Przywitaj się z innymi

Główna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Przywitaj się z innymi

• Dana(Danuta720-TSR, AHQ)
    2 miesięcy, 1 tydzień temu #

@panlis,  zapoznaj się z tym poradnikiem: https://sims.arhn.eu/forum/topic/jak-dodac-zdjecie-do-wpisu-poradnik/

Pozdrawiam. 🙂

nolcanol
    2 miesięcy temu #

Wypadałoby się przywitać skoro już zaczęłam się udzielać w wyzwaniach 😀 Jestem Nola. W Simsy zaczęłam grać jeszcze na windowsie 98. W The Sims uwielbiałam dodatek Wakacje i Abrakadabra, w The Sims 2 Studia, Własny Biznes, w The Sims 3 mało grałam, więc nie wiem co lubiłam najbardziej, za to The Sims 4 są moim numer 1 z każdym dodatkiem włącznie. Uwielbiam sobie coś tam budować, choć nie mam jakiegoś wielkiego talentu, nie znoszę budować dużych domów, bo nigdy nie wiem, jak zapełnić pokoje w środku. Wole mniejsze domki, takie swojskie, z ogródkami, dużą ilością kwiatów, białymi płotkami. Co do rozgrywki to ciężko, rzadko kiedy siadam i przykładam się do niej. Często tworzyłam jakąś rodzinę zaczynając od dwójki dorosłych, ale kiedy pojawiały się dzieci odechciewało mi się grać 😀 Ratunkiem dla mnie są wyzwania, gdzie jednak trzeba ileś tych dzieci wychować, wypełniać aspiracje, zdobywać kolejne poziomy umiejętności. Gra jest ciekawsza.

Poza tym, skończyłam studia pedagogiczne z wf-em, planuję iść jeszcze na jedne związane z Azją, chcę się nauczyć japońskiego i odwiedzić Japonię, koreańskiego też bym chciała się nauczyć (kocham K-POP), ale za dużo znaczków jak na początki 😀 Uwielbiam anime (i tak, płaczę na nich nie raz), bajki Ghibli. Jestem uzależniona od gier Otome na fonie (WizardessHeart – kocham♥, kocham♥, kocham♥). Te interaktywne opowiadania tak mnie wciągają, że mogę siedzieć w nich całe dnie, a mając ich kilka to możliwe 😀 Lubię rozmawiać z ludźmi przez neta, czasem lepiej się rozmawia niż w realu 😀 Kocham fantastykę i żałuję, że nie istnieją te wszystkie nadnaturalne stworzenia i magia 🙁 Mieszczę się w przedziale wiekowym 20-30 😀 Jestem dziecinna, wrażliwa, empatyczna, uparta, nerwowa, naiwna, można ze mnie czytać jak z książki. To chyba tyle, jak na początek to nawet sporo 😀

Mrs. Tracz
    1 miesiąc temu #

Cześć wszystkim jestem Paulina! 23letnia studentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, której simsy towarzyszą od dzieciństwa, bo jeszcze nie umiałam pisać a już siedziałam przed komputerem i grałam w starą poczciwą jedyneczkę 😀 Jakoś mimo swojego wieku i sporej ilości obowiązków nadal lubię spędzać z simami swój wolny czas. Ostatnio głównie gram w czwóreczkę, ale w moim serduszku, jako ta ulubiona, na zawsze pozostanie dwójka <3

dzidziak86
    Redakcja
    1 miesiąc temu #

Witam wszystkich serdecznie i cieszę się, że tu jesteście! Bawcie się dobrze 😉

Natalia
    1 miesiąc temu #

Hejka Wam! Nazywam się Natalia i mam jeszcze 17 lat (aż do wspaniałego 5 października), na co dzień uczęszczam do technikum ekonomicznego (po wakacjach idę do 3ciej klasy). Lubię grać w gry, czytać książki i rozmawiać do późnych godzin nocnych. Jednak, gdy tego nie robię to staram się spędzać czas w miarę pożytecznie i przyjemnie np. rozwijam swoje umiejętności językowe, rysuję lub edytuję na fandomie (daw. wikia). Jeżeli chodzi o Simsy to znam je i gram w nie już od 6 r.ż – wtedy to mój brat dostał tę grę od babci i grałam wspólnie z nim (potem już coraz bardziej samodzielnie). Są chyba tylko 2 serie, które pokochałam mocno w swoim życiu – Harry’ego Pottera i właśnie Simsy <3

dzidziak86
    Redakcja
    3 tygodnie, 4 dni temu #

Cześć @natalia! 🙂 Przyznam, że też uwielbiam Harrego Pottera i Simsy 😉 Choć jeszcze wiele innych serii mogłabym wymienić. Pozdrowienia!

Zabłąkana Panda
    3 tygodnie, 3 dni temu #

Dzień dobry! Kiedy to pisze zaczynam być rozpoznawalny na pogaduszkach a nawet nie wiedziałem, że istnieje taki temat, więc ja też się dołączę.

Wracając do tematu – Ja jestem Kuba, ale wolałbym po porostu – Panda… czy coś… chodź poza pandami koty również królują w moim życiu jak muzyka, SIMSY, śpiew, SIMSY, matma, SIMSY, angielski, SIMLISH

Em…. Dwójeczka forever ♥ i… mam nadzieje, że (chociaż wy) mnie zaakceptujecie 🙂

Miłego simowania!

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 tygodnie, 3 dni temu przez  Zabłąkana Panda.
    Anje
    3 tygodnie, 1 dzień temu #

Trochę się wstydzę, ale witam wszystkich <3

dzidziak86
    Redakcja
    3 tygodnie, 1 dzień temu #

@anje nie ma czego 😉 Witam serdecznie!

@Zabłąkana Panda nie widzę powodu, żeby ktoś mógł nie zaakceptować 😉 Baw się dobrze!

Przeglądasz 9 postów - 61 z 69 (wszystkich: 69)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.