Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Przywitaj się z innymi

ostatnio zaktualizowano przez Anonim 1 rok, 10 miesięcy temu
82 uczestników
103 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #61939
    Mika
    Uczestnik

    Cześć,
    Jestem Dorota i w simsy gram od 1 części. Bardzo wciągnęła mnie ta gra już we wczesnych latach.  Przez 2 przebrnęłam szybko, jednak totalnie zakochałam się w części 3. Jeśli kiedyś powstanie kolejna część, to chciałabym, aby to był mariaż 3 z 4.

    Uwielbiam zwierzaki, na awatarze, jest moja kotka rasy Ragdoll- Daphne.

    #62166
    Simsiak
    Uczestnik

    Hej ! Mam na imię Kacper. Moja przygoda z serią gier „The Sims” zaczęła się od „The Sims 3” wtedy też odkryłem moje zainteresowanie do gier symulacyjnych. W roku 2015 postanowiłem zakupić „The Sims 4” do dziś pamiętam , że cieszyłem się jakbym wygrał 1 000 000 zł. Jednak nie gram tylko w simsy jedną z gier w , które gram na konsoli to „Overwatch” Teraz kilka słów o mnie …. interesuję się modą jestem dosyć nie typowy jednak chcę zamienić to w atut. W szkole nie mam dużo znajomych , ponieważ z nikim nie dzielę się zainteresowania i nie mogę obdarzyć ich zaufaniem. Mam 3 rodzeństwa mojego 11 letniego brata (gra w simsy ?) , moją 18 letnią siostrę (gra w simsy od czasu do czasu ?) i mój najmniejszy brat , który ma 2 lata ( kiedyś mu pokaże jak się klika w simsy :D). To tyle o mnie do zobaczenia !

     

    #62501
    Domcia
    Uczestnik

    Cześć! Mam na imię Dominika i mam 26 lat! W simsy gram od pierwszej części i śmiało mogę powiedzieć że seria The Sims to jedna z moich ulubionych gier.

    Pracuję w artystycznym zawodzie, mam dwie cudowne kotki, uwielbiam tatuaże i w ogóle to jestem graczem! 🙂

    Ściskam Was mocno i pozdrawiam!

    #62730
    Stelka
    Uczestnik

    Sul Sul, Jestem Stella. Gram w simsy od 8 roku życia. Interesuję się kosmetykami, muzyką i zaczełam nagrywać filmy na youtube.

    https://www.youtube.com/watch?v=Zq95L5sXgb8&t=60s

    zapraszam do oglądania

    #62762
    DariaMichelle
    Uczestnik

    Cześć wszystkim,
    Jestem DariaMichelle (niektórzy mogą mnie kojarzyć jako Daria_Chelle z innej simowej społeczności). Bardzo się cieszę, że dołączyłam do waszej społeczności i mam nadzieję, że poczuję się tutaj jak w domu 🙂

    #62890
    Kasia
    Uczestnik

    Hej, jestem Kasia i w simsy gram od podstawówki – czyli od kilkunastu lat 🙂 studiuję dziennikarstwo, pracuję, prowadzę instagrama i bloga. Na forum przybywam bo mam nadzieję, że znajdę tu rozwiązanie niektórych swoich problemów w rozgrywce.

    #63093
    Małgorzata
    Uczestnik

    hej wszystkim jestem Gosia .

    #63096
    Nataleen
    Uczestnik

    Hej, jestem Nati! W Simsy gram od trzech lat, lecz moje zainteresowanie nimi sięga sześciu, kiedy jeszcze mogłam tylko pomarzyć, że na moim starym laptopie działałoby The Sims. Głównie gram w Czwórkę i ukochane Średniowiecze, czasami również Trójkę.

    Może jeszcze coś o mnie. Mam (jeszcze) 15 lat i interesuję się aktorstwem. Piszę scenariusze, reżyseruję szkolne przedstawienia i uczestniczę w kółku teatralnym. Bardzo lubię czytać książki młodzieżowe, wojenne i fantastyczne, oglądać filmy i słuchać muzyki. Prowadzę Instagrama i (raz na ruski rok) bloga. Na forum przyszłam, żeby porozmawiać z innymi na różne tematy dotyczące simsów i nie tylko! <3

    #63102
    Nalu
    Uczestnik

    <p style=”text-align: center;”>Cześć!</p>
     Zwą mnie Emi, jednak wszędzie występuję pod nickiem Nalu.

    Więc jeśli sobie pomyślicie czy to ta sama Nalu co nagrywa na YT. To wam odpowiem że tak.

