Nasze zdjęcia z Miejskie życie

Zobaczcie zdjęcia, które udało nam się wykonać na pokazie The Sims 4 Miejskie życie w Warszawie. 🙂

 
 
 
 
 
 
 

 

Zareaguj na nowinkę!
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

41 KOMENTARZE

 1. Czy możecie krytykować coś w grze? Chyba widzę, że macie zakaz? 😉 Albo to zwyczajnie z grzeczności. Zdjęcia fajne i przyjemne w odbiorze. Dużym plusem jest otoczenie w Sims 4. Bardzo podoba mi się pomysł na tę grafikę – na początku byłam sceptycznie nastawiona do tego „komiksowego” świata, ale teraz to głównie mnie tam ciągnie.

 2. Karolu, zapomniałem zadać to pytanie przed Q and A więc zadam je teraz:
  Czy wiesz dlaczego na Zamożnych Przedmieściach nie odbywają się festiwale?

 3. Tak czytam te informacje o tym dodatku + oglądałem ostatni pokaz i stwierdzam, że miejskiego życia w Miejskim Życiu nie widzę…
  Ja, np. gdy chodzę po mieście to nie widzę ludzi ekscytujących się jakimiś papryczkami albo polityka, który wznieca bunt. Ehh dla mnie nudny ten dodatek, z resztą jak 2 pozostałe.
  Za popsucie jednej z moich ulubionych gier, nie będę pakować EA pieniędzy do kieszeni, niech sobie SimGburki kupują, skoro dla nich gadająca toaleta, jest czymś na co „tak czekali”.

 4. Podsumowując: Dodatek nie lepszy od poprzednich i nie muszę wybulić kasy na simsy. Od dzisiaj czwórka nie powinna wgl nazywać się the sims, bo nie ma w niej nis z serii ani rozgrywki, ani fantazji, ani pomysłu, ani wkładu twórców. Zresztą samo to, co powiedzieli o braku aut i windzie mówi samo za siebie. Szkoda mi ludzi, którzy bronią tej gry.

   • No to chyba nie moich. To, że widzisz kilka takich osób, to nie określa reszty graczy. Jakoś pakietu nr 3 nie kupiłem i kupować nie mam zamiaru zresztą od informacji o dodatku nie mam zamiaru inwestować w to dziadostwo. Może pojawią się chwile ,,Czemu by nie kupić?”, ale to tylko w momentach nudy, lecz nawet wtedy przypomnę sobie, że 4 jeszcze bardziej by mnie zanudziła.

 5. 9 zdjęcie najładniejsze 😛 Ale tylko taki 'widoczek w oddali’ czy to te (chyba) Centrum? Jakby co, chodzi o tą dzielnicę z penthause’ami, jeśli mylę się w nazwie, poprawcie mnie 😛

 6. To miasto będzie chyba największe ze wszystkich dotychczasowych, co? Podoba mi się grafika i nie mogę się doczekać aż zamieszkam w wieżowcu czy też bliźniaku! Także ciekawią mnie festiwale, uwielbiałam te w the sims 3. Jedyna rzecz, która średnio mi się podoba to kolejność wychodzenia dodatków – uważam, że Cztery Pory Roku i Zwierzaki powinny wyjść jako pierwsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories