The Sims Mobile wkrótce otrzyma aktualizację. Znamy szczegóły

Od jakiegoś czasu za rozwój The Sims Mobile odpowiada zupełnie nowy zespół ze studia Firemonkeys. Mimo, że to ich pierwsze spotkanie z tą grą, mają doświadczenie z serią The Sims. W końcu po długiej przerwie od ostatniej aktualizacji, którą zajmował się jeszcze stary zespół, przedstawiają coś nowego.

Gdy po raz pierwszy zasiedliśmy z zespołem do obrad na temat następnej aktualizacji, niemal od razu zdecydowaliśmy, że powinna ona dotyczyć jakości rozgrywki. W końcu na kim mielibyśmy się koncentrować, jeśli nie na naszych graczach? Zwróciliśmy się do społeczności, testerów i zespołu Maxis, by zebrać informacje o najbardziej palących problemach. Ponadto sami od dawna gramy w The Sims Mobile (niektórzy od czasów wersji przedpremierowej) i wiedzieliśmy o kilku rzeczach, które warto by poprawić. Włożyliśmy w tę aktualizację wiele serca. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba! 😉 – SimGuruIlya, producent TSM.

Co nowego znajdziemy w aktualizacji?

 • Zmiany dotyczące przechowywania. Sekcja przechowywania została kompletnie przebudowana. Kategorie są teraz bardziej przejrzyste. Dodano kategorię dla pamiątek i ułatwiony został dostęp do ostatnio wybieranych obiektów.
 • Misja po trzeciego Sima. Od teraz miejsce na trzeciego Sima będzie dostępne do odblokowania za darmo. Wystarczy ukończyć misję ”Wyścig o współlokatora”, dostępną tylko przez pewien czas. Zmieniono mechanikę misji.
 • LamaKurier. Ujednolicony został codzienny czas na wykonanie zadań, co pozwoli na łatwiejsze opracowanie stałego planu gry. Dodano więcej nagród.
 • Czerwiec to miesiąc równości. Aktualizacja przypada na czas miesiąca równości. Z tej okazji przygotowano nową misję z tęczowymi nagrodami i darmowe przedmioty do odbioru w sklepie.

SimGuruVix poinformowała, że to tylko mała dawka informacji, a ich większa ilość dotycząca wszystkich zmian pojawi się w najbliższych uwagach o aktualizacji.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  4

  1. ArtSim
   o 07:21

   Fajnie

  2. Samanta
   o 19:37

   Czas równości, ale z kościoła i wiernych się wyśmiewają.

  3. Jasiek
   o 09:14

   @Samanta, w jaki sposób się naśmiewają?

  4. realista
   o 13:09

   Nie wiem, o co chodzi, ale przypuszczam, że jak kościół równość tępi, to potem są “odwety” xD

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!