Dyskutuj, zbieraj odznaki i poznawaj innych fanów!

Przeczytaj więcej o naszej społeczności

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

Zobacz najnowszy Przegląd Galerii!

Wybraliśmy dzieła fanów, których nie można ominąć

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

11 100
Fanów na Facebooku

previous arrow
next arrow
Slider
6
Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!

Okres Testowy – poradnik

Koniec demo, pobierz pełną wersję

Zapewne pamiętacie, że w poprzednich latach w wielu przypadkach przed kupnem gry mogliśmy przetestować ją w wersji demo, czyli zagrać w jej część i zdecydować się, czy chcemy ją kupić bądź nie. Twórcy coraz rzadziej dają nam taką możliwość. Nowością i wyjątkiem w tym przypadku jest Okres Testowy.

Jak sama nazwa wskazuje, będziemy mogli testować pełną wersję gry przez pewien okres, a nie jak to miało miejsce w wersji demo – jeden poziom lub kreator postaci. Czas jaki możemy testować grę jest różny. W przypadku gry The Sims 4, to 48 godzin. Licznik startuje, kiedy uruchomimy grę po raz pierwszy. Po upłynięciu danego czasu, zniknie możliwość uruchomienia gry.

Hej, warto kupić The Sims 4?

Poprzez Okres Testowy, możecie sami sobie odpowiedzieć na to pytanie. Co zrobić, aby przetestować grę? Należy pobrać i uruchomić program Origin, zalogować się na swoje konto (lub założyć nowe). Następnie należy wybrać zakładkę Sklep, Darmowe gry i Okres Testowy. Możliwe jest też pobranie gry poprzez stronę Internetową, pod tym linkiem.

Kolejnym krokiem jest wybranie gry, która Cię interesuje. Okres Testowy dostępny jest dla kilku tytułów, w tym dla The Sims 4. Wybierz Pobierz teraz, aby dodać grę do swojej kolekcji.

Gra pojawi się na naszym koncie Origin, w zakładce Moje Gry. Tam należy kliknąć na okładkę, wybrać Pobierz i poczekać, aż gra zostanie pobrana i zainstalowana na naszym komputerze. Potem nie pozostaje już nic innego, jak zacząć testować grę. 🙂 Czas testu to 48 godzin, które liczone są od momentu jej uruchomienia. Czas upływa niezależnie od tego, czy faktycznie jesteśmy w grze.

Skorzystaj z oferty Ceneo.pl

Data publikacji

28 września 2015 23:03

Reakcje na nowinkę

6 myśli na temat “Okres Testowy – poradnik”

  1. Mi to nie działa, wyświetla się, że okres testowy dobiegł końca. OSTATNIO GRANE 4 LUTY 2015 R. HAHAHAH
    CZAS W GRZE 7 GODZIN, NOOO BŁAGAM WAS !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *