Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Przywitaj się z innymi

ostatnio zaktualizowano przez Anonim 1 rok, 9 miesięcy temu
82 uczestników
103 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #67902
    Dana
    Uczestnik

    @PanLis,  zapoznaj się z tym poradnikiem: https://sims.arhn.eu/forum/topic/jak-dodac-zdjecie-do-wpisu-poradnik/

    Pozdrawiam. 🙂

    #69033
    nolcanol
    Uczestnik

    Wypadałoby się przywitać skoro już zaczęłam się udzielać w wyzwaniach 😀 Jestem Nola. W Simsy zaczęłam grać jeszcze na windowsie 98. W The Sims uwielbiałam dodatek Wakacje i Abrakadabra, w The Sims 2 Studia, Własny Biznes, w The Sims 3 mało grałam, więc nie wiem co lubiłam najbardziej, za to The Sims 4 są moim numer 1 z każdym dodatkiem włącznie. Uwielbiam sobie coś tam budować, choć nie mam jakiegoś wielkiego talentu, nie znoszę budować dużych domów, bo nigdy nie wiem, jak zapełnić pokoje w środku. Wole mniejsze domki, takie swojskie, z ogródkami, dużą ilością kwiatów, białymi płotkami. Co do rozgrywki to ciężko, rzadko kiedy siadam i przykładam się do niej. Często tworzyłam jakąś rodzinę zaczynając od dwójki dorosłych, ale kiedy pojawiały się dzieci odechciewało mi się grać 😀 Ratunkiem dla mnie są wyzwania, gdzie jednak trzeba ileś tych dzieci wychować, wypełniać aspiracje, zdobywać kolejne poziomy umiejętności. Gra jest ciekawsza.

    Poza tym, skończyłam studia pedagogiczne z wf-em, planuję iść jeszcze na jedne związane z Azją, chcę się nauczyć japońskiego i odwiedzić Japonię, koreańskiego też bym chciała się nauczyć (kocham K-POP), ale za dużo znaczków jak na początki 😀 Uwielbiam anime (i tak, płaczę na nich nie raz), bajki Ghibli. Jestem uzależniona od gier Otome na fonie (WizardessHeart – kocham?, kocham?, kocham?). Te interaktywne opowiadania tak mnie wciągają, że mogę siedzieć w nich całe dnie, a mając ich kilka to możliwe 😀 Lubię rozmawiać z ludźmi przez neta, czasem lepiej się rozmawia niż w realu 😀 Kocham fantastykę i żałuję, że nie istnieją te wszystkie nadnaturalne stworzenia i magia 🙁 Mieszczę się w przedziale wiekowym 20-30 😀 Jestem dziecinna, wrażliwa, empatyczna, uparta, nerwowa, naiwna, można ze mnie czytać jak z książki. To chyba tyle, jak na początek to nawet sporo 😀

    #71325
    Mrs. Tracz
    Uczestnik

    Cześć wszystkim jestem Paulina! 23letnia studentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, której simsy towarzyszą od dzieciństwa, bo jeszcze nie umiałam pisać a już siedziałam przed komputerem i grałam w starą poczciwą jedyneczkę 😀 Jakoś mimo swojego wieku i sporej ilości obowiązków nadal lubię spędzać z simami swój wolny czas. Ostatnio głównie gram w czwóreczkę, ale w moim serduszku, jako ta ulubiona, na zawsze pozostanie dwójka <3

    #71330
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Witam wszystkich serdecznie i cieszę się, że tu jesteście! Bawcie się dobrze 😉

    #71586
    Natalia
    Uczestnik

    Hejka Wam! Nazywam się Natalia i mam jeszcze 17 lat (aż do wspaniałego 5 października), na co dzień uczęszczam do technikum ekonomicznego (po wakacjach idę do 3ciej klasy). Lubię grać w gry, czytać książki i rozmawiać do późnych godzin nocnych. Jednak, gdy tego nie robię to staram się spędzać czas w miarę pożytecznie i przyjemnie np. rozwijam swoje umiejętności językowe, rysuję lub edytuję na fandomie (daw. wikia). Jeżeli chodzi o Simsy to znam je i gram w nie już od 6 r.ż – wtedy to mój brat dostał tę grę od babci i grałam wspólnie z nim (potem już coraz bardziej samodzielnie). Są chyba tylko 2 serie, które pokochałam mocno w swoim życiu – Harry’ego Pottera i właśnie Simsy <3

    #71986
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cześć @Natalia! 🙂 Przyznam, że też uwielbiam Harrego Pottera i Simsy 😉 Choć jeszcze wiele innych serii mogłabym wymienić. Pozdrowienia!

    #72032

    Dzień dobry! Kiedy to pisze zaczynam być rozpoznawalny na pogaduszkach a nawet nie wiedziałem, że istnieje taki temat, więc ja też się dołączę.

    Wracając do tematu – Ja jestem Kuba, ale wolałbym po porostu – Panda… czy coś… chodź poza pandami koty również królują w moim życiu jak muzyka, SIMSY, śpiew, SIMSY, matma, SIMSY, angielski, SIMLISH

    Em…. Dwójeczka forever ? i… mam nadzieje, że (chociaż wy) mnie zaakceptujecie 🙂

    Miłego simowania!

    #72132
    Anje
    Uczestnik

    Trochę się wstydzę, ale witam wszystkich <3

    #72134
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Anje nie ma czego 😉 Witam serdecznie!

    @Zabłąkana Panda nie widzę powodu, żeby ktoś mógł nie zaakceptować 😉 Baw się dobrze!

    #73304
    Rach
    Uczestnik

    Dzień dobry! Uznałam, że byłoby z mojej strony niekulturalne nie przedstawienie się, w końcu dołączyłam do tej społeczności. Mówcie mi Rachel, tak już się przyjęło w całej rodzinie. Jestem dość młoda, w końcu piętnaście lat to nie jest dużo.

    Kocham koty, Simsy (ofc), książki o tematyce dark fantasy oraz muzykę. Lubię również rysować i pisać wiersze, chociaż nie robię tego zbyt często.

    Moimi ulubionymi częściami Simsów są dwójka i czwórka. <3

    W rozgrywce stawiam głównie na tworzenie historii moim simom. Uwielbiam tworzyć niezwykłe i wymyślne scenariusze, które choć czasem nie mają sensu, to sprawiają mi sporo frajdy.

    Lubię dekorować domy w Simsach, bo budowanie ich nie najlepiej mi wychodzi.

    Nie jestem zbytnią fanką wyglądu różnych modyfikacji do zmiany wyglądu simów. Wolę wygląd „oryginału”, chociaż przyznam się bez bicia, że czasem ściągnę coś gdy uznam, że styl nie odbiega zbytnio od tego, co możemy spotkać w podstawie i rozszerzeniach naszej ulubionej gry.

    Życzę wam miłego dnia! <3

    #76719
    Urrcia
    Uczestnik

    Hej,

    z tego co widzę należę do seniorów. Oficjalnie wciąż mam 18 lat, jednak w Simsy gram od początku, więc do 18 należy dodać nieco VATu. Moją największą pasją w Simsach jest budowanie i gdy tylko mam wenę oraz czas stawiam enty dom, z czego w połowie nawet nie gram, bo nie mam kiedy.

    Nie używam modów, dobrowolnie i świadomie. Gdy przy Dwójce miałam modyfikowanych dodatków dwa razy więcej zajętej pamięci w porównaniu z grą (ze wszystkimi dodatkami), uznałam, że muszę się opanować. Trójka i Czwórka są więc, jak je EA stworzył i tego się trzymam.

    Od czasu do czasu postaram się pokazać, co udało mi się stworzyć i liczę, że nie zanudzę was swoją radosną twórczością.

    Pozdrawiam i łączę się w oczekiwaniu na Uniwersytet.

    #76766
    Lunatic
    Uczestnik

    Hej wszystkim ?.

    Jestem Lunatic, ale możecie się do mnie również zwracać Luna bądź  po imieniu, Alessandra.

    Jestem studentką resocjalizacji, którą interesują wszelkie tematy psychologiczne i kryminalistyczne – kilkugodzinne maratony z podcastami o mordercach i nierozwiązanych sprawach kryminalnych to moja specjalność. Moim drugim konikiem są bez wątpienia wszelkiego rodzaju tematy paranormalne – zarówno w bardziej lajtowej odsłonie jak i te typowo komercyjne „straszaki”. Horrory to mój ulubiony gatunek filmów i gier, a w tej kwestii czasami wychodzi ze mnie prawdziwy zapaleniec. Ulubiona seria? Gdybym musiała podjąć ten poważny, aczkolwiek wyjątkowo ciężki wybór to moimi faworytami byłyby zdecydowanie Resident Evil i Obcy ??. Swój wolny czas spędzam również na artystycznej działalności – najczęściej używanymi przeze mnie mediami są zdecydowanie tusz, akwarele, markery wodne i równie chętnie łączę że sobą te techniki w najróżniejszych wariacjach.

    Mogę jeszcze nadmienić, że obsesyjnie kocham koty, astronomię oraz dobrej jakości herbatę. W simsy grałam sporadycznie już od kilku lat ale dopiero od jakiegoś czasu zaczęłam zbierać dodatki i zagłębiać się w informacje na temat tej gry.

    #76767
    SLena
    Uczestnik

    Cześć Wszystkim. Właśnie założyłam tutaj konto. Oglądałam tę stronę, ale dopiero dziś zdecydowałam się zarejestrować. W simsy gram od bardzo wielu lat – przeszłam wszystkie serie i wszystkie dodatki. Wciągnęła mnie w to kuzynka, która pokazała świetny sposób na budowanie. Raz zagrałam i przepadłam 😉 A coś o mnie? Hmm… pracuję sobie, żyję i jakoś radzę…. Praca jest połączeniem przykrego obowiązku zarabiania z pasją…. życie to Mąż i budowanie swojego gniazdka… a wiek? Powiedzmy że lekko powyżej trzydziestki 😀

    #77008
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cześć wszystkim! Cieszę się, że zdecydowaliście się dołączyć 🙂 Dajcie mi znać jak macie jakieś pytania! Pozdrowienia i dobrej zabawy 🙂

    #77011
    Syrenka
    Uczestnik

    Cześć! Obserwuję stronę od paru miesięcy, a dzisiaj postanowiłam również zacząć się udzielać. W The Sims gram już prawie 15 lat – nawet nie wiem jak ten czas zleciał! Zaczynałam od TS2, ale to „czwórka” jest moją ulubioną częścią. Prywatnie studiuję, pracuję, jestem melomanką do potęgi i mam wspaniałą dziewczynę i mopsa – z nimi głównie spędzam swój wolny czas. Miło Was poznać!

Oglądasz 15 wpisów - 61 z 75 (wszystkich: 104)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.