Modernizm z dawnych lat. Łóżka piętrowe i meble w starym stylu

Materiał powstał dzięki programowi EA Game Changers

 

Styl mid-century modern, pochodzący z połowy dwudziestego wieku ponownie wraca do łask. Został doceniony nie tylko za praktyczność i ergonomiczność, ale również za bardzo nowoczesny oraz uniwersalny wygląd. Mimo wszystko, funkcjonalność jest w tym stylu stawiana ponad wszystko, a design schodzi na dalszy plan.

Takie również są obiekty, które pojawią się w nadchodzącym turnieju prawdziwych przysmaków ?Modernizm z dawnych lat?. Już 8 lipca, mobilni Simomaniacy będą mieli okazję wprowadzić do swojej rozgrywki kilka bardzo ciekawych obiektów pochodzących z pakietu akcesoriów The Sims 4 Kompaktowe wnętrza. Jednak nie to jest najważniejsze. Jedna z nagród głównych to w pełni funkcjonalne łóżko piętrowe. Koniec z niedosypianiem, od teraz każdy Sim będzie pełen energii, nawet śpiąc w jednym z najbardziej ciasnych wnętrz.

Instrukcja

W wydarzeniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które mają co najmniej piąty poziom doświadczenia

 • Unikajcie wydawania kostek cukru w rudach 1-3. Te rundy można najczęściej wygrać bez strat zasobów.
 • Starajcie się oglądać reklamy, korzystając ze stojaka na noże, podczas każdej rundy. Można dzięki temu zwiększyć swoją szansę na wygraną lub odebrać dodatkowe nagrody.
 • Zebrane Simoleony możecie wykorzystać do zakupu większej ilości żetonów lub zwiększenia szansy na wygraną. Unikajcie wydawania Babeczek.
 • Nie grajcie dalej, jeśli brakuje Wam kostek cukru. Lepiej zakończyć wyzwanie i odebrać zebrane nagrody niż przypadkiem stracić wszystko.
 • Pamiętajcie o wykonywaniu misji i wydarzeń specjalnych. Gwarantują one jeszcze większą ilość żetonów.
 • Wykonując podstawowe wydarzenia (związek, hobby, kariera), co jakiś czas można zdobyć dodatkową ilość żetonów.
 • Otwórzcie wszystkie 72 pudła przed końcem czasu, aby odebrać nagrodę główną.
 • Możliwy jest również zakup kuponu mistrza przysmaków za kwotę 47,99 zł. Dzięki niemu zyskacie dostęp do bonusów, które przyspieszą ukończenie wydarzenia. Przeznaczając na grę odpowiednią ilość czasu, nie jest to jednak konieczne.

Misja – ulubieniec fanów prawdziwych przysmaków

 1. Zagraj w tyle wydarzeń: 1
 2. Zagraj w tyle wydarzeń: 3
 3. Zbierz żetony prawdziwych przysmaków: 500
 4. Zagraj w tyle wydarzeń: 5
 5. Zbierz żetony prawdziwych przysmaków: 700
 6. Zagraj w tyle wydarzeń: 7
 7. Zbierz tyle królewskich żetonów: 5
 8. Zagraj w tyle wydarzeń: 10

Podsumowanie nagród: 1000 żetonów prawdziwych przysmaków i 10 żetonów królewskich przysmaków

Nagrody

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

18 KOMENTARZE

 1. Ewentualnie, żeby dało się pod spód włożyć łóżko małego dziecka. Zresztą – zrobią to, co było w Trójce i będzie ok – jakby tam były „łóżka dla małego dziecka”, to też by się dało wstawić pod spód.
  Byle tylko miały więcej energii niż 5 punktów!

 2. Pamiętam, że w ostatniej ankiecie mieliśmy zdecydować, którą grupę wiekową powinni ulepszyć twórcy i nie było nastolatków do wybrania. Wtedy dużo osób stwierdziło, że być może pracują już nad nastolatkami i na tym będzie sie skupiał pakiet rozgrywki, który ma wyjść jesienią. Teraz dodają łóżka piętrowe do TSM, które w trójce pojawiły się w Pokoleniach. Nie zdziwię się jeśli jesienią rzeczywiście wyjdzie pakiet o nastolatkach i dojdą tam łóżka piętrowe

 3. @Pacyfka ja też mam taką nadzieję, bo akurat granie nastolatkami mnie aż tak nie interesuje, a podróże kocham i dawno nie dostaliśmy jakiegoś świata wakacyjnego 🙂

 4. A jeśli chodzi o nowy dodatek w stylu wiejskie życie yo ma on wielką szansę pojawić się w tym roku, pod koniec 2019 były kody i pliki a także wzmianki o koniach w TS4 , nobo w sumie no to co im jeszcze zostało robić? The Sims 4 posadź akacje akcesoria?

 5. @Simomaniak naprawdę chcesz konie w Sims 4 tylko po co skoro świat jest zamknięty najpierw niech otworzą świat w Sims 4 a później niech dadzą konie tak wiem że ktoś mi zaraz powie ażeby w Sims 4 ŚWIAT był otwarty to trze baby napisać odnowa całą grę

 6. @Sadina wystarczy, że zrobią świąt działający podobnie do wyspiarskiego życia, przeznaczony specjalnie dla koni ;p Przecież nawet w naszym świecie konie nie biegają po mieście, tylko żyją w przestrzeniach bardziej otwartych (wioski, obrzeża miast itp)

  Nie rozumiem dlaczego niektórzy są przeciwni temu, żeby gra się rozwijała, to ewidentnie tak wyglada xd

 7. @sadina, no okej ale przecież mogliby zrobić nowy świat, może otwarty, patrz, w Sulani jest dużo więcej miejsca, ze względu na pływanie, czyli obszar wodny, a nawet dzielnice są dużo dużo większe niż np. w Oazie Zdrój. Nie wiem dokładnie jak to jest w 3, piszę o koniach i otwartym świecie, ponieważ widzę że w 4 bardzo dużo osób tego chce, szczególnie koni w Wiejskim Życiu, ja nie przepadam za końmi, nawet nigdy na nich nie nie jeździłem, Posiadam też tylko The Sims 4, więc dlatego, sorry wolę trochę bardziej inne gry (Cties: Skylines, Minecraft, The Crew, itp.) Simsy to gra do pogrania sobie podczas nudów, czy pod wieczór, ale żeby grać w nią całymi godzinami to nie xD

 8. @sadina wiele osób w realu uwielbia konie i chciałoby je mieć w simsach nie po to żeby móc nimi podróżować tylko żeby wykonywać takie interakcje jak rozmowa, karmienie, jeżdżenie po torach przeszkód na specjalnych parcelach, trenowanie i wysyłanie na turnieje. I to wszystko akurat jest możliwe do stworzenia w czwórce

 9. Skoro wprowadzili rowery do jeżdżenia, to czemu nie konie? Co prawda nie będzie to ciekawie wyglądać, jak Simy będą na koniach wyjeżdżać z pomieszczenia (jak to już robią z rowerami) 😀 Inna sprawa, że nie wiem, czy dla EA jest humanitarne jeżdżenie na koniach (skoro budy są be, a ubranka spoko) – może się okazać, że to będzie taki pies wielkości konia – na tor przeszkód weźmiesz, w dziwne ubranko ubierzesz, ale osiodłać już nie będzie można.

 10. Hahaha a ciekawie, by było, znaczy ciekawie ale nie fajnie.
  Z tego co rozumiem, to konie lubią jazdę z człowiekiem, hmm.
  Oczywiście z głową i umiarem, a nie ciąganie przeciążonych wozów z turystami… jak wiadomo gdzie.
  Mnie bardziej przeraza, jak wiele osób widzi w koniach, przede wszystkim jako pojazd, to jest zatrważające…
  I tez mam takie wrażenie, ze niektórzy chcą by gra stała w miejscu… bo wydali wszystko co chciałem, to już w tej chwili ma być stop, bo tak, bo JA!
  No nie… niech rozwijają jak najdłużej, niech dodają jak najwiecej rzeczy.
  Jednym spodoba się to, a drugim nie spodoba tamto, ale gra będzie rozwijana, a każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

 11. @Ginewra, obserwując jak w tej generacji twórcy są nadgorliwi w kwestii poprawności politycznej, to specjalnie by mnie nie zdziwiło gdyby uznali, że jeżdżenie na koniach jest równoznaczne z znęcaniem się nad nimi 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories