Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki Jednosłowna historia

ostatnio zaktualizowano przez Kiyoko 2 lata temu
48 uczestników
345 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #65867
    cd ??
    Uczestnik

    Czego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy płonącej rodzinie Gazeta. Czy to żart? Powiedziała, że uwielbia żelki. Dlatego licencja powstała..

    #65872
    Laiczi
    Uczestnik

    @jakchcesz Czemu wszzędzie piszesz komentarze bez powiązania? Rozumiem, że może chcesz zdobyć monety, ale nie tędy droga

     

    Czego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy płonącej rodzinie Gazeta. Czy to żart? Powiedziała, że uwielbia żelki. Dlatego licencja powstała jako…

    #65875
    Luna101
    Uczestnik

    Czego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy płonącej rodzinie Gazeta. Czy to żart? Powiedziała, że uwielbia żelki. Dlatego licencja powstała jako atak na…

    #65908
    cd ??
    Uczestnik

    Czego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy płonącej rodzinie Gazeta. Czy to żart? Powiedziała, że uwielbia żelki. Dlatego licencja powstała jako atak na armię..

    #66296
    ArtSim
    Uczestnik

    Czego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy płonącej rodzinie Gazeta. Czy to żart? Powiedziała, że uwielbia żelki. Dlatego licencja powstała jako atak na armię

    #66297
    ASTRA
    Uczestnik

    Czego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy płonącej rodzinie Gazeta. Czy to żart? Powiedziała, że uwielbia żelki. Dlatego licencja powstała jako atak na armię

    #66407
    cd ??
    Uczestnik

    @Olexandra Fanka Avengers’ów? 😀

     

    Czego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy płonącej rodzinie Gazeta. Czy to żart? Powiedziała, że uwielbia żelki. Dlatego licencja powstała jako atak na armię

    #66408
    Luna101
    Uczestnik

    Czego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy płonącej rodzinie Gazeta. Czy to żart? Powiedziała, że uwielbia żelki. Dlatego licencja powstała jako atak na armię  Tymczasem siostry Godlewskie…

    #66419
    April
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy płonącej rodzinie Gazeta. Czy to żart? Powiedziała, że uwielbia żelki. Dlatego licencja powstała jako atak na armię  Tymczasem siostry Godlewskie śpiewały…

    #66427
    ArtSim
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy płonącej rodzinie Gazeta. Czy to żart? Powiedziała, że uwielbia żelki. Dlatego licencja powstała jako atak na armię  Tymczasem siostry Godlewskie śpiewały

    #66428
    Fiolek
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy płonącej rodzinie Gazeta. Czy to żart? Powiedziała, że uwielbia żelki. Dlatego licencja powstała jako atak na armię  Tymczasem siostry Godlewskie śpiewały dla…

    #66576
    Mandraghora
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy płonącej rodzinie Gazeta. Czy to żart? Powiedziała, że uwielbia żelki. Dlatego licencja powstała jako atak na armię Tymczasem siostry Godlewskie śpiewały

    #66579
    Luna101
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy płonącej rodzinie Gazeta. Czy to żart? Powiedziała, że uwielbia żelki. Dlatego licencja powstała jako atak na armię Tymczasem siostry Godlewskie śpiewały hymn

    #66583
    Sushi
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy płonącej rodzinie Gazeta. Czy to żart? Powiedziała, że uwielbia żelki. Dlatego licencja powstała jako atak na armię Tymczasem siostry Godlewskie śpiewały

    #66608
    Fiolek
    Uczestnik

    Dlaczego wszystko tutaj zostało bardzo wesołe? Nawet chmury wyglądające jak koty śmieją się jak grzyby! Jak prawdziwe jest to niebo? Albo to drzewo? Widzę? AAA! Strach nie pozwala mi ruszyć tego upiornego czegoś w kaszkieciku. Czuję, że latam jak skowronek w szalonym kapeluszu. Nie rozumiem mojego brata, który ciągle krzyczy po francusku z niemieckim akcentem. Zdecydowanie nie jest to normalne! No ale zawsze można iść do sąsiada po gazetę, w której są krzyżówki ?Jolki?, marmurowe pieczątki, a także recenzje Magdy Gessler pełne ?Besosów?. Ach, jaka szkoda, że wydawnictwo książek zapomniało kupić licencji do Winrara, bo Kasztelan zalegalizował broń wybuchową, która zaśpiewała jemu Ewry Najt oraz zatańczyła słowiański taniec przy płonącej rodzinie Gazeta. Czy to żart? Powiedziała, że uwielbia żelki. Dlatego licencja powstała jako atak na armię t Tymczasem siostry Godlewskie śpiewały hymn

    _____________________________________

    Okej, ta historia zmierza w złym kierunku ? Co powiecie na nową?

    _____________________________________

    A więc…

Oglądasz 15 wpisów - 91 z 105 (wszystkich: 346)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.