The Sims 2 Ultimate Collection

Główna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims The Sims 2 Ultimate Collection

 • aga5myszka
  8 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Witam serdecznie! Ten temat zakładam specjalnie dla osób, które chciałby jeszcze zagrać w the Sims 2, ale nie mają wszystkich płyt lub coś się z nimi stało.

  Kilka lat temu można było dostać całą kolekcję do dwójki na Originie, ale możliwe, że część z nas to przegapiła. Na szczęście może być jeszcze cień szansy, żeby tą grę zdobyć.

  Ja również ostatnio tknięta wątkami o dwójce postanowiłam zainstalować swoją kolekcję, niestety niektóre płyty były dość zdarte i koniec końców nie mogłam ich zainstalować, więc z ciekawości poszukałam poradników jak dostać kolekcję od EA. Na stronie pomocy EA udało mi się połączyć z konsultantem i po około 20 minutowej rozmowie i wysłaniu zdjęć mojego pudełka z grą, kolekcja trafiła do mojej biblioteki Origin. W tej chwili się pobierają.

  Więc teraz apel dla osób, które są w podobnej sytuacji jak ja; warto spróbować 😉 konsultanci są naprawdę uprzejmi i chcą dla nas jak najlepiej, tym bardziej jeżeli kiedykolwiek kupiliśmy TS2 😃

  Caroline
  8 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Dzięki za radę 😀

  Hiruko
  8 miesięcy, 1 tydzień temu #

  A z którego kraju konsultantem? Ja już z 10 razy pocałowałam klamkę, a mam niemal pełną kolekcję (brak jednych akcesoriów). Mimo tego wymagali ode mnie paragonu sprzed 14 lat, bo zdjęce pudełek to każdy głupi weźmie z internetu :/

  Evaerynth
  8 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Ja rozmawiałam z polskim konsultantem i się nie udało, ale po rozmowie z bardzo miłym konsultantem ze Stanów Zjednoczonych jestem już od dłuższego czasu posiadaczką pełnej kolekcji “The Sims 2”. Dostałam nawet kod zniżkowy na następny zakup przez Origin. 🙂 Ale to raczej nie kwestia kraju, tylko trzeba mieć nieco szczęścia lub próbować kilka razy.

  Anonim
  8 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Nie zdjęcie okładki, ale kod seryjny jest potrzebny. Jest wydrukowany z tyłu książeczki dołączonej do gry. Tutaj chodzi o to, żeby udowodnić, że macie albo mieliście legalną kopię simsów dwójki.

  Jeśli mieliście konto na thesims2.ea.com i zarejestrowaliście tam simsy, to jesteście w domu – o ile macie dostęp do adresu mejlowego, na który zakładaliście to konto. Najlepiej, jeśli wasze konto na Originie jest zarejestrowane na ten sam mejl.

  aga5myszka
  8 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Mnie akurat połączyło z konsultantem ze Stanów i tak jak było powiedziane wcześniej trzeba spróbować czasem kilka razy żeby akurat się udało. I jeśli chodzi o zdjęcie to akurat specjalnie zrobiłam je tak troszkę na tle ekranu z odpaloną rozmową, żeby było bardziej autentycznie 😀

  Pixeel
  8 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Co prawda skorzystałem z tej pełnej kolekcji gdy rozdawali ją za darmo, ale na starym koncie gdzie nie mam żadnych innych gier i nie pamiętam już nawet do niego hasła, dlatego w zeszłym roku poprosiłem konsultanta o TS2: Ultimate Collection na drugie konto, na którym mam też czwórkę i inne gry i bez żadnych zdjęć ani zbędnych informacji mi ją dał 😀 Pisał, że ma dobry humor i nawet chwilę ze mną popisał o tym jaka jest pogoda w Polsce itp xD

  Hiruko
  8 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Farciarze… Jak ogólnie mam w życiu więcej szczęścia niż rozumu, tak do tego szczęścia za grosz nie mam :/

  Loui
  8 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Ja próbowałam dwa razy;)Nie miałam zdjęć pudełek kodów czy paragonów. Napisałam identyczne zdanie co Pewna Youtuberka na yt. W sumie to zrobiłam dokładnie to co ona. Konsultant ze Stanów był bardzo miły. Ten drugi, pierwszy mnie zbył. I po chwili mogłam się cieszyć pełną kolekcją.

  Hejkasz
  8 miesięcy, 1 tydzień temu #

  *Nigdy nie miałam The Sims 2

  W lutym 2017 pisałam z Konsultantem z USA. Pierwsza osoba pisała że nie może mi dołączyć do konta grę The Sims 2. Nie poddałam się i ponowiłam próbę z inną osobą. Drugi Konsultant po podaniu danych konta spojrzał na to że mam dużą ilość zakupionych dodatków do Sims 4, i głównie dlatego dostał pozwolenie do dołączenie mi Sims 2 do konta Origin. To prawda że zależy od osoby, są tacy co od razu nie chce im się pomoc, a inni robią wszystko by pomóc.

  Byłam mu bardzo wdzięczna gdy udało mu się załatwić sprawę, z chęcią napisałam mu ‘I love you 😀 Thx.”

  Ginewra
  8 miesięcy, 1 tydzień temu #

  @Louli, a co ta Youtuberka napisała i zrobiła? Niestety “Pewna Youtuberka” nie wskazuje definitywnie o kogo chodzi 😀

  Nadiia
  8 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Mi się udało bez Dwójki 🙂 Od razu natrafiłam na miłą konsultantkę, jedyne co ta kazała mi powiedzieć/napisać (nie pamiętam, w jaki sposób rozmawiałam) na to pytanie na Origin dla bezpieczeństwa – mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi, bo nie wiem jak to się dokładnie nazywa 🙂

  @ginewra wydaje mi się, że ”Pewna Youtuberka” to Pograjmerka 😉 Ja sama korzystałam z jej rad, ale możliwe, że chodzi o kogoś innego, bo chyba parę Youtuberek o tym nagrywało.

  Marcin1995
  8 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Hej wszystkim, mi się marzy mieć całą kolekcję na Origin a mam w domu jak można zdobyć The sims Ultimate Collection nie mam tylko akcesoriów i nocnego życia czy jakoś tak ogólnie chciałbym jeszcze się załapać na taką promocje. Ja nie wiem jak skonsultować się z Ea trafiając na Polaka bo w innych językach nie rozumiem prawie nic. Przydałby się ktoś życzliwy.

   

   

  aga5myszka
  8 miesięcy temu #

  @Marcin1995 z tego co wiem to raczej żeby dostać grę trzeba napisac na portalu EA w dziale Help, a że EA to firma zagraniczna największe prawdopodobieństwo jest, że dostaniemy Konsultanta że Stanów, ale spokojnie piszą oni na tyle prostym językiem, że bez problemu można to przekleić do tłumacza Google i problem rozwiązany. Raczej konsultanci starają się być uprzejmi i jednak chcą pomóc, warto też sobie przygotować przed czatowaniem swój ID z Origina bo mogą o niego zapytać żeby przesłać grę na twoje konto 😊

  Marcin1995
  8 miesięcy temu #

  Dzięki postaram się to jakoś potem zrobić:)

Przeglądasz 15 postów - 1 z 15 (wszystkich: 44)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.