Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki Jednosłowna historia

ostatnio zaktualizowano przez Kiyoko 2 lata, 1 miesiąc temu
48 uczestników
345 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #65237
    ArtSim
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka

    #65243
    Luna101
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że…

    #65250
    cd ??
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek…

    #65343
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało

    #65345
    ASTRA
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić

    #65353
    Luna101
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do…

    #65472
    cd ??
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo…

    #65473
    ArtSim
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan

    #65475
    Luna101
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował…

    #65481
    Chris
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń

    #65486
    Ruda
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową

    #65487
    Puszkowata
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która

    #65488
    cd ??
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała..

    #65489
    Ksaw
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu

    #65515
    Luna101
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt…

Oglądasz 15 wpisów - 61 z 75 (wszystkich: 346)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.