Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki Jednosłowna historia

ostatnio zaktualizowano przez Kiyoko 2 lata temu
48 uczestników
345 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #63283
    cd ??
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam? jak skowronek w….

    #63288
    Evaerynth
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym…

    #63289
    Michael
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu…

    #63290
    Mandraghora
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem…

    #63292
    Nataleen
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego…

    #63315
    cd ??
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który…

    #63331
    Fiolek
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle…

    #63336
    Faleks
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy…

    #63337
    ArtSim
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku…

    #63394
    cd ??
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. [..]

    #63528
    Evaerynth
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie…

    #63529
    Mandraghora
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to…

    #64087
    Winogronko
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne!

    #64116
    Evaerynth
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale…

    #64225
    daj.mi.spać
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze…

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 346)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.