Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims The Sims 2 Ultimate Collection

ostatnio zaktualizowano przez Marcin1995 5 lat, 10 miesięcy temu
17 uczestników
43 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #55250
    aga5myszka
    Uczestnik

    Witam serdecznie! Ten temat zakładam specjalnie dla osób, które chciałby jeszcze zagrać w the Sims 2, ale nie mają wszystkich płyt lub coś się z nimi stało.

    Kilka lat temu można było dostać całą kolekcję do dwójki na Originie, ale możliwe, że część z nas to przegapiła. Na szczęście może być jeszcze cień szansy, żeby tą grę zdobyć.

    Ja również ostatnio tknięta wątkami o dwójce postanowiłam zainstalować swoją kolekcję, niestety niektóre płyty były dość zdarte i koniec końców nie mogłam ich zainstalować, więc z ciekawości poszukałam poradników jak dostać kolekcję od EA. Na stronie pomocy EA udało mi się połączyć z konsultantem i po około 20 minutowej rozmowie i wysłaniu zdjęć mojego pudełka z grą, kolekcja trafiła do mojej biblioteki Origin. W tej chwili się pobierają.

    Więc teraz apel dla osób, które są w podobnej sytuacji jak ja; warto spróbować 😉 konsultanci są naprawdę uprzejmi i chcą dla nas jak najlepiej, tym bardziej jeżeli kiedykolwiek kupiliśmy TS2 ?

    #55492
    Caroline
    Uczestnik

    Dzięki za radę 😀

    #55493
    Hiruko
    Uczestnik

    A z którego kraju konsultantem? Ja już z 10 razy pocałowałam klamkę, a mam niemal pełną kolekcję (brak jednych akcesoriów). Mimo tego wymagali ode mnie paragonu sprzed 14 lat, bo zdjęce pudełek to każdy głupi weźmie z internetu :/

    #55502
    Evaerynth
    Uczestnik

    Ja rozmawiałam z polskim konsultantem i się nie udało, ale po rozmowie z bardzo miłym konsultantem ze Stanów Zjednoczonych jestem już od dłuższego czasu posiadaczką pełnej kolekcji „The Sims 2”. Dostałam nawet kod zniżkowy na następny zakup przez Origin. 🙂 Ale to raczej nie kwestia kraju, tylko trzeba mieć nieco szczęścia lub próbować kilka razy.

    #55511
    Anonim
    Nieaktywny

    Nie zdjęcie okładki, ale kod seryjny jest potrzebny. Jest wydrukowany z tyłu książeczki dołączonej do gry. Tutaj chodzi o to, żeby udowodnić, że macie albo mieliście legalną kopię simsów dwójki.

    Jeśli mieliście konto na thesims2.ea.com i zarejestrowaliście tam simsy, to jesteście w domu ? o ile macie dostęp do adresu mejlowego, na który zakładaliście to konto. Najlepiej, jeśli wasze konto na Originie jest zarejestrowane na ten sam mejl.

    #55602
    aga5myszka
    Uczestnik

    Mnie akurat połączyło z konsultantem ze Stanów i tak jak było powiedziane wcześniej trzeba spróbować czasem kilka razy żeby akurat się udało. I jeśli chodzi o zdjęcie to akurat specjalnie zrobiłam je tak troszkę na tle ekranu z odpaloną rozmową, żeby było bardziej autentycznie ?

    #55606
    Pixeel
    Uczestnik

    Co prawda skorzystałem z tej pełnej kolekcji gdy rozdawali ją za darmo, ale na starym koncie gdzie nie mam żadnych innych gier i nie pamiętam już nawet do niego hasła, dlatego w zeszłym roku poprosiłem konsultanta o TS2: Ultimate Collection na drugie konto, na którym mam też czwórkę i inne gry i bez żadnych zdjęć ani zbędnych informacji mi ją dał 😀 Pisał, że ma dobry humor i nawet chwilę ze mną popisał o tym jaka jest pogoda w Polsce itp xD

    #55607
    Hiruko
    Uczestnik

    Farciarze… Jak ogólnie mam w życiu więcej szczęścia niż rozumu, tak do tego szczęścia za grosz nie mam :/

    #55608
    Loui
    Uczestnik

    Ja próbowałam dwa razy;)Nie miałam zdjęć pudełek kodów czy paragonów. Napisałam identyczne zdanie co Pewna Youtuberka na yt. W sumie to zrobiłam dokładnie to co ona. Konsultant ze Stanów był bardzo miły. Ten drugi, pierwszy mnie zbył. I po chwili mogłam się cieszyć pełną kolekcją.

    #55611
    Hejkasz
    Uczestnik

    *Nigdy nie miałam The Sims 2

    W lutym 2017 pisałam z Konsultantem z USA. Pierwsza osoba pisała że nie może mi dołączyć do konta grę The Sims 2. Nie poddałam się i ponowiłam próbę z inną osobą. Drugi Konsultant po podaniu danych konta spojrzał na to że mam dużą ilość zakupionych dodatków do Sims 4, i głównie dlatego dostał pozwolenie do dołączenie mi Sims 2 do konta Origin. To prawda że zależy od osoby, są tacy co od razu nie chce im się pomoc, a inni robią wszystko by pomóc.

    Byłam mu bardzo wdzięczna gdy udało mu się załatwić sprawę, z chęcią napisałam mu 'I love you 😀 Thx.”

    #55614
    Ginewra
    Uczestnik

    @Louli, a co ta Youtuberka napisała i zrobiła? Niestety „Pewna Youtuberka” nie wskazuje definitywnie o kogo chodzi 😀

    #55617
    Nadiia
    Uczestnik

    Mi się udało bez Dwójki 🙂 Od razu natrafiłam na miłą konsultantkę, jedyne co ta kazała mi powiedzieć/napisać (nie pamiętam, w jaki sposób rozmawiałam) na to pytanie na Origin dla bezpieczeństwa – mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi, bo nie wiem jak to się dokładnie nazywa 🙂


    @Ginewra
    wydaje mi się, że ”Pewna Youtuberka” to Pograjmerka 😉 Ja sama korzystałam z jej rad, ale możliwe, że chodzi o kogoś innego, bo chyba parę Youtuberek o tym nagrywało.

    #55620
    Marcin1995
    Uczestnik

    Hej wszystkim, mi się marzy mieć całą kolekcję na Origin a mam w domu jak można zdobyć The sims Ultimate Collection nie mam tylko akcesoriów i nocnego życia czy jakoś tak ogólnie chciałbym jeszcze się załapać na taką promocje. Ja nie wiem jak skonsultować się z Ea trafiając na Polaka bo w innych językach nie rozumiem prawie nic. Przydałby się ktoś życzliwy.

     

     

    #55652
    aga5myszka
    Uczestnik

    @Marcin1995 z tego co wiem to raczej żeby dostać grę trzeba napisac na portalu EA w dziale Help, a że EA to firma zagraniczna największe prawdopodobieństwo jest, że dostaniemy Konsultanta że Stanów, ale spokojnie piszą oni na tyle prostym językiem, że bez problemu można to przekleić do tłumacza Google i problem rozwiązany. Raczej konsultanci starają się być uprzejmi i jednak chcą pomóc, warto też sobie przygotować przed czatowaniem swój ID z Origina bo mogą o niego zapytać żeby przesłać grę na twoje konto ?

    #55696
    Marcin1995
    Uczestnik

    Dzięki postaram się to jakoś potem zrobić:)

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 44)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.