Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki Jednosłowna historia

ostatnio zaktualizowano przez Kiyoko 2 lata temu
48 uczestników
345 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #64228
    cd ??
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można..

    #64413
    Fiolek
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść…

    #64439
    Evaerynth
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada…

    #64447
    Fiolek
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po…

    #64454
    cd ??
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę..

    #64455
    Fiolek
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są…

    #64614
    Mandraghora
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki…

    #64615
    Fiolek
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki „Jolki”…

    #64617
    ArtSim
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?marmurowe…

    #64620
    cd ??
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki…

    #65041
    Fiolek
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także…

    #65064
    Laiczi
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje…

    #65171
    cd ??
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler…

    #65173
    Luna101
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne…

    #65233
    Fiolek
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne „Besosów”.

Oglądasz 15 wpisów - 46 z 60 (wszystkich: 346)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.