Punkty energii w The Sims Mobile. Premie i obiekty specjalne

Ten krótki poradnik powinien pomóc w zmaganiach z punktami energii, które od samego początku rozgrywki są pewnym ograniczeniem. Każdy Sim w The Sims Mobile ma ich maksymalnie 30. Punkty te są potrzebne do wykonywania akcji podczas wydarzeń. Odnawiają się samoczynnie – 1 punkt energii co 2 rzeczywiste minuty.

Możliwe jest również ręczne zdobywanie punktów. Klikając na pasek energii pokaże się lista czynności, które można wykonać. Każda z nich może być użyta w wyznaczonych odstępach czasowych.

  •  Łóżko – dostępne co 23h, daje 10 punktów energii
  •  Toaleta – dostępna co 2h, daje 2 punkty energii
  • Prysznic – dostępny co 5h, daje 5 punktów energii
  • Wanna* – dostępna co 1d 21h, daje 15 punktów energii

* Wannę można zakupić od 17 poziomu, wyłącznie za gotówkę.

Jak widać, punktów do zdobycia ręcznie jest bardzo mało, co nie ułatwia rozgrywki. Rozwiązaniem jest kupowanie obiektów zawierających premię. Odblokowywane są z coraz wyższym poziomem i powiększają liczbę punktów energii różnych czynności.

Maksymalizacja

  • Punkty z kilku obiektów o tym samym przeznaczeniu nie sumują się.

Babeczki

Obiekt specjalny w postaci babeczki uzupełnia poziom energii Sima o dodatkowe 30 punktów, niezależnie od stanu początkowego. Jeśli nie posiadasz babeczek, możesz jednorazowo zapłacić 15 Gotówki. Babeczki możesz otrzymać za nagrodę codzienną, otwarcie skrzyni rodzinnej, oglądanie reklam ze skrzynki na listy, niektóre misje i wydarzenia specjalne.

Premia za poziom

Jeśli dopiero rozpoczynasz grę i zdobywanie kolejnych poziomów przychodzi Ci bardzo łatwo, musisz wiedzieć, że z każdym kolejnym poziomem wszyscy Simowie w rodzinie otrzymują maksymalną ilość punktów energii.

 

Co myślicie o tego typu wpisach? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach. 🙂

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki