Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki Jednosłowna historia

ostatnio zaktualizowano przez Kiyoko 2 lata, 1 miesiąc temu
48 uczestników
345 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #65569
    Fiolek
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz…

    #65668
    Chris
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła…

     

    #65669
    Chris
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła…

     

    #65720
    Luna101
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański…

    #65741
    cd ??
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec…

    #65743
    Puszkowata
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy…

    #65746
    Laiczi
    Uczestnik

    zego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy płonącej…

    #65749
    ArtSim
    Uczestnik

    Czego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy płonącej rodzinie Gazeta.

    #65772
    Luna101
    Uczestnik

    Czego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy płonącej rodzinie Gazeta. Czy to…

    #65774
    Mari
    Uczestnik

    Czego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy płonącej rodzinie Gazeta. Czy to żart?

    #65776
    Puszkowata
    Uczestnik

    Czego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy płonącej rodzinie Gazeta. Czy to żart? Powiedziała, że…

    #65778
    cd ??
    Uczestnik
    • Czego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy płonącej rodzinie Gazeta. Czy to żart? Powiedziała, że uwielbia…
    #65790
    Laiczi
    Uczestnik

    Czego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy płonącej rodzinie Gazeta. Czy to żart? Powiedziała, że uwielbia żelki.

    #65823
    Puszkowata
    Uczestnik

    Czego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy płonącej rodzinie Gazeta. Czy to żart? Powiedziała, że uwielbia żelki. Dlatego…

    #65863
    Laiczi
    Uczestnik

    Czego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy płonącej rodzinie Gazeta. Czy to żart? Powiedziała, że uwielbia żelki. Dlatego licencja…

Oglądasz 15 wpisów - 76 z 90 (wszystkich: 346)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.