Sim tygodnia #2

Główna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Sim tygodnia #2

 • dzidziak86
  Redakcja
  3 miesięcy temu #

  Cześć wszystkim! 🙂 Tropikalne upały za oknem, tropikalny dodatek przed nami, więc nie pozostaje nam nic innego jak przenieść się już trochę myślami na tę piękną wyspę 😉 Dziękuję wszystkim za pomoc w wymyślaniu tematu! 🙂 Swoich simów możecie wrzucać do środy 19 czerwca. Zwycięzca otrzyma odznakę “Twórca tygodnia” oraz 195 monet, a każdy z uczestników zgarnie 95 monet. Jak zawsze 50 dodatkowych monet dla chętnych, którzy zdecydują się pokazać pracę w swoim temacie w Galerii dzieł. 

   

  Historia: Paweł do tej pory pracował w kancelarii prawniczej Sim, Simer i Simski, ale zawsze czuł, że to nie jest jego powołanie. Kilka dni temu dowiedział się o tajemniczej wyspie Sulani i bardzo go zafascynowała. Stwierdził, że to ostatni dzwonek dla niego jeśli chce w końcu coś zmienić w swoim życiu. Dlatego natychmiast zadzwonił do szefa i zrezygnował z pracy, a teraz szykuje się do wylotu na wyspę. Od kiedy pamięta w jego szafie gościły koszule i garnitury, a teraz musi zmienić kompletnie swój styl. To właśnie jest Wasze zadanie, stwórzcie Pawła i pokażcie mu jak powinien się wystylizować przed przygodą życia 😉

   

  • Zdjęcie musi pochodzić z gry The Sims 4
  • Jedna osoba może dodać nieograniczoną ilość zdjęć
  • Nie można używać CC i modyfikacji ( meble, włosy, fryzury itp. )
  • Można używać kodów
  • Zwycięska praca ma szansę pojawić się fanpage DOTsim
  • Autor zwycięskiej pracy otrzyma odznakę “Twórca tygodnia”
  • Autor zwycięskiej pracy otrzyma 195 monet
  • Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają 95 monet
  • Zdjęcie może być edytowane w programie graficznym
  • Zdjęcie może być kolażem i połączeniem kilku zdjęć

  ArtSim
  3 miesięcy temu #

  Bardzo dziękuję za kolaż😊

  OliVer
  3 miesięcy temu #

  Pan Paweł po przemianie:
  EDIT: Nie wiem co się dzieje, ze jest tak nie równo. Przy edycji zdjęcia są równe i są ułożone pod sobą…

  Nira
  3 miesięcy temu #

  Pan Paweł przed zmianą stylu:

  Jak widzimy w jego szafie królowała przesadna elegancja, a wśród kolorów dominowała czerń, szarość oraz odcienie granatu. Typowe prawnicze stroje.

  Pan Paweł po zmianie stylu:

  W szafie Pana Pawła pojawiło się więcej kolorów, ubrania zostały dostosowane do panującej pogody na wyspie. Warto zaznaczyć, że nie zmieniły się tylko stroje, ale również Pan Paweł postanowił zadbać o swoje ciało przed wylotem.

  Ginewra
  3 miesięcy temu #

  @nira – jakim cudem tak szybko włosy zapuścił? Dosztukował? 😀 Chociaż z drugiej strony dbanie o ciało też trochę trwa… tylko skąd on miał na to pieniążki? 😉

  Kasiunia
  3 miesięcy temu #

  Oto moja wersja Pawła 🙂

  STROJE: Codzienny, Wyjściowy, Sportowy, Do Spania, Imprezowy, Do pływania, Ciepła pogoda, Zimna pogoda ♥

  Styl nudnego krawaciarza:

  Oto styl wyspiarski:

  Nira
  3 miesięcy temu #

  @ginewra jego przemiana trwała parę miesięcy, ponieważ obowiązywał go trzymiesięczny okres wypowiedzenia po rezygnacji z pracy, więc miał na to czas, a pieniądze miał, bo był jednym z najlepszych prawników. 😜

  Evaerynth
  3 miesięcy temu #

  Oto Paweł przed metamorfozą. Godziny spędzane codziennie w niezbyt lubianej pracy, ciągła gonitwa w wyścigu szczurów i brak siły na jakąkolwiek rozrywkę po późnym powrocie do domu doprowadziły do takiego właśnie obrazu. Widzicie to smutne, pełne pustki spojrzenie i spuszczony wzrok? Widzicie tę bladość człowieka zamkniętego w biurze po kilka lub czasem kilkanaście godzin dziennie? Widzicie to wypalenie zawodowe i życiowy kryzys wypisany na twarzy? I jeszcze te koszule, które ciągle trzeba prasować. Paweł nie cierpiał tych sztywnych, oficjalnych strojów.

   

   

  Po przełomowym momencie w życiu Pawła, czyli po złożeniu wypowiedzenia w pracy i podjęciu decyzji o przeniesieniu się na tropikalną wyspę nastąpiła metamorfoza naszego bohatera. Po zakończeniu pracy dał sobie czas na odetchnięcie i cieszenie się życiem, którego przez ostatnie lata nie miał. Stęskniona za słońcem skóra mężczyzny niemal chłonęła życiodajne promienie i z racji tego, że było gorące lato, już po kilkunastu dniach miała zdrowy, złoty kolor. Po latach noszenia ulizanych włosów i usuwania najmniejszego zarostu (bo przecież gładka twarz wygląda tak profesjonalnie!) Paweł zapuścił bródkę i postawił włosy na żel. Efektu dopełniła kompletna zmiana garderoby. “Nie ma to jak luzacki, wyspiarski styl!” – pomyślał Paweł siedząc nad ogniskiem, w którym płonęły koszule i garnitury.*

   

   

  Widzicie ten uśmiech na twarzy?

   

  * Ubrania były z tworzyw naturalnych, więc spalenie ich nie wpłynęło negatywnie na środowisko. 😀

  Pomyluna
  3 miesięcy temu #

  Trzeba zrobić przed i po przemianie?

   

  ArtSim
  3 miesięcy temu #

  @squia wystarczy po

  Ginewra
  3 miesięcy temu #

  @nira – sprytne! Jakbym miała głosować, to za to dostałabyś mój głos 😀

  ArtSim
  3 miesięcy temu #

  Witamy w

  Czasochłonnych

  Asymetrycznych

  Simach

  Dziś Zajmiemy się Panem Pawłem.

  Pan Paweł (Pan to nazwisko) był zwykłym simem w firmie Sim, Simer i Simski w garniaku. Był zamkniętą duszą towarzystwa (dosłownie).

  Lecz teraz odkąd zamieszkał w Sulani zmienił się zupełnie. Powiedział nam by dobraliśmy mu nowe ubrania i zmienili kolor włosów.

   

  Teraz ma jasne włosy , dodatki jak bransoletki czy kolczyki i tropikalny styl.

  Jak widać na poniższych zdjęciach widać że Pan Paweł popracował na rzeźbą. Jedyne co mu zostało po starym życiu to koszula na strój oficjalny.

  Na zimę Pan Paweł nie potrzebuje już grubych kurtek, lecz maksymalnie sweter.

  Na ciepłą pogodę (czyli w sumie też to strój codzienny) ma bardzo luźne ubrania jak koszulkę na ramiączkach.

  Dziękujemy za ponowne odwiedziny w CAS 😉

  Pomyluna
  3 miesięcy temu #

  Nie umiem robić kolaży ,a zdjęć można wstawić 5 lub 6.

  Ginewra
  3 miesięcy temu #

  @Sqsia – to dziwne, ja w remontach wstawiałam więcej zdjęć niż 5 lub 6… Chyba że o Imgur ci chodzi?

  dzidziak86
  Redakcja
  3 miesięcy temu #

  Hej wszystkim! 🙂 Przypominam, żeby pytania związane z wyzwaniem zadawać w tym temacie: https://sims.arhn.eu/forum/topic/wyzwania-forumowe-dyskusja-ogolna/ Ja już zostawię te dwa pytania przez weekend, ale w poniedziałek przeniosę. Zdjęć można wstawić ile się chce, jak to jest wpisane w zasadach, jak ktoś ma ochotę może wstawić kolaż, bo wstawianie zdjęć po jednym jest bardziej czasochłonne. Dlatego od tej edycji w tym wyzwaniu jest możliwe wstawianie kolaży. 🙂 Pozdrowienia!

Przeglądasz 15 postów - 1 z 15 (wszystkich: 39)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.