Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Często zadawane pytania Dowiedz się, co teraz robimy na DOTsim

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 3 lata, 6 miesięcy temu
10 uczestników
51 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #65108
    Hiruko
    Uczestnik

    Ad. 1 – To może lepiej zrezygnować z konkursów, które mają fizyczne nagrody? Tak na wszelki wypadek, skoro i tak nie mamy prawa wiedzieć, co się z nimi dzieje? (Swoją drogą, gdzie w powyższym poście była mowa o „pełnej wiedzy”?) Uwzględniając to, co wylistowałeś, nadal uważam, że dało się o wiele lepiej „załatwić” kwestię nagród.

    Ad. C – Karolu, zobacz na swój profil. Z tego, co pamiętam, to miałeś „pisankę” za zeszłoroczne wyzwanie wielkanocne i (chyba) jako jedyny. Ale tu mogę się mylić 😉

    #65339
    Fiolek
    Uczestnik

    Dziś minął rok od Wyzwania Wielkanocnego, a my wciąż nie mamy nagród! ??

    #66219
    Hiruko
    Uczestnik

    „3 tygodnie, 6 dni temu #

    […]

    4. Teraz, gdy możemy już to zrobić, nagrody trafią do Was nie później niż przed Wielkanocą.”

     

    Nagroda nie dotarła, podobnie jak ewentualne awizo, telefon, mail, sms. Z tego co wiem, to Fiolek również nic od Dotkowego „zajączka” nie dostał, nie wiem co z ewentualnymi pozostałymi konkursowiczami.

    Czy możemy w końcu dostać jakieś prawdziwe informacje dotyczące naszych nagród i ich wysyłki, czy mamy tak czekać w nieskończoność na kolejne kłamstwa?

    #66222
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    @Hiruko

    Ja też jestem konkursowiczem, który powinien dostać nagrodę i dalej nic.

    #66329
    Hiruko
    Uczestnik

    Dni mijają, a odpowiedzi brak. Ciekawe kto dokładniej wysyła te nagrody? Bo jak po raz kolejny usłyszę, że są wysłane, to upomnę się o mailowe przesłanie potwierdzenia nadania przesyłki.

    #66330
    Fiolek
    Uczestnik

    Bardziej mnie ciekawi co się dzieje z naszymi danymi, skoro sprawa wysłania nagród weszła (z tego co wynika z postów Karola) na drogę sądową ?

    #66346
    Hiruko
    Uczestnik

    I tak nie masz prawa nic o tym wiedzieć 😛

    #67126
    Fiolek
    Uczestnik

    Wiadomo już coś na temat nagród? Bo już mijają prawie 2 miesiące od kiedy minął rok od tego wyzwanie 😛

    #67127
    Hiruko
    Uczestnik

    Nie. Brak też awizo, sms, telefonu, maila, czegokolwiek, co by o czymkolwiek w tej sprawie poinformowało.

    Glossy Gem powiedział mi tylko, przez messengera, że muszę to załatwić z dotką, bo on się tym nie zajmuje (?).

    Mail tradycyjnie ignorowany.

    Dotka nie ma już chyba możliwości kontaktu za pomocą messengera, więc tu też lipa.

    I chyba nie ma innej możliwości kontaktu, bo Glossy Gem, po przeczytaiu mojego pytania, nic więcej nie dodał.

    #68289
    Hiruko
    Uczestnik

    Rozumiem, że o otrzymaniu nagród można już kompletnie zapomnieć? Jeżeli tak, to bardzo bym prosiła o oficjalne tego potwierdzenie. Nie mam zamiaru zrezygnować z wakacji/pracy tylko dlatego, że MOŻE nagroda jednak trafi, po ponad rocznym krążeniu po morzu kłamstw :/

    #76193
    Fiolek
    Uczestnik

    Dzień 585 (tak, sprawdziłem), a nagród za konkurs wielkanocny wciąż brak 🙂

    #77501
    Fiolek
    Uczestnik

    629 dni od konkursu wielkanocnego, a nagród wciąż nie ma 🙂 Prędzej wyjdzie nowy Half-Life, niż je dostaniemy ????

    #77566
    Ginewra
    Uczestnik

    A to forum to już takie zostanie, czy to etap przejściowy? Bo trochę wygląda… surowo i niedokończenie…

    #77567
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Ginewra no jak widać są pewne problemy techniczne, stąd też opóźnienia w wyzwaniach i wygląd forum, pracujemy nad rozwiązaniem 🙂

    #77580
    Kiyoko
    Uczestnik

    Też byłam zaskoczona nowym look’iem forum. Czy zmiana jego stylu oznacza, że z czasem całe Dotsim przejdzie transformację?

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 52)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.