Nowy dodatek już w wakacje? Zagraniczny sklep umieścił ofertę pakietu

Dwa lata temu, po sieci krążyły ankiety z tematami potencjalnych rozszerzeń nadesłane przez Electronic Arts. Wśród nich znalazł się pakiet The Sims 4 Letnie wakacje, który miałby wprowadzić nowy wakacyjny świat, gdzie Simowie mogliby wynająć pokój w luksusowym hotelu oraz odprężyć się po ciężkich dniach na hawajskiej plaży.

Całkiem niedawno na stronie zagranicznego sklepu pojawiła się oferta dodatku  The Sims 4 Tropikalny raj, który idealnie wpasowałby się tematyką, gdyby został wydany w wakacje 2019 roku. Opis rozszerzenia został skopiowany z oficjalnego forum The Sims, gdzie stworzył go fan gry w oparciu o własny wymarzony pakiet. Twierdzimy, że oferta może być całkowicie zmyślona i powstała jedynie na podstawie fanowskiego opisu dodatku. Istnieje jeszcze jednak szansa, że może być ona prawdziwa, ale sklep umieścił jedynie niewłaściwe przedstawienie rozszerzenia.

Fanowski opis pakietu:

 1. Nowy świat inspirowany Hiszpanią, Karaibami oraz Hawajami
 2. Nowe stacje radiowe – reggae i calypso
 3. Nowe rośliny – ananas oraz kokos
 4. Nowy rodzaj tańca – taniec Hula
 5. Nowe obiekty – leżaki i deska surfingowa
 6. Nowa aspiracja  – surfer
 7. Nowe cechy – uwielbia, boi się wody

 

 


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  96

  1. Witold
   o 06:32

   Naprawdę to musi być kolejny pakiet rozrywki? Ja czekam na dodatki a nie pakiety rozrywki!

  2. Evaerynth
   o 07:19

   Czuję, że to nie przypadek i dostaniemy takie rozszerzenie już niedługo. A raczej mam nadzieję, że tak będzie. 😀

  3. ArtSim
   o 08:02

   Według mnie to może być dobre.

  4. Rami
   o 08:54

   A gdzie studia… Wrócę do Sims 4 dopiero z nimi…

  5. Nina
   o 11:23

   Piona. Też robię przerwę, w oczekiwaniu na studia.

  6. Neko
   o 11:45

   Mam nadzieję, że wyjdzie taki pakiet 🖤

  7. witold
   o 11:50

   Żeby twórcy postarali Neko i mam nadzieje że to nie będzie tak absurdalne!

  8. Hejkasz
   o 13:21

   Niee, Rajska Wyspa powinna być miastem (Dodanym w Dodatku – Zeby było więcej opcji) a nie okolicą wakacyjną.

  9. Roszpunka
   o 13:43

   Rajska wyspa bez syren? Nie o taki dodatek wypełniałam ankietę… Porażka.

  10. Esmeralda
   o 15:03

   I gdzie najważniejsze… SYRENY! 🙁
   Ale no nie ma co gdybać, poczekamy zobaczymy…
   Ale expansion pack to nie jest dodatek, aby czasem?
   A game pack, to pakiet rozgrywki?
   Hmm…”rajską wyspę” widziałabym w czerwcu, a “studia” w październiku, haha
   Śmiesznie, by było 😀

  11. Truskawka
   o 18:46

   ma to sens bo w zostań gwiazdą na plakietkach są palmy

  12. mambeczka
   o 19:00

   rozczrowujące te dwa ostatnie -gwiazda i strngvile-dajcie wreszcie cos konkretnego-studia albo wies lub wróżki

  13. Fiolek
   o 20:01

   @Hejkasz StrangerVille też doszło w Pakiecie Rozgrywki i nie jest otoczeniem wakacyjnym 😉

  14. Simsomaniak19
   o 20:31

   Jeśli to dojdzie oby się postarali i by simy mogły pływać w tym morzu a nie tylko surfować,,,,i jak tu nie dojdą syreny mam nadzieje że stworzą dodatek z istotami nadnaturalnymi (czarownice, syreny, wróżki, dżin, wilkołaki itd w jednym dodatku skoro ich nie dodadzą do rajskiej wyspy). Oby doszło pływanie bo bez pływania w morzu na rajskiej wyspie tego nie kupie. Mogłaby dojść nowa śmierć przez utopienie zjedzenie przez rekina….czy jakoś tak ale oby była możliwość pływania na tej wyspie…..jeśli to dojdzie

  15. Simsomaniak19
   o 20:41

   Grajoc w The sims 3 w święcie z smokami z store zamarzyło mi się by w końcu dodali świat magiczny wielkości normalnego świata a nie jak u wampirów no i z 5 postaci nadnaturalnych – eh wolałbym jednak dodatek nadnaturalny do 4 a nie pakiet. Wiecie magiczno – sredniowieczny dodatek umiem sobie wyobrazić i fajnie jakby kiedykolwiek coś takiego doszło.

  16. Hejkasz
   o 21:02

   “The Sims 4 Letnie wakacje, który miałby wprowadzić nowy wakacyjny świat, gdzie Simowie mogliby wynająć pokój w luksusowym hotelu oraz odprężyć się po ciężkich dniach na hawajskiej plaży.” -Ewidentnie tam mieszać się nie będzie dało.

  17. natka
   o 22:17

   A moim zdaniem jeśli to by wyszło jako dodatek,a nie pakiet to jest duża szansa, że będzie to świat w którym można będzie mieszkać czyli coś na zasadzie Rajskiej wyspy z The sims 3. Co do syren mam nadzieję, że będą bo jak nie razem z tropikami to z czym ? Skoro, raczej czarownice itd wyjdą osobno jak wampiry. Pożyjemy i zobaczymy. Niejednokrotnie ludzie prosili o coś na wzór Rajskiej Wyspy z The sims 3, więc może nadszedł ten czas 🙂

  18. Hejkasz
   o 22:53

   Esmeralda do tego kosztuje 40$, A dodatki własnie tyle kosztują

  19. Vince1994
   o 23:10

   Wy naprawdę wierzycie że dostaniecie Rajską Wyspę, pewnie jak zwykle rozdrobnią ją na mniejsze dodatki, pakiety, tak jak zrobili to z Po Zmroku, Podróżami, Nie z tego świata, mówię wam to żeby nie było rozczarowania:
   Po Zmroku{Spotkajmy Się+Miejskie Życie+Zostań Gwiazdą}
   Wymarzone Podróże{Ucieczka w plener, Przygoda w dżungli}
   Nie z tego świata{Wampiry+Strantgeville}
   Macie pomysły jak rozdrobnią Rajską Wyspę?

