 ? Jestem typem że każdą aspiracje wykonuje do złota (oj i ile cierpliwości czasem trzeba) ?

    Miło was wszystkich poznać ?

    Dzięki za przeczytanie.

    I ogółem cieszę się, że tu jestem. ?

    #80176
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cześć @Konrad! Fajnie, że jesteś 🙂 Dobrej zabawy i pozdrowienia!

    #81772
    Enna
    Uczestnik

    Cześć, dzień dobry!

    Jestem Magda i jakoś nie przepadam za swoim imieniem, chyba już wolę pełne, ale nikt nie mówi na mnie Magdalena xD Niedługo „wybije” mi ćwierćwiecze, ale porzuciłam już złudną nadzieje, że kiedyś dorosnę i będę ogarniętym człowiekiem.

    Aktualnie kończę magisterkę na produkcji medialnej i marudzę, że w czasie pandemii muszę na te studia robić więcej niż normalnie :”) – nie jestem ambitną studentką niestety, a studia trochę mi na nerwy działają.

    Poza studiami uczę się rysować, głównie na komputerze, ale od jakiegoś czasu też w ten analogowy sposób – na zwykłej kartce, głównie markery i akwarela. Ponad to po godzinach wraz z kolegami robimy casualową grę mobile – ja oczywiście zajmuję się grafiką (programowanie to nie moja bajka). Chcę zacząć uczyć się animacji zarówno 2D jak i 3D, ale no jestem leniuszkiem to zawsze długo mi schodzi z realizacją moich planów.

    Jeśli chodzi o simsy, nie jestem weteranem, ale pogrywałam trochę w pierwszą odsłonę u koleżanki, na pewno też w tą gdzie było Miłowo i Dziwnowo (to była chyba 2?) O i na pewno miałam sims historie z bezludnej wyspy i to z psami <3.W aktualną odsłonę, kieedyś tam wydaje mi się, że trochę grałam, a teraz no ogarnęłam sobie to wszystko i na nowo zaczęłam grać w 4, która jest naprawdę fajnie rozwinięta.Chciałabym założyć sobie kanał z simsami, bo od jakiegoś czasu mam fazę na montaż, ale nie ma czego montować xD Kolejnym motywatorem jest mashinima, jak wcześniej wspomniałam chciałabym uczyć się animacji, a w tym przypadku jest o połowę mniej roboty, bo już jest „silnik” czyli gra, no i jeszcze chciałaby się nauczyć mówić… Na przełomie lutego i marca, byłam jednym z organizatorów wydarzenia i musiałam iść do radia i nagrywać, podsumuję to tak: montażysta miał dużo pracy xDD

    Dobra to tyle odemnie bo w sumie sporo wyszło pozdrawiam tych co przetrwają przez moje wypociny <3

    #81923
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Witaj @Enna! 🙂 Świetne plany, mam nadzieję, że uda Ci się je zrealizować 🙂 Baw się dobrze na forum! Pozdrowienia!

    #82121
    Toriss
    Uczestnik

    Hej.

    Miło mi, że mogę do Was dołączyć. Pozdrawiam Toriss 🙂

    #82214
    Didi
    Uczestnik

    Hej wam! ?

    Mam na imię Diana i jestem simomaniakiem od czasów podstawki do The Sims(1), OMG!!! to już 20 lat!!! O.O

    Oprócz mojej ulubionej rozrywki, czyli nabijania kolejnych godzin w TS4, hobbystycznie dziergam i maluję ? Z zawodu jestem foto-grafikiem, a pracuję jako wizażystka ?

    W wolnym czasie, oprócz grania w przeróżne gry, lubię obejrzeć jakąś k-dramę lub anime. Równie mocno jak grać uwielbiam czytać, głównie sięgam po fantastykę i biografie…

    Właśnie ogarnęłam, że według mojego opisu jestem prawie aspołeczna… O.o Spokojnie, to nieprawda, jestem bardzo towarzyską gadułą ?

    #82219
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cześć @Toriss i @Didi! Fajnie, że jesteście 🙂 Bawcie się dobrze!

    #82371
    SimsManiak90
    Uczestnik

    Sul sul

    Mam na imię Paulina, wychowuję rocznego synka i niedługo stuknie mi 30.

    Przygodę z serią The Sims zaczęłam gdy tylko dotarła do Polski pierwsza generacja. W sklepie nie jest to tytuł obok ktorego przejdę obojętnie.

    Obecnie grywam sporadycznie, ale z zapałem i namiętnie. Uwielbiam budowac, tworzyć parcele, poprawiać domy i miejsca ogólnie dostępne.

    Pozdrawiam

    #82528
    Malinowa
    Uczestnik

    Siemanko!

    Mam na imię Basia i mam 30 lat. W sismy gram od 1 generacji. Jakoś tak ta miłość przetrwała aż do dziś 😀 Moją ulubioną częścią są TS3 ale nie pogardzę również innymi częściami – każda ma coś fajnego do zaoferowania.

    Oprócz simsów jestem fanką kryminałów, muzyki folkowej, indie oraz rockowej. Obecnie zakochałam się w artystce Aurora. Dodatkowo uwielbiam grać w Final Fantasy XIV, Wiedźmina oraz Dragon Age. Z ciekawostek moge też się pochwalić, że mam 3 koty 😀

    #82548
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Witajcie i bawcie się dobrze! 🙂

     

    @SimsManiak90 też uwielbiam budować i przerabiać parcele z gry, może pochwalisz się swoimi pracami na forum 😉

     


    @Malinowa
    też mam trzy koty i uwielbiam Dragon Age 🙂

     

    #82637
    szynus
    Uczestnik

    Hejka! Jestem sysiek, szynek, szyszka, wszystko! Byle nie Szymon xD

    Prowadzę własnego simstagrama, dlatego obecnie więcej siedzę w CASie niż w normalnej rozgrywce, ale mi to odpowiada. Uwielbiam muzykę Faouzii, oraz Ariany, chociaż slucham wszystkiego co mi się nawinie. Chyba tyle o mnie

    Bayoo!

    #82638
    APik
    Uczestnik

    Sul sul! Mam na imię Ania (byle nie Anna, to brzmi strasznie poważnie) i jestem wygadana niczym Ania z Zielonego Wzgórza. W simsy gram od roku 2018, (tak wiem, strasznie krótko) głównie dzięki kanałowi Kasiulcia. Ta gra od razu skradła moje serce i obecnie mogę się nazwać prawdziwą simomaniaczką, w gronie znajomych pełnię funkcję „Simowej Encyklopedii do spraw Czwórki”. Muzyka Sii mą miłością, kocham tez Twenty One Pilots oraz Of Monsters and Men ? Chcę też zacząć nagrywać, ale co z tego wyjdzie to tylko sam diabeł wie ;)) To chyba tyle o mnie…a! Moj skill budowy leży i kwiczy, ale w CASie się czuję jak ryba w wodzie!

Oglądasz 15 wpisów - 76 z 90 (wszystkich: 104)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.