Przywitaj się z innymi

Główna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Przywitaj się z innymi

• Dana(Danuta720-TSR, AHQ)
    3 miesięcy, 3 tygodnie temu #

@panlis,  zapoznaj się z tym poradnikiem: https://sims.arhn.eu/forum/topic/jak-dodac-zdjecie-do-wpisu-poradnik/

Pozdrawiam. 🙂

nolcanol
    3 miesięcy, 1 tydzień temu #

Wypadałoby się przywitać skoro już zaczęłam się udzielać w wyzwaniach 😀 Jestem Nola. W Simsy zaczęłam grać jeszcze na windowsie 98. W The Sims uwielbiałam dodatek Wakacje i Abrakadabra, w The Sims 2 Studia, Własny Biznes, w The Sims 3 mało grałam, więc nie wiem co lubiłam najbardziej, za to The Sims 4 są moim numer 1 z każdym dodatkiem włącznie. Uwielbiam sobie coś tam budować, choć nie mam jakiegoś wielkiego talentu, nie znoszę budować dużych domów, bo nigdy nie wiem, jak zapełnić pokoje w środku. Wole mniejsze domki, takie swojskie, z ogródkami, dużą ilością kwiatów, białymi płotkami. Co do rozgrywki to ciężko, rzadko kiedy siadam i przykładam się do niej. Często tworzyłam jakąś rodzinę zaczynając od dwójki dorosłych, ale kiedy pojawiały się dzieci odechciewało mi się grać 😀 Ratunkiem dla mnie są wyzwania, gdzie jednak trzeba ileś tych dzieci wychować, wypełniać aspiracje, zdobywać kolejne poziomy umiejętności. Gra jest ciekawsza.

Poza tym, skończyłam studia pedagogiczne z wf-em, planuję iść jeszcze na jedne związane z Azją, chcę się nauczyć japońskiego i odwiedzić Japonię, koreańskiego też bym chciała się nauczyć (kocham K-POP), ale za dużo znaczków jak na początki 😀 Uwielbiam anime (i tak, płaczę na nich nie raz), bajki Ghibli. Jestem uzależniona od gier Otome na fonie (WizardessHeart – kocham♥, kocham♥, kocham♥). Te interaktywne opowiadania tak mnie wciągają, że mogę siedzieć w nich całe dnie, a mając ich kilka to możliwe 😀 Lubię rozmawiać z ludźmi przez neta, czasem lepiej się rozmawia niż w realu 😀 Kocham fantastykę i żałuję, że nie istnieją te wszystkie nadnaturalne stworzenia i magia 🙁 Mieszczę się w przedziale wiekowym 20-30 😀 Jestem dziecinna, wrażliwa, empatyczna, uparta, nerwowa, naiwna, można ze mnie czytać jak z książki. To chyba tyle, jak na początek to nawet sporo 😀

Mrs. Tracz
    2 miesięcy, 2 tygodnie temu #

Cześć wszystkim jestem Paulina! 23letnia studentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, której simsy towarzyszą od dzieciństwa, bo jeszcze nie umiałam pisać a już siedziałam przed komputerem i grałam w starą poczciwą jedyneczkę 😀 Jakoś mimo swojego wieku i sporej ilości obowiązków nadal lubię spędzać z simami swój wolny czas. Ostatnio głównie gram w czwóreczkę, ale w moim serduszku, jako ta ulubiona, na zawsze pozostanie dwójka <3

dzidziak86
    Redakcja
    2 miesięcy, 2 tygodnie temu #

Witam wszystkich serdecznie i cieszę się, że tu jesteście! Bawcie się dobrze 😉

Natalia
    2 miesięcy, 1 tydzień temu #

Hejka Wam! Nazywam się Natalia i mam jeszcze 17 lat (aż do wspaniałego 5 października), na co dzień uczęszczam do technikum ekonomicznego (po wakacjach idę do 3ciej klasy). Lubię grać w gry, czytać książki i rozmawiać do późnych godzin nocnych. Jednak, gdy tego nie robię to staram się spędzać czas w miarę pożytecznie i przyjemnie np. rozwijam swoje umiejętności językowe, rysuję lub edytuję na fandomie (daw. wikia). Jeżeli chodzi o Simsy to znam je i gram w nie już od 6 r.ż – wtedy to mój brat dostał tę grę od babci i grałam wspólnie z nim (potem już coraz bardziej samodzielnie). Są chyba tylko 2 serie, które pokochałam mocno w swoim życiu – Harry’ego Pottera i właśnie Simsy <3

dzidziak86
    Redakcja
    2 miesięcy temu #

Cześć @natalia! 🙂 Przyznam, że też uwielbiam Harrego Pottera i Simsy 😉 Choć jeszcze wiele innych serii mogłabym wymienić. Pozdrowienia!

Zabłąkana Panda
    2 miesięcy temu #

Dzień dobry! Kiedy to pisze zaczynam być rozpoznawalny na pogaduszkach a nawet nie wiedziałem, że istnieje taki temat, więc ja też się dołączę.

Wracając do tematu – Ja jestem Kuba, ale wolałbym po porostu – Panda… czy coś… chodź poza pandami koty również królują w moim życiu jak muzyka, SIMSY, śpiew, SIMSY, matma, SIMSY, angielski, SIMLISH

Em…. Dwójeczka forever ♥ i… mam nadzieje, że (chociaż wy) mnie zaakceptujecie 🙂

Miłego simowania!

Anje
    2 miesięcy temu #

Trochę się wstydzę, ale witam wszystkich <3

dzidziak86
    Redakcja
    2 miesięcy temu #

@anje nie ma czego 😉 Witam serdecznie!

@Zabłąkana Panda nie widzę powodu, żeby ktoś mógł nie zaakceptować 😉 Baw się dobrze!

Rach
    1 miesiąc, 1 tydzień temu #

Dzień dobry! Uznałam, że byłoby z mojej strony niekulturalne nie przedstawienie się, w końcu dołączyłam do tej społeczności. Mówcie mi Rachel, tak już się przyjęło w całej rodzinie. Jestem dość młoda, w końcu piętnaście lat to nie jest dużo.

Kocham koty, Simsy (ofc), książki o tematyce dark fantasy oraz muzykę. Lubię również rysować i pisać wiersze, chociaż nie robię tego zbyt często.

Moimi ulubionymi częściami Simsów są dwójka i czwórka. <3

W rozgrywce stawiam głównie na tworzenie historii moim simom. Uwielbiam tworzyć niezwykłe i wymyślne scenariusze, które choć czasem nie mają sensu, to sprawiają mi sporo frajdy.

Lubię dekorować domy w Simsach, bo budowanie ich nie najlepiej mi wychodzi.

Nie jestem zbytnią fanką wyglądu różnych modyfikacji do zmiany wyglądu simów. Wolę wygląd “oryginału”, chociaż przyznam się bez bicia, że czasem ściągnę coś gdy uznam, że styl nie odbiega zbytnio od tego, co możemy spotkać w podstawie i rozszerzeniach naszej ulubionej gry.

Życzę wam miłego dnia! <3

Przeglądasz 10 postów - 61 z 70 (wszystkich: 70)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.