  20. Pixeel
   o 23:44

   @truskawka to nic nie znaczy, palma to symbol gwiazdorskich miast jakim jest Del Sol Valley

   @Vince1994 w trójkowym Po Zmroku nie doszły gwiazdy 😛 poza tym w dwójce ten dodatek też był rozdzielony na dwa, tak jak w czwórce

  21. Cold
   o 06:32

   Nie wiem, o co tyle szumu wokół pływania w morzu, syren i wokół tego, żeby twórcy się postarali. Przecież wiadomo, że się nie postarają 😛 Ja nic ekscytującego w pływaniu w morzu nie widzę – Sim wchodzi do wody i pływa tak samo jak w basenie. Może gdyby była możliwość “zabawy” z falami lub przykładowo na jakimś dmuchanym kole, to jeszcze rozumiem, że kogoś to może wprawiać w gęsią skórkę, bo zawsze to jakaś nowość. A syreny? No nie wiem, jeśli miałyby działać na takiej samej zasadzie, jak w TS3, czyli musiałyby mieć non stop dostęp do słonej wody, to nie wyobrażam sobie, by co 5 minut oglądać ekran ładowania tylko po to, by dostać się do oceanu 😛 Chyba, że zaproponują parę parcel nad oceanem to co innego, ale wtedy zostaje ryzyko, że i tak te syreny nie będą miały jakichś specjalnych funkcji w oceanie. Bo korzyści żadnej nie widzę z pływania w “syrenim stylu” 😉

  22. Ginewra
   o 08:33

   @Pixeel – ale doszła sława 🙂

   @Cold – no jak możesz nie ekscytować się animacją pływania wykonywaną w morzu/oceanie?! 😛

  23. Simsomaniak19
   o 12:07

   Mi zawsze brakowało opcji pływania w The sims 4 i w sumie wyspa wakacyjna z pływaniem nie byłaby taka zła….ale nadal czekam najbardziej na istoty nadnaturalne.
   W sumie co to za symulator życia gdzie brakuje choćby opcji pływania w morzu czy studii. Oby tylko to co robią dopracowali bardziej skoro wymagania wzrosną co do PC.

  24. Vince1994
   o 12:32

   @Pixeel
   Ale doszły kluby z ochroniarzami i paparazzi, kariera aktora też doszła w Po Zmroku ale nie jestem pewny, jak nazywały się odpowiedniki gwiazdy w dwójce?

   • Aleksandra
    o 12:42

    W The Sims 2 nie było gwiazd ani sławy. Jedyne co tam występowało to poziom reputacji.

  25. Pacyfka
   o 13:49

   Może jestem dziwna, ale mi właśnie brakuje takich prostych opcji jak materace na ktorych sim może sobie leżeć w basenie, opalanie się, może jakieś sporty wodne surfowanie, piłka wodna etc. Dlatego jestem bardzo “za” takim wakacyjnym dodatkiem. Zresztą w ogóle uważam, że było by fajnie jakby chociaż te standardowe 3 otoczenia wakacyjne były. Nie obraziłabym się za drugie tyle, stricte wypoczynkowe na wzór dwojkowych Podróży.

  26. Paulina
   o 14:22

   Czekam z niecierpliwością na studia, ale kiedy będzie lepszy czas na wprowadzenie pakietu wakacyjnego jak nie w wakacje? Mam nadzieję, że jest w tej informacji duże ziarno prawdy 😉

  27. Hejkasz
   o 18:44

   Niech dadzą na wakacje Rajską na na rok szkolny Studia

  28. Simsomaniak19
   o 21:03

   @Pacyfka no sporty plażowe spoko by były ale pływanie też koniecznie nie wyobrażam sobie wakacji bez pływania w morzu, wtedy wyspa byłaby bezsensu. Wiecie a te syreny mogłyby by być powiedzmy na ukrytej parceli jak np parcela z drzewem, wejście na podwodną parcele – mogłyby nawet nie być grywalne jak np św mikołaj czy kosiarz ale by szło z nimi robić interakcje….z reguły syreny porywały rybaków…. albo jakaś nowość jak np statek rybacki pływający po morzu…. jakby pomyśleli mogliby zrobić grywalny dodatek skoro powiększają wymagania gier. bez pływania w morzu tego nie kupie. No i czekam na czarownice….skoro brakuje w tej grze pływania w morzu to bym by nie poczuł ze zmarnowałem kasę na The sims 4 to liczę naprawdę na istoty nadnaturalne inaczej skończę grać w the sims 4 – bo tak mi brakuje nadnaturalności ze gram ciągle w The sims 3 i czuje że wyrzuciłem kasę w błoto bo i tak nie ma tego na co 4 lata czekam. A w 5 raczej nie będę pogrywał szkoda mi już kieszonkowego na tak nie dopracowane gry. Dla mnie to co teraz dojdzie będzie ostatnim gwoździem do trumny jeśli chodzi o pogrywanie w simsy jeśli się nie postarają powrócę na stałe do the sims 3 i będę miał odczucie ze zmarnowałem kasę na gry The Sims 4 bo i tak nie ma tego co chciałem kupić od początku tej seri czyli czarownic, wróżek itd. No nic czekam na kolejną informacje co to ma dojść….

   • pacyfka
    o 14:39

    @Simsomaniak – Nadnaturalne postacie, najlepiej jeśli wzorem trójki, wprowadzą hurtem w oddzielnym dodatku i myślę że tak też zrobią. Choć patrząc na politykę jaką się kierują przy czwórce, to całkiem możliwe, że będą rozmieniać się na pakiety rozgrywki jak już zrobili z wampirami…

  29. Tokusa
   o 12:54

   Jeśli info zostanie potwierdzone, to fajnie. Plażowanie zawsze na plusie, zwłaszcza gdyby dodali możliwość opalania się.

  30. Esmeralda
   o 17:11

   Co to, to nie! Syreny muszą być grywalne! Żadne takie! 🙁

  31. Simsomaniak19
   o 22:35

   A ja mam obawy że w dwa lata nie zdarzą wydać istot nadnaturalnych….. A jakby pomyśleli to by mogli wydać dwa dodatki z postaciami nadanturalnymi np: Kraine Oz z czarodziejami i czarownicami, i Nibylandie z wróźkami i syrenami, nie mam pomysłu tylko gdzie by wilkołaki dodali.

  32. Simsomaniak19
   o 22:41

   Nibylandia też mogłaby być wyspą i dodatkiem do zamieszkania – i ci czekający na syreny i wróżki byliby zadowoleni….na dokładkę czarownice najwyżej i byłoby okey….ale twórcy nie mają wyobraźni bajkowej i stad te małe dodatki byle więcej kasy…..ale z małymi dodatkami w 2 lata się nie wyrobią. A wyspa bez pływania w morzu będzie po prostu śmieszna. Zabaw w wodzie brakuje : pływania, zbierania muszli, nurkowania(choćby z ekranem wczytywania) gry w piłkę wodną – siatkówkę wodną, i wielu innych….no i opalania a woda najbardziej opala.

  33. Esmeralda
   o 16:30

   Nie, nie… żadne bajki… to uwłacza fantastyce… niechaj będzie robione w stylistyce jak “Wampiry”, na poważnie, z dozą simowego humoru, a nie jakieś bajeczki dla dzieci…
   Jeszcze takie… bleh 🙂

  34. Jasiek
   o 19:59

   Zgadzam się , wampiry w Czwórce to chyba najlepiej zrobione istoty nadnatyralne, mroczne, trochę śmieszne, z tymi bliznami, spaleniami, po prostu są genialne, liczę na syreny z błonami, skrzelami, płetwami na plecach i wezowymi ogonami, a nie wariacje na temat Arielki, chociaż fajnie by było żeby dali zrobić i tak i tak jak z wampirami. Balans między słodkimi a poważnymi

  35. Simsomaniak19
   o 00:55

   Mi chodziło o świat na bazie tego z Nibylandi i Krainy Oz a co do postaci coś na bazie the Sims 3 bo nie ma szans by wszystkie postacie wyszły w jednym dodatku jak było w The Sims 3, przypuszczam ze wcale możemy się nie doczekać postaci nadnaturalnych z rozbudową jak w wampirach….gdyby było inaczej to po 5 latach powinniśmy mieć więcej takich postaci niż tylko wampiry. Wampiry im najlepiej wyszły ale jakoś nie chcą nas uraczyć kolejnymi takimi pakietami wiec lepiej gdyby te postacie wyszły w jakikolwiek inny sposób choćby w dwóch dodatkach z dwoma światami nadnaturalnymi. Bo inaczej nie zdążą z wszystkim…. nie wydadzą wszystkiego. A nakładki na skure w formie łusek itd to raczej normalne. Z wróżkami sobie je wyobrażam inaczej niż w trójce – jako mniejsze ludziki niż ludzi by ich latanie wyglądało jak latanie co najmniej metr nad ziemią. Nie chodziło mi o przecukrowane postacie. ale wole by wyszły bez tego interfejsu z wampirów niż gdyby miały się w ogule nie pojawić. Gdyby miały wyjść jak wampiry to byłoby z 5-6 pakietów osobnych czego na pewno nie wydadzą w dwa lata. Wiec dobrze gdyby wyszły po prostu by być choćby podzielili je na światy Nibylandie i Kraine Oz…. lepiej zapłacić za dwa dodatki nadnaturalne z postaciami i nadnaturalnymi światami większymi jak te zwykłe simowe, niż za 5 pakietów. Ale twórcy lecą na kase i wydadzą wszystko to co najmniej chcemy i może nic oprucz wampirów nie wyjdzie ….możemy sie nie doczekać czarownic itd….. wiec lepsze byłoby czarownice i wróżki jak te z The Sims 3 niż nic.

  36. Simsomaniak19
   o 01:10

   @Esmeralda, @Jasiek. Szczerze to dodatek strengevile mnie rozczarował…… i już nie kupie żadnej imitacji nadnaturalności jak ta w strengevile – dla mnie ta roślina tam to przerośnięty krowokwiat nic więcej – i to strengevile jest przecukrowane. Po tym dodatku zacząłem myśleć że mogę się nie doczekać czarownic…skoro za dwa lata będzie koniec serii to nie wydadzą czarownic i wróżek i syren itd wcale bo czasu zabraknie ….będą wydawać duperele jak tą wyspę bez syren.

  37. Simsomaniak19
   o 05:17

   No nic poczekamy i zobaczymy ale mam złe przeczucia może dużo rzeczy już nie zdążyć dojść do tej gry. 5 lat mija w tym roku a dużo brakuje.

  38. Esmeralda
   o 15:39

   Akurat Czarownice to po Wampirach drugie najbardziej wyczekiwane stworzenia nadnaturalne, więc raczej je zobaczymy. Co do reszty, to fakt… tu możemy spodziewać się niespodziewanego. Powyższa oferta, jak na razie to tylko domysły, więc nie ma co gdybać na wyrost, poczekamy, zobaczymy 🙂
   I mówiono o minimum dwa lata, więc równie dobrze może być 3, albo 4…
   Możliwe, że Czarownice dodadzą w pakiecie, by były bardziej dopracowane, a resztę faktycznie w jednym dodatku hmm…
   Cóż, a do tego co brakuje to na dobrą sprawę, to studiów, oceanu i własnie nadnaturalności.
   Na złą sprawę, no trochę więcej, zwłaszcza szczegółów… no ale cóż. 🙂

  39. realista
   o 10:49

   Mi brakuje przede wszystkim takich “pierdół”, jak postęp historii chociażby xD Te nadnaturalności, to dla mnie nie są wcale potrzebne, to gra oparta na symulacji życia, nie fantastyki. Oczywiście rozumiem, że ludziom się to podoba, ale najpierw powinni ogarnąć podstawy, a potem dopiero skupić się na takich rzeczach xD

  40. Simsomaniak19
   o 13:06

   @realista większość gier jest oparta na fantastyce a The Sims 4 zacząłem kupować z nadzieją na tą fantastykę…..gdybym wiedział że nie będzie fantazy to bym tego nawet nie kupił…… lubię filmy fantazy i gry fantazy – zwykłe symulacje mnie nie interesują, zacząłem być fanem The Sims gdy wyszło The sims 3 nie z tego świata….i dla mnie gra bez fantazy jest po prostu nudna….. zwykłych inetrakcji w grze jest jak dla mnie wystarczająco z zwykłego życia – według mnie powinni się skupić choć trochę na fanach fantazy bo przez 5 lat dali nam tylko jeden udany pakiet z wampirami, jeszcze nie wyszedł żaden dodatek fantazy. Zwykłe życie skupia się na rodzinie, przyjaciołach, szkole i pracy (nie zaprzeczam ze przydałby sie dodatek z studiami) ale tak pyzatym fani fantazy na pewno z utęsknieniem czekają na postacie fantazy. Z reguły gra bez dozy fantazy która jest w the sims 3 jest dla mnie nudna….i po budowaniu domu po prostu wyłączam grę i tak od 5 lat…..rozgrywka mnie nie wciąga a mam wszystkie dodatki….myślę że 5 lat czekania na dodatek fantazy we mnie już zabił nadzieje na to ze gra zacznie być grywalna…..wrócę do gry dopiero gdy dadzą nam czarownice i postacie nadnaturalne…….tylko dodatek nadnaturalny jest w stanie utrzymać mnie jako fana…… inaczej przejdę do innych gier fantazy spoza origina….i wracam do the sims 3

