Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Tematyczny tydzień #2 – Upiorne przyjęcie

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 5 lat, 4 miesiące temu
15 uczestników
34 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #61451
    Krisu
    Uczestnik

    Kiedy nadszedł już czas Halloween dwojga przyjaciół postanowiła upamiętnić tę chwilę robiąc sobie selfie. Podczas wywoływania zdjęcia coś jednak przykuło ich uwagę – na fotografii zauważyć można tajemniczą postać i jak donosi prasa prawdopodobnie jest to wampirzy mistrz, który zdołał przemienić całe miasto stając się tym samym nieśmiertelnym panem i władcą, który posiada niewyobrażalnie wysokie zdolności hipnozy oraz telepatii. Co jest jednak ciekawe – postać ta nigdy nie pojawia się za dnia ponieważ wówczas straciłaby wszystkie swoje umiejętności.  Można więc uznać, że to Sim mający na sobie kostium wielkiego mistrza a może jest tutaj inna ukryta prawda?

    #61803
    Claymora
    Uczestnik

    Z ciekawości weszłam i mimo, że minęły już ponad dwa tygodnie to wciąż nic się tu nie pojawiła żadna informacja o podjęciu choćby próby wyłonienia zwycięscy czy rozdaniu punktów i medali za sam udział.

    Halo, ktoś tu zagląda?

    #61804
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Przepraszam za brak znaku. Masz rację, powinien być. 🙂 Prowadzimy głosowanie w reakcji na najlepszą pracę. Chcemy  wyłonić zwycięzcę w najbliższą pełnię, 23 listopada, abyście otrzymali dodatkową niespodziankę 😉 Od czasów Nie z tego świata wiemy, że podczas pełni księżyca dzieją się różne upiorne rzeczy.

    #61854
    Ginewra
    Uczestnik

    No to czekamy 🙂

    #61856
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Ja również czekam 🙂 Do pełni jeszcze momencik. Jesteście gotowi?

    #61865
    Ginewra
    Uczestnik

    A „momencik” to u ciebie ile (na razie wychodzi prawie 6h)? I o której jest ta pełnia? W wiadomościach piszą o 5 rano, więc w zasadzie jest już po 😀

    #61867
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Pisałem wcześniej na Faceboku, tutaj ustawiliśmy ją dzisiaj od 22 do 1 🙂 Wystarczy napisać wpis w dowolnym miejscu na forum oprócz Pogaduszek.

     

    Kochani, nadeszła pora na ogłoszenie wyników. Wszystkie prace bardzo nam się podobały, ale tylko jedna może zdobyć nagrodę główną. Zwycięzcą jest Evaerynth, ta historia jest naprawdę upiorna! Aż chciałoby się wiedzieć, jaki był jej dalszy koniec. Duchy skrzywdziły zmęczoną podróżniczkę, a może się z nią zaprzyjaźniły?

     

    Gratuluję wygranej i wszystkim za udział w zabawie! Wszystkie zdjęcia już niebawem pojawią się na naszym fanpage na Facebooku!

    #61870
    Krisu
    Uczestnik

    @Evaerynth, gratuluję wygranej, bardzo fajna praca 😀 Nie ukrywam, że lubię brać udział w wyzwaniach na forum, ciekawie tworzy się zdjęcia w konkretnym klimacie 😀

    #61873
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    @evaerynth wielkie gratulacje, super fotka i historia. Ja czekam na kolejny tematyczny tydzień, ponieważ bardzo mi się to podoba!

    #61876
    Claymora
    Uczestnik

    Gratulacje!!

    #61879
    Ginewra
    Uczestnik

    Wiesz Karol, zaznaczałam już kilka razy, że nie wszyscy mają FB i patrzą co wy robicie na fanpage’u. Ta strona WWW jest moim jedynym źródłem informacji.

    Evaerynth gratuluję 🙂

    #61880
    Evaerynth
    Uczestnik

    Dziękuję bardzo! 🙂

    #61884
    Oliwier
    Uczestnik

    Gratulacje!

     

    #61885
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @ginewra Może warto o nim pomyśleć? Nie będą omijać Cię ciekawostki i dodatkowe informacje związane ze stroną. 🙂 Obecnie nie planujemy wykluczać Facebooka i Instagrama z naszej komunikacji.

    #61891
    Cold
    Uczestnik

    @Evaerynth

    Gratuluję wygranej 🙂


    @GlossyGem

    Ja się w pełni zgadzam z Ginewrą. Nie pierwszy raz widzę, że „na facebooku to” „na facebooku tamto”. Ja nie mam facebooka i z tego co widzę, to musiałbym go założyć tylko po to, by być na bieżąco z tym co się dzieje na stronie? Myślałem, że TUTAJ na stronie jest centrum, a nie na facebooku.

    Nie musi być od razu wpis, że coś tam, ale chociaż jakaś wzmianka w komentarzu, że coś się dzieje i tyle. Dobrym rozwiązaniem byłby też temat na forum typu „Nowinki, ciekawostki” coś takiego. I wtedy taki ktoś jak ja, czyli osoba nie posiadająca facebooka wchodzi, czyta i już wszystko wie 😉

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 35)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.