Forum Dyskusyjne

Dyskutuj z innymi użytkownikami społeczności DOTsim!

Strona Główna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Tematyczny tydzień #2 – Upiorne przyjęcie

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 3 lata, 6 miesięcy temu
15 uczestników
34 odpowiedzi
 • Autor
  Odpowiedzi
 • #61362
  GlossyGem
  Opiekun forum
  @glossygem

  Drugi tydzień tematyczny związany jest z Halloween, zatem pora na upiorne wyzwanie dla naszych użytkowników. Od 28 października do 4 listopada omawiać będziemy bardziej lub mniej straszne rozszerzenia do gry The Sims.

   

  Tym razem chcielibyśmy, aby każdy z Was wczuł się w klimat przerażającego święta. Pokażcie nam zdjęcie, które przyprawi innych o gęsią skórkę. Sprawcie, aby inni użytkownicy bali się zasnąć bez zapalonego światła. Jaka tajemnica kryje się za Simami na zdjęciu? Jakie potworności ich spotkały? Pokażcie nam to!

   

  Ocenie podlegać będzie jakość wykonania zdjęcia oraz historia na nim przedstawiona, dodatkowo każda fotka powinna zostać opisana do 5 zdań, aby przybliżyć nam upiorną historię. POWODZENIA!

   

  Zasady:

  • Zdjęcia nadsyłamy do 31 października
  • Zdjęcie musi pochodzić z gry z serii The Sims
  • Jedna osoba może dodać jedno zdjęcie
  • Można używać CC i modyfikacji (mebli, włosów, fryzur itp.)
  • Można używać kodów, powiększania i pomniejszania obiektów
  • Zwycięskie prace pojawią się w galerii na fanpage DOTsim
  • Zdjęcie może być edytowane w programie graficznym
  • Zdjęcie nie może być kolażem i połączeniem kilku zdjęć

   

  Nagrody:

  • 200 dotcoinów dla każdego uczestnika
  • 400 dotcoinów dla trzech zwycięzców
  • Diamentowy medal dla każdego uczestnika

   


  Diamentowy medal
  ?Smaczne mózgi?

  #61364
  Ginewra
  Uczestnik
  @ginewra

  Trzy dni? Serio? Do poprzedniego były  2 tygodnie – chyba że spóźnialskich również nagrodzicie, jak to było w przypadku „Tematycznego tygodnia #1”? Tylko pytanie – o ile można się spóźnić?

  #61367
  GlossyGem
  Opiekun forum
  @glossygem

  Tak, zgodnie z zasadami są to trzy dni. Owszem, do poprzedniego były dwa tygodnie. Czas na wykonanie zadania będzie się różnić w zależności od wyzwania. Również ilość monet jest inna, w porównaniu do poprzedniego zadania 🙂 Zgłoszenia przyjmujemy do końca 31 października.

  #61401
  Evaerynth
  Uczestnik
  @evaerynth

  Gdy strudzona długą wędrówką Anna postanowiła zapukać do drzwi starego, stojącego na uboczu domu i skorzystać z gościny mieszkającej tam rodziny, nie miała pojęcia, że mieszkańcy domu nie żyją od wielu lat. Nie znała tych okolic – nie słyszała historii o młodym małżeństwie i dziecku, których psychopatyczny morderca pozbawił serc. I którzy za wszelką cenę próbują je odzyskać. Dwóch skuszonych gościną wędrowców wypełniło już luki w rozdartych duszach, pozostała już tylko jedna ziejąca pustką dziura w piersi. A teraz wszystko było gotowe.

  #61402
  Mandraghora
  Uczestnik
  @mandraghora

  31 października, środa, popołudnie. Nowoczesna wiedźma Ivy krząta się w kuchni, mając nadzieje, że odwiedzi ją dzisiaj choć garstka dzieci. 'Dodam jeszcze kilka kropli wyciągu z jagody krowo-kwiatu… BUAHAHAH! Staniecie się moimi małymi sługami!’ ekscytuje się wyrabiając ciasto. Piecze ciasteczka, które wrzuci później małym poprzebieranym niewiniątkom do torebek, gdy te zapukają do niej dzisiejszego wieczoru krzycząc: 'Cukierek albo psikus!’.

  #61407
  Nira
  Uczestnik
  @nira

  Legenda głosi, że tajemnicza postać, której imię nikomu nie jest znane, pojawia się raz w roku – 31 października by odnaleźć swego wiernego rumaka. Przez wielu nazywany „jeźdźcem bez głowy” samotnik przemierza opuszczone cmentarze by wypełnić swoją misję. Ktokolwiek go spotkał na swej drodze, żałował tego, gdyż słuch o nim zaginął. A to wszystko dzieje się z miłości, z miłości upiora do zmarłego kompana.

