Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Pakiety rozgrywki Jaki pakiet rozgrywki jest Waszym ulubionym?

ostatnio zaktualizowano przez Konrad 4 lata, 2 miesiące temu
44 uczestników
45 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47509
    Herbatnikowa
    Uczestnik

    Być Rodzicem i Przygoda W Dżungli, ale wampiry też są super.

    #47590
    Ania
    Uczestnik

    Wampiry i Być rodzicem, bo są najbardziej rozbudowane <3

    #47625
    Makkev
    Uczestnik

    Ja tak jak dużo osób mój ulubiony Pakiet rozgrywki do The Sims 4 to „Przygoda w Dżungli: 🙂

    #47666
    Yuna
    Uczestnik

    Właściwie mogę wytypować trzy pakiety, każdy ma swoje minusy i plusy (ale tu będą plusy).

    • „Dzień w SPA” – uwielbiam tworzyć swoje własne kąciki relaksacyjne, a przy tym zbudować piękną łazienkę
    • „Wampiry” – moja ulubiona postać nadnaturalna, więc czekałam, aż ich możliwości zostaną zwiększone, a do tego klimatyczne nowe otoczenie
    • „Przygoda w dżungli” – piękne nowe otoczenie, lekka namiastka tego co dostawaliśmy w trójeczce przy podróżach, całkiem zabawne przygody, klimat
    #47674
    FlameBerry
    Uczestnik

    Popieram wszystkie głosy, które mówią, że wampiry są najlepsze. Drzewko rozwoju i system rang są świetne, a samą rase uwielbiam od zawsze 😀 Przyjemnie się gra wampirami. Kły za kły! XD

    #47805
    Rav
    Uczestnik

    Wampiry <3  i Przygoda w dżungli (jej niestety nie mam 🙁 )

    #47815
    Vince1994
    Uczestnik

    Średni lubie te pakiety uważam że:

    1.Przygoda w dżungli/Ucieczka w plener ogólnie są spoko ale mogliby zrobić z tego jeden dodatek o podróżach.

    2.Być rodzicem/Wampiry są spoko.

    3.Restauracje i ośrodki spa było w 3 w podstawce tu są w odzielnych pakietach.

    Kto się zgadza?

     

    #47880
    Oliwier
    Uczestnik

    Moim ulubiony pakietem są Wampiry m.in wprowadzają nową parcele, nowa postać nadnaturalna (!) i styl mebli, którego jeszcze nie było w TS4, a drugim Ucieczka w Plener nowa lokacja z możliwością wynajęcia domków (!), nowe kolekcje rodzinne, bardzo ładne ubrania typowo leśne i drewniane meble (!).

    #47907
    Redwish
    Uczestnik

    Moim ulubionym pakietem rozgrywki jest Ucieczka w Plener. Podobają mi się takie klimaty ? lasy, park narodowy, biwakowanie itp. Poza tym, pakiet ten jest bardzo rozbudowany. Dodane zostały nowe osiągnięcia, nowa umiejętność, ukryta parcela i wiele innych interesujących funkcji. 😉

    A tak przy okazji, to narazie nie ma pakietu rozgrywki, który by mnie rozczarował. Były słabsze i lepsze, ale każdy wniósł coś ciekawego do gry. Przy innych typach rozszerzeń jest już trochę inaczej. 😀

    #48118
    Ola
    Uczestnik

    Zjedzmy na mieście, poniewaz można mieć własną restaurację,…

     

     

    #48237
    ASTRA
    Uczestnik

    Ja tam lubię wszystkie, ponieważ :

    • Ucieczka w Plener – biwakowanie w środku lasu
    • Dzień w Spa – mogę zrobić PERFECT łazienke
    • Zjedzmy na mieście – własna restauracja
    • Wampiry – nowa rasa, okolica i styl mebli oraz rangi
    • Być Rodzicem – uczy dobrych manier i przeżywamy dorosłość
    • Przygoda w Dżungli – KULTURA SELVADORSKA *-* + Dżungla
    #48301
    zaczarowana72
    Uczestnik

    Ja uwielbiam Dzień w spa, ponieważ są tam fajne meble 🙂

    #48894
    Nacia?
    Uczestnik

    Być rodzicem oraz Wampiry! To są dwa moje ulubione 😀

    #49166
    GuruGnap98
    Uczestnik

    Uwielbiam postacie nadnaturalne, więc wybór będzie oczywisty… „The Sims 4 Wampiry„. Wampiry w porównaniu do poprzednich części są zrobione najlepiej, oraz do tego dochodzi mega klimatyczne miasto, które jednocześnie jest moim ulubionym miastem w TS4.

    #49422
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Mój ulubiony pakiet to Przygoda w Dżungli. Posiada on jak dla mnie najwięcej rozgrywki i jeszcze do teraz nie odkryłam jego wszystkich opcji (ale nie mam go od premiery). Dżungla jest przecudowna i odkrywa się ją bardzo fajnie, choć sama świątynia jest jak dla mnie rozczarowaniem jest strasznie małą i tylko jedna. Archeologia też jest bardzo rozbudowana można zbierać relikty itp. CAS w tym pakiecie jest całkiem ok i idealnie nadaje się na wypad do dżungli. Meble też są bardzo ładne, a sama rozgrywka świetna. W ten pakiet grało mi się najprzyjemniej, oprócz Przygody w Dżungli lubię też Być Rodzicem. Ten pakiet w końcu skupia się na życiu rodzinnym i je wzbogaca.

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 46)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.