Lutowa aktualizacja The Sims Mobile. Cykl dnia i nocy, zmiany w oświetleniu i nowa parcela

Dostępna jest nowa, lutowa aktualizacja gry The Sims Mobile. Oprócz podstawowych poprawek błędów wprowadzono dużą ilość ciekawych nowości. Zapowiedziano również wiele nagród związanych z nadchodzącymi wydarzeniami.

 • Rozmiar: 553 MB
 • Wersja Android: 18.0.0.82502
 • Wersja iOS: 18.0.0

Przegląd nowości

Cykl dnia i nocy

Cykl dnia i nocy występuje wyłącznie na parcelach mieszkalnych na Wzgórzach Neptuna. Pozostałe miejsca, takie jak Nabrzeże, czy Centrum posiadają własną, stałą porę dnia. W dowolnym momencie możliwe jest włączenie w ustawieniach opcji ”Zawsze dzień” lub ”Zawsze noc”. Pora dnia zmienia się zgodnie z czasem ustawionym na urządzeniu.

Zmiany w oświetleniu

Oświetlenie zyskało nowe życie. Niektóre źródła oświetlenia posiadają wyjątkowe kolory światła, które można ze sobą łączyć, tworząc ciekawe odcienie. Lampy można włączać i wyłączać pojedynczo lub ustawić automatyczne włączanie wieczorem.

Przezroczyste okna

Wszystkie okna i niektóre drzwi ze szklanymi elementami są teraz przezroczyste. Już z zewnątrz można podejrzeć co interesującego dzieje się w środku domu.

Nowa parcela: Aleja Chciwex 1

Rodzina Chciwex (Landgraab) postanowiła opuścić Wzgórza Neptuna, zostawiając największą w mieście parcelę zupełnie pustą. Parcelę można kupić od 18 poziomu za kwotę 500 000 Simoleonów, doliczając do tego siedem dni oczekiwania na odblokowanie. Możliwe jest również natychmiastowe odblokowanie jej za kwotę 1000 SimCash, na każdym poziomie. Parcela ma wymiary 50×30 i wraz z nią otrzymujemy fontannę, którą można umieścić na każdej parceli mieszkalnej.

Zmodernizowany interfejs trybu budowania i kupowania

Interfejs trybu budowania i kupowania został lekko zmodernizowany. Główne zakładki zostały przeniesione na prawą stronę, a wszystkie opcje zostały minimalnie pomniejszone. Umożliwiono całkowite ukrycie belki, co jeszcze bardziej ułatwia budowanie.

Zapowiedzi wydarzeń

 • Turniej prawdziwych przysmaków ”Deser dla dwojga?: dostępny od poniedziałku, 3 lutego
 • Ograniczona czasowo misja z okazji urodzin serii The Sims: dostępna od czwartku, 6 lutego
 • Turniej prawdziwych przysmaków ”Wspaniała posiadłość?: dostępny od czwartku, 27 lutego
 • Lista życzeń Wumples z okazji 2. urodzin The Sims Mobile: dostępna od piątku, 6 marca

Komentarze

 1. Taaa XD aktualizacja fajna jak tak się czyta ?
  Ale 500k nie ma opcji aby zdobyć… Trzeba je kupić, wcale za nie małe pieniądze…
  A nie każdego stać aby tyle kasy wydać na gre. Czyli jednak słabo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

Powiązane nowinki