LamaKurier w The Sims Mobile. Czy naprawdę taki zły?

Od ponad pół roku listę codziennych zadań dzielnie zastępuje LamaKurier z Emily na czele. Większość graczy nie jest z tego powodu szczególnie zachwycona, ale czy naprawdę mamy na co narzekać?

Lista codziennych zadań nie stanowiła większego wyzwania, odświeżała się raz dziennie, a wykonywane misje w większości zaliczały się podczas normalnej rozgrywki. Ukończenie wszystkich zadań było nagradzane punktami doświadczenia i babeczką – podczas wydarzeń specjalnych dodawana była mała ilość dodatkowej waluty.

Zadania LamaKuriera są bardziej obszerne. Odblokowujemy go na 9 poziomie, a od 14 otrzymujemy możliwość wyboru motywu zadań z ekskluzywnego katalogu (mieszane, kariera, hobby, związek). Od przyjazdu ciężarówki mamy dokładnie 8h na wykonanie poleceń. Po skończeniu oraz odebraniu nagrody, Emily odjeżdża i wraca 4h później. Nic nie stoi na przeszkodzie, by skończyć zadania wcześniej. Nagrodą jest żeton i punkty doświadczenia, co jakiś czas zaliczając misję dostajemy babeczkę. Tak samo jak w liście codziennych zadań, podczas wydarzeń specjalnych otrzymujemy dodatkową walutę.

Wcześniejsze kupony domowe, które zdobywaliśmy biorąc udział w wydarzeniach, zostały zastąpione żetonami LamaKuriera. Możemy je zdobyć wyłącznie odbierając nagrody od Emily. Żetony są potrzebne do powiększenia terenu wokół domu lub odblokowania niektórych obiektów.

 

Jak wykonywać zadania LamaKuriera szybciej?

Najkorzystniejsze będzie wybranie tematyki związków. Mając trzech Simów, jeden od początku może wykonywać długie wydarzenie. Pozostała dwójka w tym czasie przyda się do krótkich wydarzeń. Wykonywanie ich jest bardzo proste, wystarczy poznanie nowej osoby (takiej z którą nie rozpoczęliśmy historii). Zadanie zajmie zaledwie kilka minut, a wykorzystywany Sim straci maksymalnie 10 punktów energii. Dalej robimy już tylko zwykłe wydarzenia.

Zadania LamaKuriera stanowią większe wyzwanie, co oznacza dla nas dłuższy czas spędzony w grze. Jeśli się postaramy, możemy je wykonywać do paru razy dziennie, ale zajmie to sporo czasu. Mimo wszystko otrzymamy więcej nagród niż z listy codziennych zadań.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

9 KOMENTARZE

 1. Mając 3 simów to i tak jest trudne.
  Do wykonania jest 1 długie wydarzenie (zdarzają się dwa). Dodatkowo z dwa razy po 3 zwykłe wydarzenia i około raz 3 krótkie wydarzenia. Z czego zwykłe zajmują w przybliżeniu 4h, a długie niemal cały czas na wykonanie zadania. Przy trzech simach jest to dalej trudne do wykonania chyba, że posiadasz spory zapas babeczek albo wydajesz kasę na banknociki, którymi wykonujesz zadanie dzięki jednemu kliknięciu.

  Ale na szczęście jest możliwości wykonania zadań wcześniej, a później jedynie kliknięciu wykonania ich w odpowiednim momencie. Jednak nigdy nie wiadomo kiedy dopatrzą się i tego.
  Oficjalnie byłam za listą, po wbiciu na najwyższy poziom za całą listę zdobywało się banknociki i można było spokojnie zbierać na 4 sima… a tak trzeba się nieźle namęczyć.

 2. „co jakiś czas zaliczając misję dostajemy babeczkę” – Ja jeszcze nigdy nie dostałem babeczki za wykonanie zadań lama kuriera :((

  Poza tym moim zdaniem nie warto robić „krótkich spotkań” między simami tylko „Nawiąż przyjaźń” gdyż je szybciej się robi i zabierają mniej energii (max.7), a też się zaliczają 🙂

  • Nagroda do odebrania pokazuje się w zakładce misji, występuje niezwykle rzadko.

   Co do ”krótkich spotkań”, oczywiście chodziło o wydarzenie ”Nawiąż przyjaźń”, czytając dalej jest napisane ”poznanie nowej osoby (takiej z którą nie rozpoczęliśmy historii)” 🙂

 3. Wprowadzenie LamoKuriera do The sims mobile to najgorsze co mogli zrobić. Coraz częściej odpuszczam sobie eventy, jak widzę, że trzeba po raz enty wykonać wszystkie zadania LamoKuriera. Początkowo to nie było jeszcze takie straszne – 2 zwykłe spotkania lub 1 długie i 3 + 2 krótkie. Obecnie w najgorszym wypadku – 2 długie spotkania, 3+2 zwykłe, 3+2 krótkie. Dramat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories