Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims The Sims 2 Ultimate Collection

ostatnio zaktualizowano przez Marcin1995 5 lat, 10 miesięcy temu
17 uczestników
43 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #55743
    Marcin1995
    Uczestnik

    to tu też Stany Zjednoczone poprosili mnie o zdjęcia co pisałem wyzej ale zmiennik tej pani również był miły i powiedział że za jak to ujął upór i uprzejmość mimo że wspierają już The sims 2 to w drodze wyjątku mogę zobaczyć teraz swoje konto Origin. Moje Thank You very much poszło chyba z 3 razy:D ale uboga była dwójka w miasta 6 miast? la boga

    #55749
    aga5myszka
    Uczestnik

    Hahaha! @Marcin1995 jak się patrzy na dwójkę z perspektywy bardziej zaawansowanych odsłon to może być lekki niesmak, jednak pozostaje sentyment i pewne dwójkowe smaczki oraz rzeczy, które w późniejszych częściach już się nie pojawiły 😉  Ale najważniejsze, że się udało!


    @hiruko
    próbuj do skutku, za którymś razem powinno się udać. Będziemy trzymać kciuki za twoje szczęście <3

    #55751
    Hiruko
    Uczestnik

    Pożyczy mi ktoś swojego szczęścia? Bo chyba moje gdzieś się wyprowadziło ;-;

    #55757
    Vince1994
    Uczestnik

    Dlaczego tego po prostu nie można pobrać?tylko trzeba to nich dzwonić ta gra powinna być w origin możliwa to pobrania dla wszystkich.

    #55760
    aga5myszka
    Uczestnik

    @vince1994 myślę, że dodatnie gry całkiem za darmo dla wszystkich byłoby trochę nie fair względem osób, które w swoim czasie wydały kilkaset złotych na zakup dodatków do TS2. Rozumiem rozdawanie kolekcji za darmo osobom, które są posiadaczami jakiejś gry, z okazji zakończenia jej wspierania przez EA, ale coś za coś. Naprawdę rozmowa z konsultantem nawet ze Stanów nie jest wcale trudna, tym bardziej w czasach gdzie mamy tłumacza google. A jeżeli komuś z biegiem czasu zużyły się płyty podczas wielokrotnego korzystania z nich to dlaczego nie miałby się cieczyć pełną kolekcją w zamian za bycie wiernym serii. A co do tych którzy dwójki nie mieli a bardzo by chcieli, nic nie stoi na przeszkodzie żeby zapytać czy mogą dostać skoro np. Mają na Originie kolekcje trójki i czwórki.

    Niestety w życiu mało rzeczy jest za darmo, tym bardziej od EA ?. Co prawda tutaj dostajemy kolekcję bez płacenia, ale trzeba się spiąć i porozmawiać o tym z obcokrajowcem, ładnie poprosić, uargumentować, ewentualnie wysłać jakieś zdjęcia. Nie mamy tego od tak (jak np. basenów w czwóreczce po prostu w aktualizacji) ?

    #55761
    Marcin1995
    Uczestnik

    Słuchajcie a ja myślę że troche googla i dobrych rad z tego tematu naprawdę wam pomoże. inaczej opiszę to w punktach żeby było wam prosto ja też dziś pół dnia się bałem „a bo jak mi nie wyjdzie”, a bo ” jak mnie zablokują za kłamstwo a to prawdą”. Tutaj ktoś podaje Youtuberów

    Mój komplektny poradnik w pod pkt tyle że ktrótkich:)

    1. Znasz język? super nie? okazało się że ja też więc jak ktoś mi tu w tym temacie doradził translator Google sobie dobrze poradził. Dodaj w rozmowie po Angielsku że nie znasz Języka Angielskiego płynnie lub wcale tak jak ja zrobiłem, przy użyciu tłumacza. Ale że bardzo szanuję ich pracę (co czasami mija się z prawda:D) i korzystam z tłumacza.

    2. Jesteś ogromnym Fanem/Fanką The Sims. babka lub facet dadzą ci bonus i poprosza jeżeli pomogli wcisnąć Exit Chat czy coś koło tego.

     

    3. Potem się lituje (chociaż słowo nie spodziewałem sie miałem wychodzić faktycznie) pytała mnie po ang czy mam płytę (DISC)  ja że YES.

     

    4 Podała link wyżej to się jak się okazało wchodzi w EA HELP warto zmienić na chwile na nasz język żeby juz nie dostawać świra „translator, DOTSIM dla pewności, EAHELP w obcym języku). P.s nie przeraź się jak str którą otworzysz od konsultanta to będzie kraj Indie zmień sobie na Stany zjednoczone jak wcześniej radzili dobrzy kumple tutaj.

     

    5. Kończy się jej/jemu w moim przypadku jej zmiana masz nr sprawy zreszta cię odsyłają zrób zdjęcie i napisz po angielsku „płytę mam ale niestety tyle godzin i lat grania że niestety jest już zepsuta”  po dodaniu do sprawy zdjęcia „ikonka spinacza” odnów sprawę taki czerwony przycisk.

     

    6. Zmiennikowi podaj ew nr sprawy dostajesz go od poprzedniczki i widać na EA Help EN.  Zerknie i przyznał kod nie wiem czy się uda ale szczerze polecam.

     

    P.S nie próbuj sie denerwować złość czy obelgi ich obrażą do takich rzeczy jak konsultanci wszystko tylko nie złość.

     

    Pozdrawiam

     

    PS2. zrób zdjęcie realne z dłońmi dzis doceniła że widać moje wyskubane paznokcie i mokre od wody (dużo działam w kuchni). 😀

    PS3. Youtuberka Merta jest rzeczywistą pomocą właściwie jedyną konkretną oprócz DOTSIM

    Powodzenia:)

    #55762
    Vince1994
    Uczestnik

    @aga5myszka

    The Sims 2 to jest stara gra po prostu jej już nie kupisz chyba że nie powiem co po to zakazane ale chyba się domyślacie po drugie nie każdy ma komputer na którym dobrze działa The Sims 3/The Sims 4 po prostu nie stać ich na te gry i na komputer na których te gry działają niech okażą serca osobom którzy wiążą ledwo koniec z końcem owszem nowsze część nie mają dużych wymagań i większość nowych PC/Laptopów tą grę ogranie na wysokich detalach każdy na niskich ale są osoby którzy mają jeszcze XP z 1gb ramu oczywiście nie mówię że The Sims 2 jest dla biednych a The Sims 3/The Sims 4 dla bogatych.

    #55763
    aga5myszka
    Uczestnik

    @vince1994 po pierwsze,  błagam stawiaj w swoich wypowiedziach przecinki i kropki,  bo czasem ciężki do zrozumienia jest taki potok słów ?

    A po drugie nie rozumiem za bardzo o co ci chodzi z tą grą. Naprawdę nie jest wielkim problemem napisać do konsultanta i ładnie poprosić. Rozumiem że dwójka jest stara, ale co z tego? Skończyli ja wspierać, bo zarobili wystarczająco i mają nowsze wersje do robienia zielonych. Tak samo rozumiem, że nie każdy musi mieć super sprzęt i całą kolekcję trójki i czwórki, ale przecież nikt Cię nie zmusza, żebyś kupował jakiekolwiek gry. A patrząc z perspektywy twórców to lepiej jest dać graczom kolekcję dwójki za darmo, ale po tym jak udowodnią, że są w posiadaniu jakiejś pudełkowej wersji, ponieważ dla nich to znaczy, że daliśmy im zarobić kiedy dwójka była 'na chodzie’ ?

    #55765
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    @hiruko udało się już?

    #55767
    Vince1994
    Uczestnik

    @aga5myszka dobra spoko niech będzie płatna ale np na telefonach z androidem większość gier jest darmowych.

    #55772
    aga5myszka
    Uczestnik

    @vince1994 owszem jest bezpłatna, ale żeby zdobyć jakieś fajne przedmioty trzeba zapłacić, albo mamy fikcyjne waluty w grach, za których doładowanie też trzeba płacić. A doskonałym przykładem może być chociaż The Sims Social ?

    #55773
    Vince1994
    Uczestnik

    @aga5myszka nie gram w simsy na telefonie kiedyś to zainstalowałem ale odinstalowałem powód gra dużo miejsca zajmuje przeważnie na telefonie gram w proste gierki typu bieganie przeskakiwanie przez przeszkody takie na rekordy jakoś nic nie płacę taka zaleta gier mobilnych na komputerach/laptopach nie ma darmowych gier wszystkie są płatne czasami zdarzają się okazje ale rzadko i przepraszam za przecinki po prostu nie chce mi się ich robić często z ortografii miałem ndst.

    #55798
    aga5myszka
    Uczestnik

    @vince1994 rozumiem, z tymi przecinkami często problem jest ?

    A co do gier, jeśli wszystkie byłyby za darmo to twórcy nie mieliby na czym zarobić ?

    #56353
    Sebby
    Uczestnik

    „nie gram w simsy na telefonie kiedyś to zainstalowałem ale odinstalowałem powód gra dużo miejsca zajmuje przeważnie na telefonie gram w proste gierki typu bieganie przeskakiwanie przez przeszkody takie na rekordy”

    To teraz porównaj sobie taką prostą gierkę do simsów na PC. Zdecydowanie inny zakres pracy. Grę mobilną robią studenci na zaliczenie, grę typu Sims czy wiedźmin robi się kilka lat to i cena inna :p

Oglądasz 14 wpisów - 31 z 44 (wszystkich: 44)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.