Przywitaj się z innymi

Główna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Przywitaj się z innymi

• Juenti
    2 tygodnie, 2 dni temu #

Hej, jestem Julka, Jula, Julia(byle nie Julcia, bo ugryzę..xd) Gram w simsy dopiero od czwórki, i to dopiero od 2017, ale chętnie zagrałabym też w starsze części. Prywatnie chodzę do siódmej klasy (widmo egzaminu się zbliża) i uwielbiam czytać, szczególnie fantasy. W simsach ostatnio głównie buduje, ale lubię również tworzyć simów. Uwielbiam mody maxis match i mam ich tyle, że komputer już nie daje rady. Uwielbiam wyjątkowo niedoceniany dodatek Spotkajmy się(ach Windenburg…)  To chyba wszystko o mnie… Bay!!

Pquest
    2 tygodnie temu #

Yo!

Jestem na tej stronie od lat, więc wypadałoby w końcu się przywitać xD Nazywam się Pquest. Złośliwiec oraz samotny wilk to dwa określenia, które najlepiej mnie opisują. Jestem typem osoby, która nie lubi ślepo podążać za tłumem oraz za tym co jest dla większości modne/popularne. Nie cierpię w ludziach niesłowności oraz podejścia “Mam jakiś problem, non-stop na niego narzekam, jednakże nie robię nic by się go pozbyć”. Jestem wielkim miłośnikiem kotów, rock’a oraz kawy. Nie wyobrażam sobie bez nich życia ^^ Interesuję się bieganiem, grafiką komputerową, rysowaniem oraz programowaniem. Z serią The Sims nie rozstaję się od dzieciństwa. Grałem w każdą jej część, nie licząc TS1.

dzidziak86
    Redakcja
    23 godz., 17 minut temu #

Witam serdecznie wszystkich! 🙂 Pozdrowienia i dobrej zabawy!

Przeglądasz 3 posty - 91 z 93 (wszystkich: 93)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.