Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Często zadawane pytania Dowiedz się, co teraz robimy na DOTsim

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 3 lata, 5 miesięcy temu
10 uczestników
51 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #63481
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Cześć DOTsimowicze! ?

     

    Bardzo często prosiliście nas o to, aby zdradzać Wam, nad czym aktualnie pracujemy lub co już zrobiliśmy. Chcemy informować Was na bieżąco o sprawach, które obecnie przewijają się przez nasza redakcję. Mam nadzieję, że ten temat będzie dla Was swojego rodzaju źródłem informacji o serwisie i pozwoli Wam poczuć się częścią codziennych zmian. Co jakiś czas będziemy pisać tutaj o tym, co właśnie zrobiliśmy lub co planujemy zrobić. Ten temat o spełnienie jednej z wielu Waszych próśb, przed nami jeszcze kilka kolejnych kroków. 🙂

     

    Nie chcemy, abyście zgubili ważne wpisy w trakcie pojawiania się nowych odpowiedzi w tym temacie, dlatego poniżej linkowane będą wszystkie ważne wzmianki. Temat otrzymuje status „Super przyklejony”, co oznacza, że znajdziecie go w każdym dziale. 🙂

     

    Lista ważnych wzmianek:

    1. Powstaje temat „Dowiedz się”

    2. Nabór; Co zrobiliśmy na forum; Dalsze plany

    3. Nabór; Nowości na forum; Błąd z online; Prace nad poprawkami; Dział gry; Konkurs wielkanocny

    #63483
    GlossyGem
    Opiekun forum

    5.02.2019 r. – Wtorek

    Nabór – Wstępnie skończyliśmy nabór na redaktora „Mobile”. Powoli kończymy też nabór na moderatora, przejrzeliśmy wszystkie zgłoszenia i do końca tygodnia wybierzemy oraz przedstawimy dwóch moderatorów społeczności.

     

    Forum – Od czasu stworzenia tematu do zgłaszania swoich bolączek, wybraliśmy około 10 najważniejszych z nich, większość do dzisiaj już zmieniliśmy. Usprawniliśmy kilka rzeczy na forum, jakich jak np. dodanie nowych rang, możliwość wklejenia linków bez obawy o filtr spamowy i wiele więcej. Nie mieliśmy jednak czasu na dodanie odpowiedniej notki w „Aktualizacje forum”.

     

    Co dalej – W najbliższym czasie wystartuje walentynkowy tydzień tematyczny, tym samym nowe tematy, w których możliwe będzie zdobycie odznak. Oprócz tego opublikowana zostanie lista wszystkich medali i odznak, jakie można było (lub wciąż można) zdobyć do dnia publikacji tego tematu. Mamy również plan ponownej instalacji strony, aby pozbyć się błędów i zbędnych plików, które nagromadziły się w trakcie 7 lat działania serwisu. Czeka nas też zmiana kategorii i ułożenia działów na forum, dodatkowo, otworzymy kilka nowych działów na Waszą prośbę.

    #63486
    Ginewra
    Uczestnik

    Myślałam, że jak było odświeżenie wyglądu strony, to już było sprzątane. A tu siedem lat nieporządków (czyli teraz siedem lat porządków? 😉 ) 😀

    Listy medali i odznak jestem ciekawa, mam nadzieję, że będzie też wyjaśnione (dokładnie) jak co zdobyć? Bo godzina duchów nadal u m nie nie działa :/

    I bardzo fajny pomysł ze spisem treści 😀

    #63489

    Myślę, że warto, by też było popracować nad funkcją edytowania i usuwania własnych komentarzy bez potrzeby proszenia o to administratora, a także naprawienie tego błędu z wyświetlającymi się znacznikami z HTML.

    #63490
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Naleśniku, o jakich znacznikach mowa? Wszystkie tego typu sprawy można kierować do odpowiedniego działu z błędami i sugestiami. Przysięgam, że zaglądamy tam codziennie 🙂

    #63510
    Fiolek
    Uczestnik

    Nagród za konkurs wielkanocny – brak

    Wyników naboru – brak

    Pogaduszek w czwartek – brak

    Dotka jest świetną stroną, ale niestety kuleje pod względem terminów :/

    #63514
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Fiolek, o wynikach naboru pisałem wyżej – do końca tygodnia odpiszemy każdemu. Kilka osób otrzymało już odpowiedź na zgłoszenie. Wyników naborów nie będziemy publikować jako wpis na stronie.

     

    Pogaduszki – są i ruszyły 🙂 Po to własnie robimy nabór na moderatora, aby m.in. pilnował otwierania ich dla Was. Problem zostanie zatem rozwiązany do końca tego tygodnia, gdy stanowisko moderatora będzie obsadzone.

    #63519
    Fiolek
    Uczestnik

    Super, dzięki za odpowiedź ??

    #63532
    Hiruko
    Uczestnik

    GlossyGem, a co z nagrodami za konkurs wielkanocny? Bo odpowiedzi na to chyba zapomniałeś udzielić?

    #63614
    Hiruko
    Uczestnik

    „5 dni, 5 godz. temu #

    5.02.2019 r. ? Wtorek

    Nabór ? […] i do końca tygodnia wybierzemy oraz przedstawimy dwóch moderatorów społeczności.”

     

    Czyli żadnych moderatorów na forum, jak nie było, tak dalej nie będzie? Bo tylko taka odpowiedź (żadna) pojawiła się do końca tygodnia :/

    #63620
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Hiruko, wybraliśmy już moderatorów – zgodnie z zapowiedzią wyżej. Poinformowaliśmy ich poprzez e-mail. Minie trochę czasu, zanim nauczą się korzystać z narzędzi i przystąpią do pomocy. 🙂 Brakuje jedynie ogłoszenia na forum, a na to przyjdzie czas – najpierw niech sprawdzą czy wiedzą, na co się piszą.

    #63624
    Fiolek
    Uczestnik

    Nie, nie zgodnie z zapowiedzią wyżej, ponieważ ja swojej nie dostałem 😀

    #63628
    Hiruko
    Uczestnik

    Fiolku, cicho, przecie było tyle zgłoszeń, że nie jest możliwym odpisanie na nie wszystkie xD

    #63629
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Bo jeszcze trzymamy kilka rezerwowych 😉 Którym nie dziękujemy, ani nie przyjmujemy – ot, taki stan… rezerwowy. W ciągu najbliższych dni wszystko się wyklaruje i będzie już jasne, wtedy też podziękujemy KAŻDEMU mailem 🙂 A jeśli ktoś nie dostanie podziękowania, oznacza to, że mail do nas nie dotarł. W takim wypadku może się zgłaszać przez cały rok, nie tylko podczas naboru. 🙂

    #63630
    Fiolek
    Uczestnik

    Okej, wielkie dzięki za wyjaśnienie ??

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 52)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.