    Cóż mogę o sobie powiedzieć. Swoją przygodę ze simsami zaczęłam w podstawówce. I tak gram od pierwszej części! >3< Moje serce skradła czwórka, mimo że ma troszkę wad!
    Mieszkam od paru lat za granicą. Uwielbiam oglądać anime, interesuje się Japonią.
    Jestem kiepska w opisywaniu siebie ;-;

    #63534
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Witam wszystkich serdecznie 🙂

    #65501

    Cześć!
    Postanowiłem założyć tu profil, ponieważ zatęskniłem za dzieleniem się twórczością na innym, zamkniętym już portalu. Mam 15 lat i jestem uczniem liceum na profilu biol-chem-mat. Jestem osobą, która chce robić wszystko sama od początku do końca, przez co szybko się zniechęca – zdecydowanie nie zadaniowcem. Dni spędzam na rozwiązywaniu zadań domowych z matematyki i spaniu – zdecydowanie marnuję bardzo dużo czasu. Uważam, że jestem krytyczny – jeśli życzysz sobie krytyki, możesz na mnie liczyć! To chyba wszystko, czym chciałbym się na tę chwilę podzielić. ?Adiós!

    #66300
    Kizix
    Uczestnik

    Siema

    Przywitałabym się, ale mam imię odmieniające się w zależności od języka XD

    Gram w simsy od 3 lat. Pamiętam jak siadałam z siostrą przed komputerem, i tylko się patrzyłam. Od małego występowałam w różnych konkursach poetyckich. Lubię uczyć się języków i jest to moja pasja 🙂

    #66503
    Sushi
    Uczestnik

    Cześć! ? To chyba nie jest konieczne, ale zdecydowałem, że się z Wami przywitam, ponieważ planuję pozostać na tym forum na dłużej. Dotąd byłem członkiem byłej społeczności STL (pseudonim: Sushi). Jeśli ktoś mnie kojarzy, jest mi z tego powodu bardzo miło. Od dłuższego czasu myślę nad przekształceniem mojego kanału na YouTubie z typowo reżyserskiego na zagrajmerski, ale nie tylko. Zdecydowałem, że mógłbym tutaj podzielić się od czasu do czasu owocami mojej pracy.

    Może teraz kilka słów o mnie. ? Mam na imię Paweł i na co dzień uczęszczam do pierwszej klasy liceum o profilu dwujęzycznym z rozszerzoną matematyką, geografią i (bardzo prawdopodobnie) informatyką. Wydaje mi się, że nie jest to tak ważne, ale żeby bardziej przybliżyć wam moją osobę, chciałbym dodać, że chodzę do najlepszego liceum w moim województwie, ponieważ od zawsze byłem dobrym uczniem (nawet teraz na półrocze udało mi się zdobyć średnią ocen 5,29 – najwyższa w klasie) i zdobywałem najlepsze wyniki w szkole, w tamtym roku udało mi się otrzymać tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego oraz tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego. W tym roku startowałem w konkursie stypendialnym BAS, ponieważ zdecydowałem się walczyć o moje marzenia. Wyniki finałowego etapu nie są jeszcze znane. W wolnym czasie lubię pogrążać się w myślach, leżąc na łożku. Często buduję sobie w myślach scenariusze, które są mniej lub bardziej prawdopodobne. Od kilku lat prowadzę kanał na serwisie YouTube, który poświęcałem dotychczas machinimom (link do kanału). Mam na swoim koncie sporo filmów, więc mam nadzieję, że coś was zainteresuję. W swoim życiu należałem do kilku telewizji simowych, niestety żadna z nich nie przetrwała do dziś. Z moich zainteresowań dodałbym jeszcze, że bardzo lubię tańczyć. I szczerze powiedziawszy, wychodzi mi to całkiem nieźle – zostałem doceniony przez lokalne centrum kultury (indywidualnie), więc jest coś na rzeczy.

    Odchodząc od tematu mojej osoby, aktualnie gram w The Sims 3 i 4. Moja rozgrywka bardzo różni się w tych częściach, ponieważ w czwórce uwielbiam tworzyć, zaś w trójce grać. ? Od czasu do czasu transmituje na żywo grę w tych częściach na moich kanale, ale dzieje się to tak bardzo rzadko, że nie ma się czym chwalić. ?

    Mam nadzieję, że udało mi się przybliżyć Wam to, jakim jestem człowiekiem. Bardzo cieszę się, że zdecydowałem się podjąć ten krok i dołączyć do tej społeczności na poważnie. Na koniec chcę życzyć każdemu miłego dnia. ?

     

    #66509
    Kiyoko
    Uczestnik

    Cześć, tu Kiyoko. Jestem tu nowa, ale z czasem się rozkręcę.

    #67901
    PanLis
    Uczestnik

    Cześć wszystkim!

    Na początku mam już pierwsze pytanie z jakich stron kożystacie udostępniając zdjęcie na forum tak żeby dany plik był jak najdłużej? Jakieś strony?

Oglądasz 15 wpisów - 46 z 60 (wszystkich: 104)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.