Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Pakiety rozgrywki Jaki pakiet rozgrywki jest Waszym ulubionym?

ostatnio zaktualizowano przez Konrad 4 lata, 1 miesiąc temu
44 uczestników
45 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #49444
    Eper
    Uczestnik

    Wampiry, bo jestem fanem takich nadnaturalnych postaci 🙂

    #51891
    Ayano
    Uczestnik

    Mam 3 ulubione.

    Zjedzmy na mieście – w simsach bardzo lubię gotowanie, więc byłam bardzo zawiedziona, że restaurację można tylko prowadzić, a nie tam gotować jako kucharz. Ale i tak podoba mi się zarządzanie restauracją.

    Być rodzicem – nowe funkcje, moim zdaniem dobrze rozbudowane, nowe interakcje, a najbardziej podoba mi się to, że rodzice mają realny wpływ na to, jakie ich dziecko będzie w przyszłości.

    Przygoda w dżungli – nowe otoczenie jest cudowne, widoki są przepiękne. Dwie nowe aspiracje i nowa umiejętność bardzo mi odpowiadają.

    #52006
    Kasiunia
    Uczestnik

    Być rodzicem- Kocham za meble i dodatki! ?

    Wampiry- Jedna z moich ulubionych ras poza Simem ?

    #53565
    SimPaulina
    Uczestnik

    Lubię wszystkie po trochu, chociaż nie mam jeszcze Dnia w spa i Wampirów. Któryś z nich chcę sobie zafundować po wypłacie, ale jeszcze nie zdecydowałam. Wampiry chciałabym bardziej ze względu na akcesoria z pakietu, bo nie przepadam za postaciami nadnaturalnymi.

    Z tych które mam najbardziej lubię Być rodzicem, bo wprowadza dużo do CAS, nowe meble, nowe interakcje i czyni rozgrywkę trochę bardziej realistyczną. A pozostałe:

    Zjedzmy na mieście – lubię za możliwość wyjścia do restauracji, nowe potrawy i trochę ubrań w CASie. Przede wszystkim jednak cieszy mnie to, że dzięki temu pakietowi jest w końcu gdzie pójść na randkę.

    Ucieczka w plener – urokliwa miejscówka, nowe aktywności. Najbardziej lubię ogniska i namioty. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć Kaskady w innych porach roku (swoją drogą ciekawi mnie czy będzie można zbudować igloo).

    Przygoda w dżungli – jest wciągająca, świetny CAS, nowe meble, ciekawe aspiracje. Bardzo mi się podoba, takiego czegoś jeszcze w serii nie było.

    #54418
    SimPaulina
    Uczestnik

    Zostałam szczęśliwą posiadaczką pakietu Dzień w Spa więc i o nim muszę się wypowiedzieć. Zakochałam się w meblach ? i bardzo podoba mi się rozgrywka: lekcje jogi, masaże, sauna. Fajnie można to wszystko wykorzystać w rozgrywce. Pakiet jak najbardziej na plus.

    #54427
    Jade
    Uczestnik

    Lubię wszystkie, każdy za coś innego. Moim ulubionym jest jednak „Być rodzicem”, ze względu na rozbudowanie rozgrywki typowo rodzinnej, co najbardziej lubię robić. Podoba mi się system udzielania dzieciom rad, telefony ze szkoły, a także nieprzewidywalne 'etapy’ które przechodzi młody Sim. Uczenie dzieci nowych cech też jest ciekawe, i moim zdaniem niełatwe, trzeba zacząć wcześnie, żeby coś z tego wyszło. A meble i ubrania dobrze wpasowują się w tematykę pakietu 🙂

    #59295
    Floshee
    Uczestnik

    Zdecydowanie być rodzicem. Ja zazwyczaj gram w simsy pokoleniowo, więc wszystkie funkcje, które ten pakiet daje są u mnie wykorzystywane dość często i urozmaicają grę 🙂

    #64443
    Tokusa
    Uczestnik

    „Być rodzicem” i „wampiry”. Dlaczego? Bo ze wszystkich pakietów rozrywki przydają mi się najbardziej. W swojej rozgrywce rodzinę swoich simów (poza domem) zwampirzyłam, by mi nie umierali i jest wesoło. No i ogólnie preferuję bardziej rodzinny tryb rozgrywki, takżeno.

    Tak to „Przygoda w dżungli” jest jest bardzo fajnym pakietem, ale już tak średnio mi się przydaje (ale wdzięcznam za nowe rośliny i potrawy!).

    Reszta jest dla mnie taka „meh”.

    Najmniej mi się przydał pakiet „ucieczka w plener”, takie, kupiłam go już dawno temu i do dziś zastanawiam się po co xD

    #70226
    Przemek
    Uczestnik

    Popieram! Mi również brakowało większej ilości parceli czy jakiejś specjalnej ukrytej lokacji. 🙁 Liczę że nowy pakiet związany z magią wniesie jakieś ciekawe urozmaicenia.

    #70228
    Anonim
    Nieaktywny

    Dla mnie najciekawszy to The sims 4 wampiry, mam nadzieje że pakiet magiczny na jesień będzie w tym samym stylu

    #72043
    ArtSim
    Uczestnik

    Być rodzicem za to że uwielbiam pogrywać z życiem Simów a szczególnie rodzin, a także pakiet dodaje piękne meble i moja marzenie, rzadki gatunek: kuchnie!

    #78047
    Korgiś
    Uczestnik

    Być Rodzicem! 😀

    #79105
    Minanki
    Uczestnik

    Jak dla mnie wygrywa Być Rodzicem. Zwykle gram rodzinami, a nowe interakcje z dziećmi są bardzo przydatne.

    #79566
    Glonojad
    Uczestnik

    Zjedzmy na Mieście

    Pewnie jestem jedynym który tak uważa 🙂

    #79571
    Ola
    Uczestnik

    @Terty zanim wyszło Być rodzicem (śliczne meble – i zawsze w swoich rozgrywkach prędzej czy później kończę na zakładaniu rodziny więc się przydaje) – to Zjedzmy na mieście też był moim ulubionym, nadal z pakietów jest to moje must have, bo cały czas korzystam z restauracji jako miejsca na randki chociażby 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 46)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.