Informacje o wielkiej aktualizacji The Sims Mobile. Nowe miejsce, sąsiedzi

Zespół The Sims Mobile od kilku dni pozostawia na Twitterze ślady jasno oznajmujące, że pracuje nad czymś większym niż zazwyczaj. Wszystko zaczęło się od wpisu, który dodał SimGuruJack. Nawiązał do kwestii sąsiadów, których nigdy w grze mobilnej nie mieliśmy.

Wow, czy ktokolwiek widział jak dorastają sąsiedzi? Naprawdę lubię sąsiadów. Sąsiedzi są świetni – napisał SimGuruJack.

Już kilka godzin później, na oficjalnym Twitterze The Sims Mobile pojawił się gif prezentujący dobrze znane nam miejsce. To przestrzeń znajdująca się za domem każdego z graczy. Mimo, że ten obszar nigdy nie został zagospodarowany, to Simowie często lubili tam chodzić, stając w bezruchu na wodzie.

Następną informacją jaka pojawiła się w tej sprawie, było zdjęcie, które opublikowała SimGuruMegz. Widzimy na nim dwójkę Guru z otwartą w tle grą. Najważniejszym szczegółem tego zdjęcia jest fakt pokazanego menu podróży. Zamiast trzech dostępnych dotychczas w grze ikon, widzimy cztery. Sama ikona mapy została zmieniona.

Jeden jedyny SimGuruJack dołączy do mnie w naszym następnym odcinku SimsTV – nie możemy się doczekać, aż wszyscy zobaczycie co sfilmowaliśmy – napisała SimGuruMegz.

Najnowszą wiadomością pozostał dzisiejszy wpis na profilu gry. Można na nim zobaczyć grafikę, której nigdy nie widzieliśmy w grze. Patrząc na obecną mapę możemy stwierdzić, że to miejsce znajduje się na obszarze naszego domu. Most pozostał w tym samym miejscu. Kształt zmieniła główna droga, a domy znajdujące się w jej okolicy zostały usunięte. Warto wspomnieć o tym, że pokazany w postaci gifa fragment posiada animowaną wodę, podczas gdy teraźniejszy widok otoczenia jest zwykłą makietą.

Sul sul! Bądź na bieżąco z naszym WIELKIM ogłoszeniem w przyszłym tygodniu!

Jak myślicie, co to może oznaczać? W mieście zamieszkają NPC, czy otrzymamy możliwość prowadzenia rozgrywki różnych rodzin, jak w The Sims FreePlay? Podzielcie się swoimi spekulacjami w sekcji komentarzy. 😉


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  9

  1. Ola💕

   Możliwość grania różnymi rodzinami byłaby świetna!

  2. ArtSim

   Nie gram zbytnio w TSM ale fajnie bo na to głosowałem nawet🙂

  3. Lunatic

   Ciekawie. Co prawda TSM porzuciłam już jakiś czas temu, bo aplikacja nie wydawała mi się zbytnio ciekawa, ale może powrócę do grania i przetestuję nowe opcje.

  4. Hanka mostowiak

   Mi się komputer zepsuł więc w simy nie mogę grać i zadawalam się wersjami mobilnym,ale to nie to samo

  5. Witold

   Wiecie jak dostać do tajnego stowarzyszenia w The Sims 4?

  6. sadina1994

   @hanka mostowiak współczuje ci i to bardzo też jak nie miałam kompa to próbowałam grać w Sims mobile ale to nie to nie chodzi tylko o to że nie ma DLC ale mikropłatności trzeba grac z włączonym wifi brak modów kodów cas jest okrojony sam tryb może nie jest zły ale chodzi mi o ubrania buty itp np jest tylko jedna para kolczyków

  7. przekora

   Witold, z tego co wiem to po prostu czekać aż Twojego sima “odwiedzi” jeden z członków.

  8. GEJMER

   Musisz pójść to tego baru w Brightchester (nwm jak to się pisze) gdzieś wieczorem i obserwować ten krąg przy ruinach jak pojawią sie tam ludzie to się zaprzyjaźń z jednym z nich i go spytaj o to czy możesz przystapić to ich grupki

  9. Hund

   Hmm, właśnie przeglądając Twittera zastanawiałem się, co mają w planach… Aktualnie w TSM brak nowości, tylko te męczące wyzwania Patty, tak więc czekam na aktualizację!

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!