Nowe wyzwanie w The Sims Mobile. Oto świat luksusu

W grze The Sims Mobile pojawiło się zupełnie nowe wyzwanie. Gracze mogą wziąć udział w zabawie o nazwie “świat luksusu”, gdzie do zdobycia są duże, podwójne drzwi i okna z kratką prosto z Indii.


Zadaniem gracza jest wypełnianie zadań i zbieranie monet luksusu, za które kupić można specjalne ozdobne pudła. Znajdują się w nich różne przedmioty. Cena jednego pudełka to 50 monet lub 75 gotówki. Zawartość jest losowa, jest to tak zwany lootbox.

Misji jest kilka. Najważniejsza prowadząca do zdobycia drzwi zaznaczona została jako pierwsza w panelu z wydarzeniem. Wszystkie poboczne zadania służą jedynie pozyskiwaniu kolejnych monet. Zabawa odbywa się m.in. w domu, w restauracji i kawiarni.

Dodatkowo, w sklepie pojawił się nowy zestaw o nazwie “Wieczorna randka”. Kosztuje 23,99 złotych i można znaleźć w nim takie obiekty jak: sukienka, buty, świece ozdobne oraz 200 gotówki.

 

Czy weźmiecie udział w wyzwaniu?

Komentarze

    • Przypomnijmy sobie o “mikro”płatnościach do płatnych gier, które musieli usunąć ze względu na hazard 😛
      + Nie zapominajmy, że mowa tu o grze od EA, czego się tu spodziewać? To nie początki lat dwutysięcznych, bo “niedługo” już 2020 😛

  1. W evencie Świat luksusu ostatnie zadanie to zdobycie 1700 monet luksusu. Te które już mam nie zostały zaliczone na ten poczet. 1700 monet to dużo a zadań by je zdobyć nie. I do tego ograniczony czas trwania wydarzenia. Ma ktoś pomysły jak to zrobić?

  2. A wiecie może gdzie znajdę ubrania z tych kuferków kupionych zażerony zbierane w wydarzeniach? Niby je wygrałam a jak wchodzę w cas to ich nie ma. Muszę coś zrobić, żeby je jakoś tam przetransportować?

  3. J nie mogę nawet przejść przez pierwsze zadanie. Nie mam pojecia jak się za nie zabrać. Już tyle rzeczy próbowałam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki