Forum Dyskusyjne

Dyskutuj z innymi użytkownikami społeczności DOTsim!

Strona Główna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Przywitaj się z innymi

ostatnio zaktualizowano przez Inga 4 tygodnie temu
66 uczestników
97 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
    Juenti
    Uczestnik
    @juenti

Hej, jestem Julka, Jula, Julia(byle nie Julcia, bo ugryzę..xd) Gram w simsy dopiero od czwórki, i to dopiero od 2017, ale chętnie zagrałabym też w starsze części. Prywatnie chodzę do siódmej klasy (widmo egzaminu się zbliża) i uwielbiam czytać, szczególnie fantasy. W simsach ostatnio głównie buduje, ale lubię również tworzyć simów. Uwielbiam mody maxis match i mam ich tyle, że komputer już nie daje rady. Uwielbiam wyjątkowo niedoceniany dodatek Spotkajmy się(ach Windenburg…)  To chyba wszystko o mnie… Bay!!

Pquest
    Uczestnik
    @pquest

Yo!

Jestem na tej stronie od lat, więc wypadałoby w końcu się przywitać xD Nazywam się Pquest. Złośliwiec oraz samotny wilk to dwa określenia, które najlepiej mnie opisują. Jestem typem osoby, która nie lubi ślepo podążać za tłumem oraz za tym co jest dla większości modne/popularne. Nie cierpię w ludziach niesłowności oraz podejścia “Mam jakiś problem, non-stop na niego narzekam, jednakże nie robię nic by się go pozbyć”. Jestem wielkim miłośnikiem kotów, rock’a oraz kawy. Nie wyobrażam sobie bez nich życia ^^ Interesuję się bieganiem, grafiką komputerową, rysowaniem oraz programowaniem. Z serią The Sims nie rozstaję się od dzieciństwa. Grałem w każdą jej część, nie licząc TS1.

dzidziak86
    Opiekun forum
    @dzidziak86

Witam serdecznie wszystkich! 🙂 Pozdrowienia i dobrej zabawy!

Bozena2
    Uczestnik
    @bozena2

Witam z tej struny Bożena ,może ktoś mnie kojarzy.

dzidziak86
    Opiekun forum
    @dzidziak86

Hej @Bozena2! Ja kojarzę i witam serdecznie 🙂

Inga
    Uczestnik
    @ingamaj

Witam wszystkich! Jestem Inga Maj. Trafiłam tutaj z polecenia znajomego. DotSim kojarzyłam z facebooka albowiem tak często czytałam Wasze wpisy a na stronie raczej sporadycznie, tyle co przeczytać tekst dodany w poście na facebook. Postanowiłam jednak sprawdzić nową odsłonę strony i.. Zapowiada się całkiem fajna zabawa. W the Sims gram już od pierwszej odsłony a największy sentyment mam do the sims 2. Serdecznie wszystkich pozdrawiam!

dzidziak86
    Opiekun forum
    @dzidziak86

Hej @Inga! Chyba znamy się z instagrama 😉 Dobrej zabawy!

Inga
    Uczestnik
    @ingamaj

Dokładnie! 😀 Dziękuję!

Oglądasz 8 wpisów - 91 z 98 (wszystkich: 98)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.

Ostatnie odpowiedzi

Tematy z nowymi odpowiedziami

Zagłosuj w ankiecie

Które TRZY z funkcji nowej strony lubisz najbardziej?

Wszystkich głosujących: 66
  • 7%

Połączenie medali i odznak

• 14%

Dodawanie znajomych

• 13%

Wysyłanie wiadomości prywatnych

• 19%

Publikowanie statusów z emocjami

• 20%

Odświeżony wygląd nowinek

• 15%

Pokazanie kolekcji gier na profilu

• 12%

Możliwość dodania tła profilu

Dzięki za głosowanie! Po nową ankietę zapraszamy niebawem!
Loading ... Loading ...

Członkowie