  41. Pacyfka
   o 13:29

   Ja się zgadzam z realistą. Simsy nigdy nie był, nie są i nie będą GŁÓWNIE symulatorem postaci fantastycznych. Już i tak poszli na rękę, że wydali aż osobny pakiet o takiej tematyce. I w zasadzie dobrze zrobili, bo wtedy wszyscy są. Fanom fantastyki, to polecam pograć w Wiedźmina etc. A nie Simsy.

  42. Pacyfka
   o 13:30

   *i w zasadzie dobrze zrobili, bo wtedy wszyscy są zadowoleni, powinno tam być

  43. Simsomaniak19
   o 14:58

   nie prawda z ostatniej ankiety wyraźnie wynikało że dózo osób czeka na czarowników – było dózo głosów na ten temat. i szczerze gdyby simsy nie były nadnaturalne to by nie wydali nie z tego świata w trójeczce – a jak to wydali dużo osób było zadowolonych, jak teraz wyjdzie nadnatural też dużo ludzi będzie zadowolonych. Szczerze to z zwykłych elementów gry wydali już wszystko. a wiedzmina nie lubie bo jest w nim przemoc. W nadnatural w simsach można grać bez zabijania. Szczerze to dla mnie chore jest tylko jedno w simsach gdy się zabija umyślnie sima….. Pozatym kiedyś istniały kulty czarownic, teraz istnieją wróżki przepowiadające przyszłość…..wiec to historia ubarwiona fantazy a nie cos nieralnego. Dla mnie nadnatural jest potrzebne jak dla kogoś innego farma…..i zdania nie zmienię…… mam nadzieje ze wydadzą to na co jest popyt a czarownice były wysoko w ankiecie. Jedyne za czym nie tęsknie to wilkołaki….. wampiry w 4 są dobrze zrobione ale jak dla mnie mogłyby nie istnieć zamiast nich mogli dać czarownice….. wampiry to zupełne fantazy…..to tyle bezsensu dyskusja…… mam nadzieje że kasę na simsy nie wydałem w błoto przez te 5 lat i się doczekam czarownic itd bo narazie ta gra jest dla mnie bez postaci nadnaturalnych mniej grywalna niz The sims 3.

   • pacyfka
    o 16:14

    Ale ja o tym właśnie mówię – zrobienie całego dodatku z postaciami nadnaturalnymi, to jest dobre rozwiązanie, ponieważ fani tego typu stworów dostają to co lubią, a ci co nie są tym zainteresowani, zwyczajnie takiego dlc nie kupują. Nie wiem dlaczego piszecie tak jakby temat nadnaturalności był w czwórce całkowicie olany…przecież są kosmici, jest osobny pakiet o wampirach, jest Strangeville…i pewnie jakieś jeszcze tego typu nowości się pojawią. Więc, proszę nie mówcie, że takich elementów w tej grze nie ma, bo są. A że cała gra nie jest nimi przepełniona i nie jest nastawiona głównie na ten element nadprzyrodzony, co odnoszę wrażenie, że niektórzy by tak chcieli, to jw. – nie ta gra.

  44. Simsomaniak19
   o 15:00

   głosowałem na czarownicę a wy?

  45. Esmeralda
   o 15:14

   Poszli na rękę? To jakiś żart, chyba jest!
   W poprzednich dwóch odsłonach gry, co dodatek była postać fantastyczna, i było dobrze…
   Tutaj nas, i nie tylko nas, fanów nadnaturalności zawiedli.
   Zadowoleni to są raczej ci, którzy są zbyt ograniczonymi ludźmi, by rozumieć fantastykę, i tyle w tym temacie. 🙂

   • pacyfka
    o 16:16

    Przytyk niemiły, a dwa co ma piernik do wiatraka, co tu rozumieć/ nie rozumieć?

  46. Simsomaniak19
   o 15:16

   @realista a podstawy już ogarnęli ileż można tworzyć na temat życia codziennego wszystko zrobili: jedzenie, siłownia, biblioteka, jak ktoś dobrze sobie zbuduje to ma nawet kino, dyskoteka, kawiarnia, siłownia, basen itd…. moim zdaniem brakuje już tylko dwóch dodatków to znaczy Nadnaturalnego dodatku i studiów…. postęp historii jest nie potrzebny bo każdy gra jak chce – chcesz postępu historii to zagraj sobie w inną grę z postępem historii – dla mnie postęp historii jest nie potrzebny. Czekam już tylko na czarownice i studia nic więcej nie potrzebuje. Moje koleżanki i koledzy z klasy co w to też graja się ze mną zgadzają….pyzatym 5 lat już czekam na te nadnaturalność….nie przepadam zbytnio za wampirami – wole czarowników.

  47. Simka2000
   o 15:38

   Też czekam na postacie nadnaturalne takie jak: czarownica, wróżka i dżin. Co do szkoły są na nią mody więc według mnie niepotrzebne…. przydałoby się więcej celów do dążenia i cech charakteru i jakiś dodatek z jakimiś jeszcze karierami…. ale zgadzam się z simsomaniak19 wampiry rozbudziły nadzieje na nadnaturalność sporo też wydałam na te grę i spodziewam się też że wyjdą czarownice i może średniowieczny dodatek na który głosowałam na początku ankiet. Też myślę że nie wydadzą wszystkiego co chcemy ale czarownice muszą być bo się obrażę na te grę. Przez 5 lat dali tylko wampiry z nadnaturalnych co chcemy – słabo….jak nie dadzą czarowników ludzie będą rozczarowani ci co na nie głosowali.

  48. Simsomaniak19
   o 15:54

   Zgadzam się z @Esmeralda.
   Zawiedli dużo fanów nadnaturalności, w 2 i 3 była nadnaturalność, to bezsensu by tu nie były…. bo wcześniej były.

