Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Przywitaj się z innymi

ostatnio zaktualizowano przez Anonim 1 rok, 10 miesięcy temu
82 uczestników
103 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #82737
    Juenti
    Uczestnik

    Hej, jestem Julka, Jula, Julia(byle nie Julcia, bo ugryzę..xd) Gram w simsy dopiero od czwórki, i to dopiero od 2017, ale chętnie zagrałabym też w starsze części. Prywatnie chodzę do siódmej klasy (widmo egzaminu się zbliża) i uwielbiam czytać, szczególnie fantasy. W simsach ostatnio głównie buduje, ale lubię również tworzyć simów. Uwielbiam mody maxis match i mam ich tyle, że komputer już nie daje rady. Uwielbiam wyjątkowo niedoceniany dodatek Spotkajmy się(ach Windenburg…)  To chyba wszystko o mnie… Bay!!

    #82820
    Pquest
    Uczestnik

    Yo!

    Jestem na tej stronie od lat, więc wypadałoby w końcu się przywitać xD Nazywam się Pquest. Złośliwiec oraz samotny wilk to dwa określenia, które najlepiej mnie opisują. Jestem typem osoby, która nie lubi ślepo podążać za tłumem oraz za tym co jest dla większości modne/popularne. Nie cierpię w ludziach niesłowności oraz podejścia „Mam jakiś problem, non-stop na niego narzekam, jednakże nie robię nic by się go pozbyć”. Jestem wielkim miłośnikiem kotów, rock’a oraz kawy. Nie wyobrażam sobie bez nich życia ^^ Interesuję się bieganiem, grafiką komputerową, rysowaniem oraz programowaniem. Z serią The Sims nie rozstaję się od dzieciństwa. Grałem w każdą jej część, nie licząc TS1.

    #82983
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Witam serdecznie wszystkich! 🙂 Pozdrowienia i dobrej zabawy!

    #83670
    Bozena2
    Uczestnik

    Witam z tej struny Bożena ,może ktoś mnie kojarzy.

    #83682
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej @Bozena2! Ja kojarzę i witam serdecznie 🙂

    #86776
    Inga
    Uczestnik

    Witam wszystkich! Jestem Inga Maj. Trafiłam tutaj z polecenia znajomego. DotSim kojarzyłam z facebooka albowiem tak często czytałam Wasze wpisy a na stronie raczej sporadycznie, tyle co przeczytać tekst dodany w poście na facebook. Postanowiłam jednak sprawdzić nową odsłonę strony i.. Zapowiada się całkiem fajna zabawa. W the Sims gram już od pierwszej odsłony a największy sentyment mam do the sims 2. Serdecznie wszystkich pozdrawiam!

    #86780
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej @Inga! Chyba znamy się z instagrama 😉 Dobrej zabawy!

    #86883
    Inga
    Uczestnik

    Dokładnie! 😀 Dziękuję!

    #87765
    Sylwia
    Uczestnik

    Hejo!

    Jestem na DotSim od 2018, ale nigdy jakoś nie byłam aktywna… Mniejsza z tym. W simsy gram od 2012 i wszystko zaczęło się od ts3, którą kocham do dziś. Można powiedzieć, że połowę swojego życia spędziłam grając w simsy hehe. W ts4 gram od 2017, i moim najukochańszym miastem jest Windenburg. Dobra, to teraz może coś o mnie. Nazywam się Sylwia i jestem z rocznika 05. 3 lata temu wyprowadziłam się do Niemiec. Jestem raczej typem introwertyka. Mam trzy kociaki, które są moimi wielkimi skarbami. W wolnych chwilach czasami chwycę za ołówek i coś narysuję lub czytam jakąś książkę. Nie jestem jakąś wielką fanką sportów, ale kocham pływać (robię to od 10 lat xD) i ostatnio polubiłam jeździć na łyżwach. Moimi ulubionymi kolorami są złoty i czerwony (Nie licząc czerni, bieli, beżu itp.). No cóż, to chyba tyle. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!! 🙂

    #88097
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej @Sylwia! Też mam trzy kociaki, które uwielbiam 🙂 Baw się dobrze na stronie! Pozdrowienia 🙂

    #88176
    Flagie
    Uczestnik

    Heja wszystkim! Jestem Flag/Rambo ale w internetach figuruję raczej jako offlagie ;)) Jaram się jak lampion na roratach starym rockiem a ostatnio nawet wróciła mi wena na granie w dużych ilościach w ukochane TS3 (jedynki ani dwójki nie miałam przyjemności jeszcze przetestować a za czwórką nie przepadam)

    Miłego dzionka i smacznej kawusi ♥

    #88401
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Witaj @offlagie! Baw się dobrze, a w razie pytań daj mi znać 🙂 Pozdrowienia i udanego dnia!

    #89572
    Barthan
    Uczestnik

    Hejka wszystkim! 🙂 Mam na imię Kuba, a udzielam się pod nickiem Barthan. Mam 17 lat, a z Simsami związany jestem od, na oko 12-13 lat. Prywatnie uwielbiam muzykę (słucham wszystkiego, ale najbardziej w moim sercu brzmi Rock <3 ), motoryzację i skoki narciarskie. Ze wszystkich części najbardziej uwielbiam dwójkę (mam ją na płytach, tak samo jak 1. :”) ), ale też zdarzy się pograć w nowsze części (choć gust growy nie kończy się na symulatorze życia. 😉 )
    Moja rozrywka jest prosta. Tworzę rodzinę i gram, ewentualnie tworzę swoje domy i światy.

    Mam nadzieję, że znajdę tutaj swoje miejsce. 😀

    #91613
    Anonim
    Nieaktywny

    Hejka! Jestem Kacper, choc wiekszosc mnie zna jako borowka lub mozliwe „ten pyskaty i wrogo nastawiony osobnik wobec kazdego” xD xD Coz, jestem w sumie bardzo mily, choc latwo mnie zirytowac, heh. Ciesze sie, ze jestem uzytkownikiem DOTSim i zycze powodzenia administratorom w nowych obowiazkach!

Oglądasz 14 wpisów - 91 z 104 (wszystkich: 104)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.