Modny Piątek

SimsCamp 2017 w San Francisco

Przeczytaj jak przebiegała wizyta w EA!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

11 017
Polubień na Facebooku

6 849
Subskrypcji na YouTube

2 858
Obserwujących na Insta

Arrow
Arrow
Slider
18
Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!

PRZEGLĄD: The Sims 4 Psy i koty – CAS – Stwórz Sima

Przegląd dodatku The Sims 4 Psy i koty będzie podzielony na CAS i tryb tworzenia zwierzaka (CAP). Rozszerzenie wprowadza aż 86 elementów dla Simów, łącznie z dodatkami, fryzurami i zarostem.

Fryzury

Fryzury z pewnością przypadną do gustu wielu osobom, ponieważ mimo różnorodności, są subtelne i estetyczne. Kobiety dostaną m.in. dobieranego warkocza, uroczą burzę loków czy luźnego koka opasanego chustą. Mężczyźni natomiast mogą pozwolić sobie na nieład kędziorków lub wygolone boki. Dodatek niestety dubluje to ostatnie uczesanie aż 6 razy z lekkimi modyfikacjami oraz dwie fryzury damskie dwu- i trzykrotnie, dlatego liczba 21 elementów jest tu umowna.

  

Zarost i akcesoria

Rozszerzenie dodaje nowy zarost, którym są długie, lekko zakręcone do góry wąsy oraz dwa naszyjniki, dla fanów psów i kotów.

 

Ubrania

Ubiory dostępne w The Sims 4 Psy i koty są zgodne z obecnie panującą modą i przeważają zestawy casualowe. Dostajemy kilka bardziej zwierzęcych propozycji oraz mnóstwo całkiem neutralnych części garderoby, łącznie 45 rzeczy. Możemy wyróżnić: 23 góry, 9 dołów, 8 zestawów na całe ciało, 3 pary butów, leginsy i bransoletkę.

 

Cechy i Aspiracje

W ramach głównego tematu rozszerzenia dostajemy dwie cechy: miłośnik psów i miłośnik kotów, które analogicznie ułatwiają budowanie więzi z wybranymi zwierzątkami. Aspiracja również odnosi się do wprowadzonych milusińskich, co nie trudno odgadnąć po nazwie “Przyjaciel zwierząt“.

 

Dzieci

Dzieciaki otrzymały po jednej fryzurze dla każdej płci oraz 12 części garderoby, w tym: 5 gór, 3 komplety, 1 dół i 3 pary butów.

 

Małe dzieci

Najmłodsza grupa wiekowa w CAS otrzymała niestety tylko 3 elementy ubioru. Dodatek oferuje 2 zestawy na całe ciało i jeden sweterek.

 

Grę dostarczył wydawca – Electronic Arts Polska, za co bardzo dziękujemy.

Skorzystaj z oferty Ceneo.pl

Autor nowinki

Darkwish

Data publikacji

8 listopada 2017 11:03

Reakcje na nowinkę

7121611

18 myśli na temat “PRZEGLĄD: The Sims 4 Psy i koty – CAS – Stwórz Sima”

  1. Takie średnie wam powiem, nie wiem jakoś mi się te rzeczy nie podobają, ale ja rzadko jestem zachwycona CAS w simsach. Co innego jeśli chodzi o sam stwórz zwierzaka i inne rzeczy z dodatku.

  2. Wg mnie nie dochodzi nic ciekawego, oprócz włosków dla dzieci i tych ,Ombre’ (Mi przypominają mody) dla kobiet 🙂 No ale jak tu już ktoś wspomniał dochodzi jeszcze CAP (Creat a pet) no więc jednak na dodatek czekamy :3 Już w piątek będzie mój B)

    1. Nie robimy pustych galerii zdjęć. Screeny bez komentarza można pooglądać samemu w dniu premiery 😉 Przegląd Stwórz Zwierzaka, Trybu budowania i rozgrywki są w drodze. Podobnie z poradnikiem do gry.

  3. Uuu, fryzury i ubrania są super, wreszcie nie jakiś sportowo futurystyczny, tylko się zastanawiam, jak w zwiastunie zrobili te dwukolorowe włosy u jednej laski, to jakaś nowa odmiana fryzury czy dodali jakieś połączenia kolorów?

  4. Srl? Zrobili osobną kategorię na JEDNĄ aspirację? No Lokalizacja w MŻ to rozumiem ale srl? Nie mam pytań. Albo mam. Nie wiem.

  5. Dlaczego tak narzekacie?
    Dodali zwierzaki i stwórz zwierzaka…. wiex zrobili tak jakby grę od nowa… nie ma co się dziwić że jest mniej rzeczy w CAS mieli po 3 robotę…

  6. Mam malutkie pytanie: dlaczego macie dostęp przedpremierowy? Nie zrozumcie mnie źle, ale ja też chcę teraz pograć… 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *