Darmowe nowości w listopadzie. Zapowiedź aktualizacji

-Wyjazd na SimsCamp 2017 był sponsorowany przez Electronic Arts-

Pomniejszanie obiektów

W trakcie pokazu dodatku The Sims 4 Psy i koty mieliśmy okazję zagrać w najnowsza wersję The Sims 4. Oznacza to, że zdradzono nam funkcje, które pojawią się dopiero w listopadowej aktualizacji. Producenci pozwolili uczestnikom SimsCamp na podzielenie się z Wami nowościami, jakie znajdziemy w podstawowej wersji zupełnie za darmo jeszcze przed premierą najnowszego rozszerzenia. Zmiany dotyczą zarówno widocznych segmentów, jak również tych, na które nie zawsze zwracamy uwagę.

 • zupełnie nowy rodzaj dachów, mogą być tworzone na podstawie wielokątów
 • zupełnie nowe suwaki pomocne przy modyfikacji kształtu dachów
 • nowe suwaki będą dostępne przy każdym dachu, będzie można zmieniać ich kształt np. w fale
 • po rozpoczęciu Nowej Gry zostajemy najpierw przeniesieni do świata, nie do Stwórz Sima
 • zmiana ikonek dzielnic w San Myshuno z The Sims 4 Miejskie życie, teraz mają styl tych z The Sims 4 Psy i koty
 • koniec ze znanym nam limitem rodzin w „skrzynce” (nie trzeba używać modów na tzw. culling), możliwe ustawienie limitu na: 50, 100 oraz 200 (rekomendowane) i nielimitowane (niezalecane)
 • rodziny można dodać do ulubionych, w ten sposób gra ich nie usunie przy nadmiarze Simów
 • w menu głównym pojawi się ikonka związana z gitarą mrocznego kosiarza
 • w menu głównym pojawi się ikonka pakietu głośników od X-Fire
 • możliwe będzie pomniejszanie obiektów, zupełnie tak samo jak powiększanie do tej pory
 • Wampiry i kosmici znajdują się pod nową ikonką Okultyzm w Stwórz Sima
To ten sam dach zmieniony suwakiem

Przeczytaj więcej wpisów z SimsCamp

-Wyjazd na SimsCamp 2017 był sponsorowany przez Electronic Arts-

Kopiowanie jakiejkolwiek treści bez zgody DOTsim, będzie skutkować krokami prawnymi

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

43 KOMENTARZE

 1. Mam nadzieję, że pakiet z Mrocznym będzie za free. Chciałabym mieć pracę kostuchy, szczególnie kiedy ta pracuje jako detektyw na komisariacie i przegląda na komputerze jakieś artykuły o grobach. Mówię z własnego doświadczenia w grze :/

   • Ja to rozumiem tak, że chodzi o te skrzynki kiedy klikniemy w „zarządzanie światem” i „zarządzanie rodzinami”. Nawet nie wiedziałam, że są tam jakieś ograniczenia, ale jak pisałam – ja sobie usuwam Simy co jakiś czas, bo potem mam w grze za dużo samotnych tatuśków z dzieckami w wieku szkolnym. Dziecko do ojca niepodobne 😉
    Galeria chyba nie ma ograniczeń, a tam na pewno są serduszka.

 2. „koniec ze znanym nam limitem rodzin w ?skrzynce? (…)” – jeśli dobrze rozumiem, oznacza to dla mnie jeszcze więcej dziwacznych Simów do usuwania 😀
  „rodziny można dodać do ulubionych, w ten sposób gra ich nie usunie przy nadmiarze Simów” – o to, to, to! Jeszcze żeby dodali brak radykalnych zmian skłonności i relacji w ulubionych Simach!
  „możliwe będzie pomniejszanie obiektów, zupełnie tak samo jak powiększanie do tej pory” – no nareszcie! 😀

  • Oj ja też się napracowałem przy usuwaniu Simów stworzonych przez grę lub przy ich edytowaniu. No jakoś nie mogłem znieść, że gra stworzyła Pawła Paliwodę w różowych spodniach w klapkach z kolczykami i chodem kobiecym 😛

    • Moja droga, gdybym miał wypisać wszystkie stworzone przez grę stroje, to wyszłoby wypracowanie.
     Jedno trzeba tej grze przyznać – potrafi w całkiem zabawny sposób dobrać buty, spodnie, rękawiczki i inne elementy stroju 😉
     Ale tego Pawła Paliwody to chyba nikt nie przebił w mojej rozgrywce 😛

    • Mnie bardzo wkurza, że postarzanie simów polega tylko na zmianie ich koloru włosów na łysą.
     Widzieliście starą Candy (jak jej tam było? Nie wiem, ta z Windenburga z śmiesznymi włosami)? Wyglądała tak okropnie, przy okazji to, że strzelaly jej kości i chodziła przygarbiona nie przeszkadzało jej robić na cały głos „Yoo-Hoo!” na imprezach.

     W mojej grze zmarła ze starości w połowie imprezy.

 3. Tak, ale pamiętajcie, że duchy naszej rodziny też są w skrzyni simów (jako ukryte). Więc jak ustawisz na 50 rodzin to szybko ci gra te duchy usunie.

 4. Nie rozumiem. To jak mam wielopokoleniową rodzinę to jak mam zapobiec znikaniu trupów z drzewa?
  Ustawić limit i wszystkich członków żywych dodać do ulubionych? A co z trupami?
  Jak to duchy są w skrzyni rodzin?

  • Pozostaje Ci nielimitowana opcja. To błąd, który wciąż jest w grze. Teraz pojawi się możliwość wybrania tego, kiedy błąd ma zacząć usuwać pliki – wcześniej, później a może wcale, obciążając przy tym komputer.

 5. ”rodziny można dodać do ulubionych, w ten sposób gra ich nie usunie przy nadmiarze Simów” *w końcu*. Nie będę marudził, ale jeszcze tylko dawajcie dzieciom zmarłych simów ich urny i majątek, a nie będę się już do niczego przyczepiać.

   • Matka pisarka, ojciec ordynator. Umrą i co ze 100 000$? ;p Dodawanie kodami męczy i czuje się dziwnie, jakbym oszukiwał. A urny? Muszę być przy ich śmierci, a szczerze powiedziawszy nie lubię mieszkania rodziców, dzieci i wnuków w jednym domu. Z ich działki chciałbym po prostu simoleony (ponieważ mieć drugą działkę mieszkalną jest nienormalne dla EA!). Mam za sobą ok. 6 pokoleń na długim życiu. Niby ich simoleony mam zapisane *w głowie* i gdy potrzebuje odejmuję daną sumę, jednak zakładam, iż było ich więcej niż ich aktualnie ”mam”. Rozpisałem się!

 6. Dobrze, że dodali opcje zapobiegające „cullingowi”. Ale nawet jak to wyłączymy, to prędzej czy później komputer będzie mocno obciążony ilością simów w świecie. Do tego duchy również się wliczają bo są simami tylko w innym stanie, ale znajdują się w skrzyni rodzin (choć dla gracza duchy tam są ukryte). Tak na prawdę najlepiej by było, gdyby duchy w grze nie istniały, a sim który umiera jest z gry usuwany (w drzewie genealogicznym natomiast gra mogłaby automatycznie umieszczać jego „stały” portret).

 7. Wiadomo kiedy wyjdzie ta aktualizacja (z dachami, pomniejszaniem obiektów itd) ? Czy na dzień przed pemiera lub w dniu premiery czy tez jest szansa na to, że wczesniej ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories