Forum Dyskusyjne

Dyskutuj z innymi użytkownikami społeczności DOTsim!

Strona Główna Fora THE SIMS 4 Pakiety rozgrywki Jaki pakiet rozgrywki jest Waszym ulubionym?

ostatnio zaktualizowano przez Konrad 2 lata, 2 miesiące temu
44 uczestników
45 odpowiedzi
 • Autor
  Odpowiedzi
 • #44252
  Darkwish
  Uczestnik
  @darkwish

  Jaki pakiet rozgrywki lubicie najbardziej i dlaczego?
  Osobiście wybrałabym The Sims 4 Wampiry z kilku powodów: nowa postać nadnaturalna, nowa okolica, innowacyjne opcje i aż 3 wampirze aspiracje.
  The Sims 4 Wampiry

  #46110
  Misiek
  Uczestnik
  @czekaj123

  Moim ulubionym pakietem rozgrywki do czwartej generacji gry jest „Przygoda w dżungli”. Uwielbiam odkrywać różne miejsca i eksplorować świątynie, co było moim ulubionym zajęciem w trójkowych wymarzonych podróżach. Bardzo mi się również podoba nowa okolica oraz nowe obiekty i ubrania.

  #46116
  Hejkasz
  Uczestnik
  @hejkasz

  Ja również tak sądzę.[Odnośnie Pakietu Przygoda w Dżungli]

  #46120
  niedzwieckyy
  Uczestnik
  @niedzwieckyy

  Oj tak! Wampiry to zdecydowanie najlepszy pakiet, najbardziej przemyślany. Moim zdaniem mogli dopracować miasto i dać np. ukrytą parcelę, bo ta troszeczkę rozczarowywuje..

  #46148
  Pixeel
  Uczestnik
  @pixeel

  Każdy, oprócz Zjedzmy na Mieście, lubię po trochu. Ucieczka w Plener dodaje fajną miejscówkę i dużo drewnianych mebli. Dzięki Dniu w Spa można tworzyć jeszcze lepsze łazienki. Wampiry – nowa postać nadnaturalna, Być Rodzicem – więcej rodzinnej rozgrywki, czekałem na to od premiery czwórki, za to Przygoda w Dżungli (pomimo słabego aspektu eksploracyjnego) dodaje najpiękniejszą lokację i bardzo podoba mi się pomysł z poznawaniem obcej kultury 🙂

  #46401
  Fiolek
  Uczestnik
  @fiolek

  Wampiry za… wampiry! System perków jest genialny! 😀 A same wampiry wprowadzają do rozgrywki sporo!

  Oraz Zjedzmy na Mieście za dodanie restauracji. Dzięki temu mogę spokojnie grać Madzią <3

  #46447
  Simowe Ciastko
  Uczestnik
  @simoweciastko

  Ja lubię najbardziej wampiry i być rodzicem

  #46468
  Nira
  Uczestnik
  @nira

  The Sims 4 wampiry również są moim ulubionym pakietem rozgrywki, ponieważ dodają nową postać nadnaturalna, która jest bardzo fajnie rozbudowana. W tym pakiecie również dochodzą meble w stylu, którego brakowało mi w czwórce.

  #46496
  Hiruko
  Uczestnik
  @hiruko

  Zdecydowanie Wampiry! W tej seri są nie tylko (moim zdaniem) najlepeij dopracowaną rasą nadnaturalną, ale również najbardziej dopracowanymi wampirami z całej serii TS. I nie chodzi tu o dodanie mrocznej formy, ale te perki i słabości! Świetny pomysł na rozbudowanie rasy i zrobienie jej bliższej tym wampirom, które dużo wcześniej przybliżała nam m.in. literatura czy filmy i gry. Obecnie nie mam żadnej rodziny, w której nie byłoby przynajmniej jednego wampira. Gdyby tylko było jakieś większe otoczenie zrobione w tym mrocznym klimacie… ;-;

  #46589
  Chris
  Uczestnik
  @chrisu123

  Moim ulubionym Pakietem Rozgrywki są Wampiry. Według mnie są jednym z najbardziej rozbudowanych pakietów. Można utworzyć własnego wampira już w CAS ( wiem,że w trójce też się dało) i założyć wampirzy ród. Wampiry są nieśmiertelne, więc babcia naszego młodego dorosłego również może być młodą dorosłą, ale zawsze można zbudować basen i zabrać drabinkę.:) Uważam też, że ten mroczny klimat jest rewelacyjny.

  #46716
  Pietroq
  Uczestnik
  @pietroq

  Przygoda w Dżungli jest moim ulubionym pakietem rozgrywki, W the sims 3 uwielbiałem wymarzone podróże, grałem nocami aby rozwiązać wszystkie zagadki i grobowce, dlatego od razu się w dżunglowym klimacie zakochałem 😉

  #46918
  Evaerynth
  Uczestnik
  @evaerynth

  Mnie nadal najbardziej podoba się pierwszy wydany pakiet rozgrywki, czyli „Ucieczka w plener”. Bardzo lubię dzikie, górskie tereny, więc Granitowe Kaskady od razu stały się moim ulubionym otoczeniem. Szkoda, że można tam mieszkać tylko podczas urlopu. Lubię też kolekcjonerstwo, a w tym pakiecie doszło sporo nowych obiektów kolekcjonerskich. No i umiejętność zielarstwa! „Wampiry” również muszę wymienić, głównie przez ich dopracowanie, ale jednak picie krwi przegrywa z chodzeniem po lesie. 😀

  #47033
  xxKEBSONxx
  Uczestnik
  @xxkebsonxx

  Ja uwielbiam każdy z pakietów rozgrywki. Ucieczka w plener dodaje do gry fajne otoczenie, super meble i ubranka. Są do tego jeszcze kolekcje. Dzień w spa dodaje nam możliwość wybrania się do tytułowego spa. Pakiet oferuje również, genialne (według mnie) meble i ubrania. Dochodzi fajnie akwarium, meble do łazienki i sauny. Zjedzmy na mieście oferuje nam wyjście na romantyczną kolację lub spotkanie z przyjaciółmi lub rodziną w restauracji. Dochodzi tam wiele ciekawych mebli i ubranek oraz nowa kolekcja. Nowych dań można się uczyć i poczęstować rodzinę lub znajomych. Następnie był pakiet rozgrywki Wampiry. Rozszerzenie dodaje kilka ciekawych ubranek i mebli, możliwość tworzenia wampirów (czego za specjalnie nie używam) oraz nową okolicę , która mi się akurat bardzo podoba. Być rodzicem oferuje nam wzbogacenie rozgrywki o skłonności naszych dzieci, a rodzice mają wiele nowych opcji. W pakiecie dochodzą fajnie nowe ubrania i meble. I ostatni pakiet rozgrywki, czyli Przygoda w dżungli pozwala nam na wybranie się do drugiej miejscówki wakacyjnej. W rozszerzeniu dochodzi dużo fajnych mebli i ubranek, możliwość wybrania się do dżungli i eksploracji świątyni. Ja bym polecił dwa pakiety rozgrywki Dzień w spa i Przygoda w dżungli. ???

  #47402
  MufinekQQ
  Uczestnik
  @mufinekqq

  Moim ulubionym pakietem jest Przygoda w Dżungli. Jest jak dla mnie najbardziej rozbudowany i dodaje do gry dużo ciekawych opcji.

  #47413
  Guuki
  Uczestnik
  @guuki

  Zdecydowanie „Ucieczka w Plener”! Kocham ten las rodem z kreskówki o misiu Yogi. Biwakowanie, zielarstwo, ukryta chatka pustelnika… Granitowe Kaskady to przepiękne miejsce pozwalające odetchnąć zabieganym codziennym życiem Simom. ?

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 46)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.

Ostatnie odpowiedzi

Nowe tematy

Tematy z nowymi odpowiedziami

Zagłosuj w ankiecie

Co podoba Ci się w ślubnym pakiecie?

Wszystkich głosujących: 30
 • 10%

  Wyprawianie wesela

 • 10%

  Nowe stroje i meble

 • 63%

  Świat Tartosa

 • 7%

  Oświadczyny i interakcje

 • 10%

  Nie podoba mi się pakiet

Dzięki za głosowanie! Po nową ankietę zapraszamy niebawem!
Loading ... Loading ...