Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Remont tygodnia #13

ostatnio zaktualizowano przez bluesocks 4 lata, 9 miesięcy temu
9 uczestników
39 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #70430
    bluesocks
    Uczestnik

    @Ginewra myślałam o nim jako domu nie tylko na wyspę 😀 Ma świetny rozkład i piękne wnętrza więc jeśli zgodziłabyś się udostępnić przyjmę go w każdej postaci, jaka jest Tobie wygodna 🙂

    #70431
    nolcanol
    Uczestnik

    PanLis Paweł musiał zarabiać kokosy, że kupił sobie taki wypasiony „dom” 😀 Przepiękna jest ta altana.

    #70434
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Niesamowite prace! Poważnie jestem zachwycona tym co zaprezentowaliście, tym jak sobie poradziliście bez dodatku i tym jak wykorzystaliście nowe rozszerzenie 🙂 Dziękujemy wszystkim za udział! Naprawdę z przyjemnością patrzy się na Wasze domy na palach 🙂

     

    Zwycięzcą w tej edycji zostaje @Nola! Gratulacje 🙂

    #70437
    ArtSim
    Uczestnik

    @Nola naprawdę zasłużyłaś ?

    #70442
    PanLis
    Uczestnik

    Skoro był prawnikiem czy tam adwokatem to wiesz są to jakieś tematyczne „kokosy” :)))

    @Nola gratuluje tak przypuszczałem 😉

    #70447
    bluesocks
    Uczestnik

    Gratulacje Nola! Świetny wyspiarski dom! 🙂

    #70448
    nolcanol
    Uczestnik

    To już? 😮 Dopiero co komentowałam  piękną altanę 🙂 Dziękuję ślicznie 🙂 I już czekam na kolejny remont 😛

    #70453
    Ginewra
    Uczestnik

    A mówiłam, że będzie ciężko konkurować z osobami z dodatkiem 😀 Gratuluję @Nola! Też mi się twój dom spodobał „od pierwszego wejrzenia” 🙂


    @bluesocks
    – to na razie usunę mu te niższe tarasy (z „ręcznikami”, jakuzzi i „wejściem do basenu”), a jak kiedyś będę miała dodatek (czyli pewnie wakacje zdążą się skończyć 😛 ) to go wrzucę w bardziej oryginalnej formie. Za niedługo powinnam się brać za Simkę dla pana Pawła, to przy okazji zrobię z domem 🙂

    #70553
    Ginewra
    Uczestnik
    #70595
    bluesocks
    Uczestnik

    @Ginewra dziękuję ślicznie <3

Oglądasz 10 wpisów - 31 z 40 (wszystkich: 40)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.