  49. Simsomaniak19
   o 16:35

   @pacyfka – Esmeralda ma racje zawiedli nas porządnie tych co lubią fantastykę…. co do fantastyki są ludzie którzy jej nie lubią ale są też tacy jak np ja że bez niej nie chce im się grać. Ale ci co jej nie lubią nie muszą jej kupować…..ale niech nie ograniczają twórców bo oni nie chcą….myśmy tez mogli ci co lubią fantazy powiedzieć co do paru rzeczy naturalnych ze były nie potrzebne ale tak nie mówiliśmy….. teraz gdy nagle ludzie piszą że chcą fantastykę to naturaliści atakują….my was nie atakujemy ale wy ciągle że fantazy jest nie potrzebne według was……a według nas tak nie jest i nie było ani w 2 ani w 3 wiec tu też powinien wyjść dodatek nadnaturalny. Zrozumielibyście nas gdybyście zagrali w 3 nadnaturalne postacie – tam ta rozgrywka wciąga daje się oderwać od naturalnych kolei życia….szczerze to szkoda ze w naszym świecie nie ma nadnaturalności – gry z fantazy dają namiastkę oderwania się od rzeczywistości…a w simsach 3 super jest ze można grać jaką postacią się chce. To tyle wypisuje się z tej dyskusji….uważam że powinien dojść dodatek nadnaturalny sporo ludzi na niego już czeka 5 lat co pokazała niedawna ankieta.

  50. Esmeralda
   o 16:50

   @pacyfka
   No cóż, życie nie zawsze jest miłe 😛
   A to tyczyło się ogółu, nie tylko simsów.

  51. Tokusa
   o 17:41

   Ale to, że ktoś nie lubi fantastyki w simsach, nie znaczy, ze nie lubi fantastyki ogólnie, więc nazwanie kogoś ograniczonym, bo nie chce zombie/czegokolwiek innego ‘fantastycznego’ w czwórce już zahacza o pojazd po ludziach bez powodu 😉 Ja sama ucieszę się, gdy w końcu wejdą czarownice, ale to nie znaczy, że muszę obrażać tych których temat nie jara.

  52. pacyfka
   o 20:44

   @Esmeralda bardzo merytoryczna odpowiedź.
   @Simsomaniak19 Ja nie twierdzę z punktu widzenia ogółu, odkładając na bok moje osobiste preferencje, że ma nie być w ogóle tej nadnaturalności. Jak już ją wprowadzili, to niech sobie jest, ale imo albo subtelna i nienachalna jak w dwójce albo tak jak zmienili koncept od trójki – osobne dlc poświęcone stricte takim zagadnieniom, co według mnie jest najlepszym rozwiązaniem, bo gracz dostaje wybór. Jeśli gracz chce, to mogą mu w grze hasać wilkołaki, wampiry itd. ale jeśli nie chcę, to tego nie ma. Każdy może sam sobie indywidualnie zadecydować.

   Zgadzam się z Tokusą i pisanie, że ludzie którym nie odpowiadają elementy fantasy w tej grze, są ograniczeni jest obraźliwie, totalnie nie trafione i ewidentnie zalatuje to atakami ad personam, bo ktoś śmie mieć inne preferencje. Ja na przykład uważam, że takie nadprzyrodzone postacie nie pasują do koncepcji gry, która ma być symulatorem życia (oczywiście nie 1:1, żeby ktoś się zaraz nie przyczepił). Jeśli będę chciała kosmitów i ufo, to sobie choćby w Mass Effecta pogram itd.
   Nie przepadam za fantasy, wolę inne gatunki i nie czuję się z tego powodu ograniczona.

   Twórcy pewnie jeszcze wprowadzą co nieco tych elementów nadprzyrodzonych, ale ciężko oczekiwać, że zawalą tym całą grę, bo to nie jest symulator wilkołaka i najpierw wypadałoby jeszcze urozmaicić normalną rozrywkę, choćby właśnie o większą możliwość wakacyjnych wyjazdów, czego dotyczy nowinka.

  53. Simka2000
   o 20:48

   @Tokusa, i reszta czytałam tą dyskusje i szczerze to widzę że sami się prosiliście o “przytyk” bo co ktoś napisał ze chce nadnaturalność to po nim jechaliście że to niepotrzebne……wiec moje zdanie Naturaliści sami wywołali tą sprzeczkę…..a ci co chcą fantazy tylko bronili swoich racji…… a twórcy simsów się śmieją i tak zrobią po swojemu. Żeby gra nie straciła fanów logiczne że muszą nam dać te nadnaturalność, bo inaczej dużo osób przestanie w to grać – a co za tym idzie mniej kasy z kupna dodatków wpłynie do ich kieszeni…..

  54. Simka2000
   o 20:57

   @Pacyfka…..jestem kolejną osobą która chce nadnaturalności, i wakacyjnych rozszerzeń nie potrzebuje – szczerze najlepiej by dali nam już ten dodatek z nadnaturalnością by się skończyły głupie dyskusje – a wakacji macie już 2 otoczenia…. Mam wrażenie że trwa wojna nadnaturalno – naturalistyczna tu na forum….. a oni i tak wydadzą co zechcą…..szczerze to 4 parcele w wampirach to mało nadnaturalności jak na serie, a strengevile jest bezsensu po 2 h się nudzi. Obstawiam że w 2 lata dojdą jeszcze około 3 dodatki tylko i koniec serii…..nastanie….. jeśli nie wyjdzie dodatek nadnaturalny dużo osób będzie miało zal do twórców simsów……szczerze oby nam dali co chcemy bo stracą klientów.

   • pacyfka
    o 21:38

    @Simka2000 “wy” macie kosmitów, wampiry i Strangerville 😛 Ja tak samo mogę ponarzekać na Przygodę w dżungli, że ma tam jakieś elementy, które mi nie odpowiadają czy na Ucieczkę w Plener, że tam nie ma co robić. Dlatego mam nadzieje na porządny wakacyjny dodatek, gdzie wakacje będą przypominać te z dwójkowych podróży czy dojdą takie opcje jak w Rajskiej Wyspie.

    I kompletnie nie rozumiem dlaczego dla zwolenników nadnaturalnych postaci, to że ktoś się wyrazi WŁASNE ZDANIE, że jemu to do szczęścia nie potrzebne, to, to jest jechanie po was i hurr durr uniemożliwić im pisanie komentarzy i po banie 😀
    Tylko jedna osoba tu w tej rozmowie wyjechała z personalnymi wycieczkami i był to zwolennik nadnaturalności, tak że…niemniej proponuję, żeby każdy odpowiadał za siebie, a nie tworzyć jakiś “my”/”wy”.