  #61410
  OliVer
  Uczestnik
  @oliver

  Stasiu w tym roku po raz pierwszy wyruszył po słodkości do innych domów na wieczór Halloween. Cukierki, Cukierki, Lizaki i tak dalej.Znużony i już zmęczony Stasiu powoli zbliżał się do domu, lecz z dala zauważył dom, którego jeszcze nie odwiedził, postanowił, że pójdzie jeszcze tam. Po drodze do tego domu znajdował się stary cmentarz, na którym leżą najstraszniejsze duchy w całej Wierzbowej Zatoczce. Istnieje o nich dużo, strasznych legend. Są to poprzedni, źli mieszkańcy miasta. Ich wysłannicy z piekieł zabijają każdą osobę, która zbliży się do świętych pomników. Stasiu nie wiedząc o tej legendzie, zafascynowany stanął przed cmentarzem. Wiele czytał o takich historiach i bardzo chciał odwiedzić, chociaż jeden z nich. Krew czy świecę nie zraziły go do podejścia. Za jego plecami pokazał się czarno-ubrany mężczyzna. Dokończenia możecie domyślić się sami …

  #61416
  Ospapiru
  Uczestnik
  @ospapiru

  Od setek lat w simowym świecie krąży legenda o mrocznej postaci. Pojawia się ona w noc Halloween i niezauważalnie morduje biednych mieszkańców. Tym razem zaatakowany został Marcin, który najwidoczniej chciał zdemaskować mordercę. Zdjęcie pochodzi z telefonu zostawionego niedaleko ciała, chłopak prawdopodobnie upuścił go z uruchomionym samowyzwalaczem. Czy postać nie przypomina Wam Mrocznego Kosiarza? Może to jego Halloween’owe hobby? Ostrzeżcie swoich simów!

   

  #61417
  rewilor
  Uczestnik
  @rewilor

  UWAGA! Najnowsze simowe informacje podają wiadomość o niebezpiecznym warzywnym mordercy. Proszę przestrzegać najwyższego stopnia zabezpieczeń. Chowajcie swoje warzywa w lodówkach i sejfach. To nie są ćwiczenia! Alarm najwyższego stopnia zagrożenia wszczęty do odwołania!

  #61418
  Claymora
  Uczestnik
  @claymora

  Dwadzieścia lat temu najprzystojniejszy hrabia Jan Pączuś, w którym kochały się wszystkie panny oddał swoje serce pięknej Annie Zmorek. Po dzień dzisiejszy nie wyjaśniono przyczyny jej śmierci. Jednak Jan miał się w końcu dowiedzieć, co przydarzyło się kilka dni po ślubie jego ukochanej. Bowiem w dwudziestą rocznice jej śmierci przybył na jej grób późną porą. Księżyc od dobrych kilku godzin oświetlał granatowe niebo. Wtedy zza cienia wyszła tajemnica postać, która miała odmienić życie Jana, a czekała na niego dość długo…

  #61419
  Kasiunia
  Uczestnik
  @kasiunia

  Pewnego dnia, Simka Kasia dostała zaproszenie na upiorne przyjęcie w Dworku Mordownika. Szykowała się długo… długo też nie mogła zdecydować się na przebranie …

  Wybór padł na czarownicę!

  Lecz tego wieczoru na imprezę przyszła dość dziwna osoba… przebrana za czarownicę, lecz w masce… upiornej masce.. kim jest ta kobieta? I czemu ma zaszyte usta i upiorny śmiech?!

   

  #61441
  Ginewra
  Uczestnik
  @ginewra

  Wystarczyło umieścić jeden głupi „czelendż” w sieci, żeby naiwne nastolatki, rządne poklasku, zaczęły się tłumnie pojawiać na naszym cmentarzysku w godzinie duchów… Smacznego pobratymcy, podano do stołu.

  Internet to jednak potęga.

  #61444
  xxKEBSONxx
  Uczestnik
  @xxkebsonxx

  Pewnego środowego wieczora, Noah wybrał się na spacer. Przechodząc obok cmentarza pomyślał, że mógłby odwiedzić grób swojej zmarłej przed rokiem matki. Przechadzając się obok pustego jak do tej pory grobu, zauważył, że w środku leży jakiś sim. Pochylając się nad grobem doznał ogromnego szoku… w grobie nikogo nie było! Przerażony obrócił się za siebie. Za nim stał wampir. Obaj mężczyźni zaczęli się bić, lecz wygrał wampir. Złapał go i ugryzł w szyję. Chłopak padł na ziemię nieprzytomny, ale gdy tylko się obudził, uciekł czym prędzej do domu. Siedząc w domu chciał sobie przypomnieć co się stało na cmentarzu tego wieczora. Nadaremnie. Po kilku dniach zaczęły się dziwne fazy. Chłopak przestał jeść i pić, czuł się potwornie źle i był zmęczony w dzień, a w nocy tętnił życiem. Jednak stało się to o czym myślał. Stał się… wampirem.

   

  #61448
  Eper
  Uczestnik
  @natan-dawid

  Szkoda, że wstawianie obrazków jest tak nieintuicyjne

  #61450
  Ginewra
  Uczestnik
  @ginewra

  Kebson – skróć swoją opowiastkę, regulamin wymaga do 5 zdań.

   

  Eper – zdjęcie musisz mieć gdzieś w sieci umieszczone, a chcąc je dodać do postu, musisz kliknąć ikonkę z górami (ostatnia po prawej) i w pierwszej linijce wstawić adres do zdjęcia. Reszty nic nie zmieniasz 🙂 A jeśli nie wiesz, jak zdobyć link do obrazka – wystarczy kliknąć na niego prawym przyciskiem myszy i z menu wybrać „kopiuj adres obrazka” – to na komputerach, bo na komórkach to sama nie umiem 😉

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 35)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.

Ostatnie odpowiedzi

Nowe tematy

Tematy z nowymi odpowiedziami

Zagłosuj w ankiecie

Co podoba Ci się w ślubnym pakiecie?

Wszystkich głosujących: 38
 • 11%

  Wyprawianie wesela

 • 11%

  Nowe stroje i meble

 • 61%

  Świat Tartosa

 • 5%

  Oświadczyny i interakcje

 • 13%

  Nie podoba mi się pakiet

Dzięki za głosowanie! Po nową ankietę zapraszamy niebawem!
Loading ... Loading ...