Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Remont tygodnia #13

ostatnio zaktualizowano przez bluesocks 4 lata, 10 miesięcy temu
9 uczestników
39 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #69682
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cześć wszystkim! 🙂 Tak sobie pomyślałam, że skoro Paweł przeprowadza się na wyspę to musiałby w sumie gdzieś zamieszkać 😉 Dlatego w tym tygodniu spróbujemy stworzyć dla niego idealny dom. Oczywiście dom nie musi znajdować się na wyspie z nowego dodatku, to tylko na potrzeby historii 😉 Jedyny warunek, dom musi być zbudowany na palach, wielkość, fundusze i wszystko inne zależy już od Was 🙂 Wyzwanie trwa do środy 26 czerwca. Zwycięzca otrzyma 295 monet i odznakę „Mistrz budownictwa”, dla wszystkich uczestników 105 monet. Tradycyjnie za każdą pracę przedstawioną również w swoim temacie w Galerii dzieł dodatkowe 50 monet. Te dodatkowe monety do zgarnięcia tylko jeśli praca zostanie zaprezentowana w swoim temacie w czasie trwania wyzwania.

     

    • Zdjęcia muszą pochodzić z serii The Sims 4
    • Jedna osoba może dodać nieograniczoną liczbę zdjęć
    • Nie można używać CC i modyfikacji ( włosy, meble itp. )
    • Można używać kodów, pomniejszania i powiększania obiektów
    • Zwycięska praca ma szansę pojawić się na fanpage DOTsim
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma odznakę Mistrz budownictwa
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma 295 monet
    • Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają 105 monet
    • Zdjęcia mogą być edytowane w programie graficznym
    • Zdjęcie nie może być kolażem i połączeniem kilku zdjęć

     

    #69790

    Nie umiem budować nie próbuję .

    #69794
    ArtSim
    Uczestnik

    @pomyluna nie przesadzaj! Klasyk mówi „budować każdy może, trochę lepiej, lub trochę korzeń”?

    #69971
    Claymora
    Uczestnik

    Sul sul!

     

    Styl całego domku starałam się utrzymać w typowych delikatnych kolorach, przeważa drewno oraz biel. Domek jest niewielki.

     

    Przód jak widać posiada długi pomost, którym swobodnie można spacerować.

     

    Z tyłu znajduje się tarasik z którego można skakać do wody, ale również schodzić do niej po schodach.

     

    Są dwa śmietniki na segregacje odpadków – trzeba dbać o ekosystem na wyspie. Oraz dwa leżaczki dla odpoczynku. W ciągu dnia można się podsmażyć w ciszy od plaż pełnych rodzin z dziećmi. Zaś w nocy poleżeć i poobserwować niebo nie musząc daleko odchodzić od domu.

     

    Zaraz po wejściu jest miejscu na odłożenie klapków czy też kapeluszy. Szafa simów na wierzch nie jest specjalnie spora, dzięki pięknym pogodą. Oczywiście stojak na parasolki się przyda (niewidoczny na zdjęciu).

     

    Kierując się bardziej na prawo można zobaczyć od razu kuchnie, a odbijając się w lewo jest pokój dzienny tzw salon.

     

    Kuchnia nie jest specjalnie wielka, w końcu na wyspach nie powinno się spędzać w tym pomieszczeniu zbyt wiele czasu. Jest bialutka, więc nie przyciąga zbyt wiele słońca. Oczywiście znajduje się tu chłodziarka na zimne napoje (niealkoholowe).

     

    Salon – ostoja spokoju, ale nie mogłoby się obejść bez telewizora. Simy z wielkich miast muszą czasem posłuchać wiadomości.

     

    Miejsce idealne również od ucieczki przed simów nie przepadającymi za większymi upałami. Można się schłodzi od wiatrakiem, a nawet poczytać książkę. Drzwi prowadzą do łazienki.

     

    Po długich kąpielach w morzu najlepiej zakosztować słodkiej wody do obmycia się.

     

    Bez kibelka nie wyobraża sobie życia żaden nawet najmniej wymagający sim.

     

    Wracając do salonu po odświeżeniu się można zauważyć ściankę pięknie wykończoną wzorkami, kierując się w jej stronę znajdziemy się w sypialni.

     

    W sypialni oczywiście nie mogłoby zabraknąć łoża do odpoczynku po całych dniach spędzonych na gorących piaskach. Tak samo szafy czy lustra do poprawy wizerunku na następny dzień.

     

    Przed położeniem się do odpoczynku zwykle będzie ciemno, jednak otwierając oczy nad ranem przywitają nas przepiękne widoki.

     

    Domek specjalnie położony jest daleko na wodzie, by dać simom prywatność nie zapominając o dużej dawce słońca i krajobrazów na wyciągnięcie ręki.

     

    Nie ma tu ścian oddzielających jakoś specjalnie pomieszczeń. Wyjątkiem jest oczywiście łazienka. Dzięki temu można łatwo się poruszać po domku jak również z łatwością ochładzać czy przewietrzyć go.

     

    Jest to oczywiście domek dla kawalera z możliwością zapraszania jednej osoby na noc. Dla rodziny to zdecydowanie za mała przestrzeń. Idealna ostoja dla Pawełka ^^ pragnącego odpocząć od dotychczasowego życia.

     

    Tu znajduje się krótka opowieść z chwilowej „gry” Pawełkiem.

    Dagg dagg!

    #70028
    Ginewra
    Uczestnik

    Widzę, że Claymora miała podobny pomysł na domek 😀 Jak swój teraz zrobię, to będzie, że kopiuję…

    #70029
    nolcanol
    Uczestnik

    „Mój” Paweł znalazł sobie idealny domek tuż przy samej wodzie. Kolorowy i radosny jak jego osobowość 🙂

     

    Paweł nawet w niedługim czasie poznał bardzo wyjątkową dziewczynę. Dosłownie wyjątkową, jak się okazało z czasem. Ale nie przeszkadzało mu to zupełnie 😀

     

    Więcej zdjęć, bo to nie wszystkie (O_0), tutaj

    #70058
    Claymora
    Uczestnik

    @Ginewra wielkie umysły myślą podobnie xD

    #70064
    PanLis
    Uczestnik

    Chyba każdy będzie chciał stworzyć coś w rodzaju kawalerki nad woda hehe 😛

     

    #70066
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Zgadzam się z @Claymora i nie wydaje mi się, żebyśmy się tu o jakieś kopiowanie posądzali 🙂 Jestem ciekawa co tam jeszcze wyczarujecie 😉

    #70067
    nolcanol
    Uczestnik

    PanLis moje trochę większe od kawalerki 😀

    #70136
    Ginewra
    Uczestnik

    Ciężko będzie konkurować z osobami, które już mają dodatek 😀 Zamierzam swój domek zrobić, tylko jak już pisałam w ogólnej dyskusji – mogę się nie wyrobić do środy. Zobaczymy 🙂

    #70193
    Juliet
    Uczestnik

    Sul sul!

    Dzisiaj postanowiliśmy pomóc panu Pawłowi dokonać wyboru idealnego domu. Jak myślicie, jaką rezydencję wybrał nasz bohater? Bogatą, wielką i przestronną willę, czy może prywatny jacht? Otóż nie! Pan Paweł postawił na klasyk – małą, ciasną, ale jakże prywatą i nierzucającą się w oczy plażową kawalerkę. Zobaczmy ten dom z bliska.

    No, co prawda nie jest to dom z najwyższej półki, ale jak twierdzi nasz bohater ,,jest po prostu idealny!”.

    Tutaj zdjęcie domu z lotu ptaka.

    Wejdźmy do środka. Wita nas tutaj niewielka garderoba, która jest też częścią organizacyjną całego domu. To tutaj pan Paweł będzie przechowywał miotły, szufelki, ścierki i chusteczki do kurzu.

    Dalej mamy salon, który pełny też funkcję jadalni śniadaniowej. Tutaj odbywać będą się wszystkie męskie spotkania. Kto wie, może w przyszłości ten salon sanie się siedzibą nowego klubu wędkarskiego?

    Na lewo od salonu znajduje się niewielka kuchnia, przeznaczona głównie do gotowania skromnych i małych posiłków.

    Kiedy wejdziemy do kolejnego pomieszczenia, naszym oczom ukazuje się łazienka.

    Wróćmy do salonu. Po prawej stronie znajduje się stół do gier, przy którym pan Paweł i jego koledzy będą mogli spędzać wolny czas.

    Gdy skręcimy w pierwsze drzwi (słabo widoczne na zdjęciu) będziemy w sypialni. Nie jest to wielkie pomieszczenie, ale na pewno wygodne i wole od komarów.

    Wracając do salonu i przechodząc przez niewielki łuk, znajdziemy się w jadalni. Jest to odkryte pomieszczenie, ściany zostały zastąpione drewnianą boazerią.

    Z tyłu dom prezentuje się następująco. Jest tu dużo miejsca na odpoczynek i rozwijanie pasji, takich jak malowanie, wędkarstwo czy po prostu opalanie się.

    Na tarasie znajduje się miejsce na grilla, bo przecież pan Paweł musi czasem zaimponować innym swoimi umiejętnościami kulinarnymi.

    Mamy nadzieję, że dom podobał się wszystkim, a w szczególności panu Pawłowi.

    #70195
    ArtSim
    Uczestnik

    Bardzo mi się podoba jadalnia na zewnątrz ?

    #70202

    Nie umiem budować . Wiem brzydka budowla . Zrobiłam ją bardziej nowoczesną. Znajdują się przeszklone okna.  Jest ona raczej w stonowanych kolorach. To zaczniemy od zewnątrz jak to ,że nie mam „Wyspiarskiego Życia” to zrobiłam na piasku parę leżaków , jacuzzi zasłonięte przez wodne „filary” , które są z „Dzień w SPA” . Dodatkowo jest stoliczek na grilla ( jest grill) . Z drugiej strony tak samo jest balkon i jak ze strony wypoczynkowej.

    To zacznę opisywać z góry w środku jest dosyć duże łóżko  jako dywan jest żabka może i jest dla dzieci ,ale w takich ładnych i pasujących do tego domu kolorach.Dwa duże szare lustra zasłaniają schody.

    Jak zejdzie się ze schodów to znajduje się kuchnia w odcieniach brązu. Koło części do gotowania jest stół jadalniany.

    Po tym , jak wyjdzie się z kuchni znajduje się taka część „taneczna” , a powieszone są gobeliny.

    Jeśli pójdzie się w lewo znajduje się łazienka . Jest ona dosyć duża. Głównie w kolorach szarości.

    „Pod tym znajduje się salon , w którym jest telewizor , kanapa fotel i półka z książkami .

    Zapomniałam jeszcze dodać, że jest przedpokój , w którym znajduje się szary dywan. Stolik do kawy ,który służy za miejsce do zdjęcia butów i tak samo pufy.

    Długi ten opis . Ciekawe czy ktoś tu dotarł.

    #70268
    Ginewra
    Uczestnik

    @Pomyluna – miewam dłuższe opisy, a nie pytam, czy ktoś dotrwał 😀 Wyrażam tylko cichą nadzieję, że oceniający czytają 😀

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 40)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.