    I jeszcze raz powtarzam – ja tylko wypowiadam się z mojego subiektywnego punktu widzenia. Wiem, że ta nadnaturalność to element rozgrywki który jest bardzo istotny dla części graczy i pewnie prędzej czy później się pojawi.

  55. Simka2000
   o 21:03

   @Pacyfka i cała frajda z grania symulatorem postaci nadnaturalnej…… nie lubię platformówek – wole nadnaturalność taką jak w The sims 3….. bo chce grać tą postacią a nie przechodzić jakąś rozgrywkę…..szczerze simsy są jedyne w swoim rodzaju pod kontem ludzkiego ludzika symulatora i zależy mi na tym by ta nadnaturalność doszła….raczej najlepiej w tym roku….bo gra zwykłym ludzikiem naturalnym się nudzi…..wole odgrywać Harrego Portera….

  56. Simka2000
   o 21:05

   Po prostu ludzie chcący nadnaturalną rozgrywkę zaczynają się niecierpliwić…..przynajmniej ja tak mam i widzę ze jest więcej takich osób

  57. Vince1994
   o 21:14

   @Tokusa
   Nie wiem jak ty ale ja jestem żeby tylko zarejestrowani użytkownicy mogli pisać komentarze, ten użytkownik często kogoś obraża a pozostaje bezkarny ponieważ nie ma konta i nie dostanie bana, ja sam czasami popełniam błędy np z interpunkcją ale staram pisać dobrze, czasami piszę nie na temat i też przepraszam.

  58. Neko
   o 21:17

   Nadnaturalność to jest coś, co dodaje simsą takiego smaczku, i jak większość też niecierpliwie czekam na taki dodatek ;_;
   Ale też czekam, aż twórcy wydadzą aktualizację, która zwiększy poziom trudności grania, tak jak to było w poprzednich odsłonach…
   Gra jest przyjemna, ale zbyt łatwa…
   Od premiery gram w tę grę i jeszcze żaden sim nie umarł mi tak sam z siebie :/

  59. Esmeralda
   o 21:36

   @Simka2000 BRAWO! Dokładnie tak 🙂 Ciągle atakują, a jak im się atakiem, na atak odpowiada, bo nic innego nie działa, bo to to toporne jest, to wielce zbulwersowani!Żałosne~!
   @pacyfka Czy obraźliwe… ale na pewno na miejscu, i trafione, gdyby nie fantastyka i wyobraźnia, dalej byśmy siedzieli w średniowieczu, albo i gorzej, gdyby nie wizjonerzy, którzy wierzyli w “wymyślone i niedorzeczne” rzeczy, i starali się je urzeczywistnić, którzy często byli niszczeni przez takie, właśnie ograniczone osoby 🙂 Takie są haha REALIA
   Jak chcesz realistyczny symulator życia, to zacznij może żyć w realu?
   (Równie głupi argument, co twój, nie?)
   Simsy to simsy, rzecz, gra jedyna w swoim rodzaju, na szczęście NIE-realistyczna.

   • pacyfka
    o 22:13

    @Esmeralda
    “Czy obraźliwe… ale na pewno na miejscu, i trafione, gdyby nie fantastyka i wyobraźnia, dalej byśmy siedzieli w średniowieczu, albo i gorzej, gdyby nie wizjonerzy, którzy wierzyli w “wymyślone i niedorzeczne” rzeczy, i starali się je urzeczywistnić, którzy często byli niszczeni przez takie, właśnie ograniczone osoby 🙂 Takie są haha REALIA”

    Nazywanie kogoś ograniczonym nie chyba, ale na pewno jest obraźliwe.
    No ok, zgadzam się, wyobraźnia to piękna rzecz bez której byśmy dalej siedzieli w jaskiniach, wszystko ładnie pięknie, tylko co to ma do rzeczy? Twierdzenie, że jeśli komuś nie odpowiadają elementy fantasy w tej, konkretnej grze, to jest ograniczony i brak mu wyobraźni, jest zbyt daleko idący. Jak już wspomniała tu jedna osoba, to że komuś nie pasi to w simsach, to nie znaczy, że w ogóle fantasy nie lubi. Ja sama również już napisałam, że nie pasuję mi to po prostu do koncepcji gry SUBIEKTYWNIE (tak podkreślam to i się drze żeby było jasno i wyraźnie, że cały czas wyrażam swoją opinie i nikogo nie atakuje ani nie obrażam).
    Preferencje i oczekiwania są płynne w zależności z czym mam styczność. I wiesz, fantasy nie jest jednym gatunkiem wymagającym wyobraźni 😀

    Już napisałam, że nie oczekuję realizmu 1:1. Niemniej skoro to mniej lub bardziej imitujący rzeczywistość wirtualny domek dla lalek, to oczekuję domku dla lalek 😀

    Z mojej strony na tym zakończę, bo odnoszę wrażenie, że mimo zapewnień, to i tak zaraz będzie że ja tu kogoś niby obrażam i atakuję, bo mam inną wizje rozgrywki gry. I nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale dyskusja może również polegać na wymianie odrębnych opinii i wcale nie jest to z automatu sprzeczka, chyba sprzeczki nie widzieliście 😀

  60. Tokusa
   o 21:43

   Pytanie: czy pisanie o jakimś temacie dodatku/pakiecie jako “niepotrzebnym” to JECHANIE po osobach lubiących ten temat? Nie. To wyrażanie własnej opinii do której ma się prawo. Nazywanie wyrazami obraźliwymi ludzi, którzy lubią bądź nie lubią jakiejś tematyki już jest atakiem. Jeśli ktoś atakuje konkretne osoby, kłóćcie się z tą konkretną osobą jak w piaskownicy, ale nie uogólniajcie całości bo wam się tak podoba i już. I prosiłabym o czytanie ze zrozumieniem moich komentarzy, bo nigdzie nie napisałam, że nie lubię nadnaturalności w simsach. Posiadam wampiry, jak wspomniałam powyżej- czekam na czarownice. Ale jakoś nie obrażam ludzi, którzy za tym tematem nie przepadają. Czyli można? Można. Ale po co skupiać się na tym, czego fani nie dostają od gry, lepiej wkurzać się na ankiety, które (wiele razy o tym wspominano) wcale nie oznaczały, że to co wygra zostanie wprowadzone do gry, tylko miało za zadanie zbadać rynek, być może na przyszłość.

  61. Tokusa
   o 21:45

   Jeśli ktoś nie odróżnia rozmowy o tym, czego się lubi/nie lubi i dlaczego, od atakowania czegoś lub kogoś, to może powinien zastanowić się nad sobą samym, zamiast obrażać pozostałych użytkowników.

   @Vince1994 przyznam, że chociaż rzadko się z tobą zgadzam, tutaj trafiłeś w sedno.

  62. Tokusa
   o 21:53

   Ponadto, pisząc już ostatni komentarz na dzień dzisiejszy, pragnę zauważyć, że fantastyka nie jest DOCELOWYM tematem gry The Sims. Są pakiety z elementem fantastycznym, w dodatkach tez trochę się ich pojawia, ale nie jest to motyw przewodni tej gry. Nigdy nie był.

   Pogódźcie się z tym, że nie każdy musi lubić to samo.

  63. Simka2000
   o 22:42

   Fantastyka była w wszystkich odsłonach i na pewno nadal będzie czy się to komuś podoba czy nie…..myślę ze podzieliliśmy się na forum na tych co chcą fantazy i naturalistów…..na szczęście simsy mają być odskocznia od codziennego życia a wiec wcale nie powiedziane że nadnaturalność nie jest jednym z celów tej gry….. bez niej to jest zwykły domek dla lalek….ja czekam na czarownice i wróżki i studia i to będzie dla mnie finisz, piątki nie zamierzam kupować….

  64. Simka2000
   o 23:05

   @ pacyfka kosmici to masakra w tej części nie dopracowane (rzadko się pojawiają w grze na 5 lat rozgrywki może 3 razy spotkałam kosmitę tylko i raz tylko sima mi porwali), a wampiry ciekawsze będą gdy będą musiały nawiązać kontakt z wróżką która spłata im psikusa……i są biedne w tym świecie z 5 parcelami…….. i tak jak ktoś już pisał naturalnych interakcji jest już sporo w tej grze. W sumie jakby twórcy pomyśleli to jeden średniowieczny dodatek z zamkami średniowiecznymi i postaciami nadnaturalnymi w nim by nam wystarczył ….to tylko przykład…… ale ciągle dostaje się spa, fitnes i różne rodzaje jedzenia lub klubów…..naturalne interakcje się im wyczerpują i może w końcu pomyślą o fanach fantastyki. Pozatym co do czarownic czytacie horoskopy a horoskopy w gazetach to nic innego jak wróżki i to jest w naszym świecie……hahaha

  65. Simsomaniak19
   o 23:08

   @Esmeralda, @Simka2000 dokładnie tak mamy prawo chyba wymienić swój pogląd że byśmy chcieli nadnaturalne simy by w końcu doszły bo już 5 lat na to co poniektórzy czekają…….tak jak inni piszą tu o rolnictwie…..i ich nikt nie atakuje……..

  66. Simsomaniak19
   o 23:13

   Pewnie większość by była zadowolona gdyby wyszły dodatki takie jak: studia, magia, wieś i konie, wakacje. Ja z tego czekam tylko na czarowników bo co do studiów wystarcza mi jednak mod szkoły…. ale wiem że inni czekają na jeden z tych innych 4 dodatków. Najlepiej jakby wydali nadnaturalne istoty w dodatku zbiorczym i rozbudowane czarownice tak jak wampiry……to moje zdanie…..

  67. Simsomaniak19
   o 23:15

   i raczej akcesoria smutek bo lepiej jak dochodziły ostatnio same dodatki i pakiety rozgrywki.

  68. Simsomaniak19
   o 05:43

   jak napisaliśmy że czekamy na fantazy nagle odpis że to niepotrzebne – odebrałem to jako atak….. gdyby to była wymiana poglądów to ktoś by odpisał że on czeka na “inny” dodatek i opisał na co czeka….. kitnią jest atakowanie że coś jest niepotrzebne…..ja na przykład nie mówię że konie są niepotrzebne pod komentarzami osoby o takim wpisie….. nawet nie przeszkadza mi ze na wyspie nie będzie syren tylko jest szkoda mi trochę tego…… ale idąc po rozum do głowy napisałem że może wydadzą coś takiego jak nibylandia czy kraina oz dla postaci nadnaturalnych z postaciami nadnaturalnymi i tam spotkałem się z atakami mojej wyobraźni że ktoś czegoś takiego nie chce…..a mógł ten ktoś opisać co chce sam z siebie …… zamiast atakować moją wyobraźnie……to tyle nie mam ochoty już na ten temat pisać. twórcy nauczyli nas że w 2 i 3 były istoty nie z tego świata więc logiczne jest dla mnie oczekiwanie na to że w The sims 4 też się pojawią. Może zamiast się kłócić opiszecie jak sobie wyobrażacie dodatek który chcielibyście by doszedł….tylko bez studiów bo to logiczne że większość tego chce. Fan opisał gdzieś wyspę i teraz może ta wyspa z jego opisu dojdzie…..może twórcy jednak czasem czytają komentarze na forach……

  69. Simsomaniak19
   o 05:48

   sory za błędy ale pisałem szybko……czas jest cenny….. to co opiszecie może zamiast atakować co byście chcieli by doszło?

  70. Tokusa
   o 16:46

   Jeszcze raz, pisanie o czymś, że jest niepotrzebne do gry nie jest atakowaniem osób, które tej rzeczy w grze potrzebują. Nie jest to atak wymierzony w nadnaturalność ani fanów nadnaturalności. Nikt nie mówi, że nadnaturalność jest be, a wszystkich fanów nadnaturalności trzeba spalić na stosie. Nikt. Tak. Nie twierdzi. Mnie w pracy nikt nie atakuje, twierdząc że nie potrzebuje maszyny do kawy. Atakiem jest usilne wjeżdżanie komuś na jego zdanie, dla przykładu “nie możesz lubić czarownic, bo ja ich nie lubię”, albo “musisz lubić czarownice, bo ja je lubię”, albo obrażanie słowne, jak poprzez używanie przekleństw lub innych słów, obrażających między innymi inteligencję rozmówcy, jak dla przykładu- nazwanie kogoś ograniczonym.

   Pragnę zauważyć, że spora ilość osób tutaj nie oburzyła się, bo ktoś spodziewa się nadnaturalnych dodatków, ale dlatego, że osoba która się ich spodziewa, określiła osoby nie lubujące się w fantastyce jako ograniczone. Dlatego polecam zrobić wdech-wydech.

  71. Simsomaniak19
   o 16:51

   dla sprostowania nie ja użyłem słowa “ograniczony” ….. a mnie dotknęło że ktoś napisał ze nie potrzebuje tego mógł w ogóle nic nie pisać – to tak jakbyś powiedział twórcą by tego nie zrobili bo jest niepotrzebne….tak to odebrałem. Np ileś ludzi chce farmę a ja pod tym nie pisze ze tego nie potrzebuje….choćbym mógł….ale po prostu się nie wypowiadam lub napisze co bym chciał

  72. Tokusa
   o 16:51

   Ja sama czekam na czarownice, pakiet plażowy, pakiet rozbudowujący romanse czy wprowadzający więcej interakcji rodzinnych. Czekam też na studia. Tak to nie mam póki co większych życzeń, może wilkołaki byłyby dobre, ale z drugiej strony boję się, że nie uda im się ich zrobić dobrze, tak jak w dwójce czy trójce. Dodatek farmerski byłby fajny. Zajmowanie się trzodą bardzo pasowałoby do mojej rodziny. Ogólnie sama mam dosyć mieszany gust.

  73. Simsomaniak19
   o 16:52

   Dla mnie napisanie że coś jest niepotrzebne lub nie jest w temacie to sugerowanie twórcą by tego nie wyprodukowali – czyli atak w nadnaturalność

  74. Simsomaniak19
   o 16:55

   Ja czekam tylko na czarownice i świat fantazy większy czyli dodatek. Każdy z nas czeka na coś innego…..a i tak ostatnie słowo będzie należeć do twórców gry…..

  75. Tokusa
   o 16:55

   @Simsomaniak19 wiem, że nie ty. Napisałam jedynie, dlaczego ludzie się tutaj oburzali. Nie chodziło im o nadnaturalność, tylko o ten przytyk.

   Po raz trzeci- nadal nie jest to atakiem, co najwyżej zapoczątkowaniem dyskusji. Może zamiast się oburzać, że ktoś uważa coś za niepotrzebne, lepiej z nim podyskutować DLACZEGO uważa, że to jest niepotrzebne? Ja nie raz głośno mówiłam o tym, że niepotrzebne są dla mnie samochody, konie czy syreny w czwórce i dyskutowałam o tym z ludźmi w normalny sposób. Jeśli ja uważam, że coś jest niepotrzebne, znaczy to, że ja tego nie potrzebuję. Nie jest to atakiem wymierzonym w inne osoby, tylko wyrażeniem własnej opinii- bo tak, stwierdzenie czy coś jest mi potrzebne czy nie, tym jest.

  76. Simsomaniak19
   o 16:58

   skoro może coś wyjdzie pod fana ….. ta zapowiedz wyspy ….. to jeśli się to okażę prawdą i to wyjdzie…… może oni naprawdę czytają na forach wypowiedzi fanów….. wiec w sumie chyba dobrym pomysłem jest napisanie co kto by chciał.

  77. Simsomaniak19
   o 17:01

   @Tokusa spoko ale jestem nowy na forum i odebrałem to jak odebrałem….nie mam w zwyczaju mówić ludziom co jest niepotrzebne….nawet jak poczytałem o farmerskim życiu że ktoś by chciał to przeszukałem internetowe blogi i znalazłem mod kurczaków…..

  78. Simsomaniak19
   o 17:03

   https://icemunmun.blogspot.com/2019/02/functional-chicken-coop.html

   wypróbowałem te kurczaki i one dobrze działają…..opis instalacji jest też na stronie….oprócz tego jest tam danie osobno na stronie jajek dania i nóg z kurczaka i też działa….. na pewno przydatne dla farmerów

  79. Tokusa
   o 17:04

   @Simsomaniak19 Dlatego ci właśnie tłumaczę i uspokajam, że atakiem to nie było *ukłon*

   Mody na wszystko się znajdą. Na magię czy inne fantastyczne twory też, no i oczywiście MCC. Nie znaczy to, że twórcy mają sobie coś odpuszczać, prawda?

  80. Simsomaniak19
   o 17:05

   co do samochodów w trójce w jednym z światów z store był taki samochód do reperacji….samochody mogłyby być sensowne gdyby była kariera mechanika.

  81. Simsomaniak19
   o 17:08

   @Tokusa ….. no oczywiście że nie mają sobie twórcy coś odpuszczać….czasem nawet dziwie się że nie zatrudniają twórców modów do firmy – tworzącej simsy bo widać że oni się na prawdę starają ci moderzy….

  82. Tokusa
   o 17:08

   @Simsomaniak19 dla mnie właśnie samochody w czwórce byłyby tym samym co w dwójce. Ładnie by wyglądały w garażu i okazjonalnie można nim jeździć gdzieś, przy czym wyskakuje ekran ładowania i jesteś na miejscu. W trójce jak najbardziej miały rację bytu, bo tam był otwarty świat, ale w zamkniętym czwórkowym? Musieliby naprawdę dobrze sprawę samochodów przemyśleć i wymyślić coś, żeby to nie były tylko ładne dekoracje przy domku.

  83. Hejkasz
   o 17:09

   Ludzie czekali na początku na Psy, Pory roku. To normalne że chcemy więcej nowości

  84. Hejkasz
   o 17:10

   Jeżeli chodzi o pojazdy, to ja te zabawkowe powiększam.

  85. Simsomaniak19
   o 17:12

   są też mody pojazdów nieaktywnych…..skądś ściągałem jakiś czas temu

  86. Simsomaniak19
   o 17:13

   w sumie jak ktoś store kurczaków przerobił to może komuś kiedyś uda się przerobić ten samochód do naprawy z store z 3 do 4 ki

  87. Simsomaniak19
   o 17:20

   @Tokusa no z samochodami fakt że byłoby ciężko – ja sobie to wyobrażam jako akcesoria z karierą mechanika…. z końmi też ciężko bo te parcele są małe ale fani tego pewnie by wymyślili jak grać i byliby zadowoleni…..wiecie tyle tego jest że dwa lata to mało czasu oby dłużej to produkowali niż dwa lata.

  88. Simsomaniak19
   o 17:24

   szczerze to marzy mi się coś takiego tez jak the sims średniowiecze (czasem gram w ten dodatek stary) z zadaniami …..ale to by była nowość…..w ankiecie pamiętam ze cos takiego na początek było też wymienione.

  89. Tokusa
   o 17:24

   @Simsomaniak19 nie zawsze wszystko się da, to też trzeba wziąć pod uwagę. Nie mniej co ma wyjść to wyjdzie 😉

  90. Simsomaniak19
   o 17:45

   dokładnie….hahaha pomyślałem teraz o ZOO….ale to chyba byłoby niemożliwe….co ma być to będzie…. ja czekam na to co pisałem wcześniej…..oby twórcy nie zawiedli

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!