Poszukiwanie skarbów: Raj gracza

Materiał powstał dzięki programowi EA Game Changers

Poszukiwanie skarbów to ograniczone czasowo wydarzenie, podczas którego należy zebrać odpowiednią ilość walut niezbędnych do odblokowania nagród. Wydarzeniu towarzyszy również misja, która poza bonusami do wydarzenia, może nagrodzić gracza wyjątkowym przedmiotem, o ile wykona on wszystkie zadania. Nadchodzące poszukiwanie skarbów pozwoli na zdobycie nagród związanych z pokojem gracza.

⏰ Start wydarzenia: 28 listopada, godz. 18:00 czasu lokalnego

Porady

Pełny poradnik zawierający informacje o wydarzeniu znajdziesz tutaj.

 • Pamiętaj o wykonaniu misji “Poszukiwanie skarbów Smallfrya”, która odblokuje nowe miejsca na mapie skarbów, doda premie do wskazówek i nagrodzi Cię dodatkową ilością tymczasowych walut oraz wyjątkowym przedmiotem.
 • Bierz udział w wydarzeniu “Badanie: Polowanie na wskazówki”, aby zdobywać wskazówki potrzebne do rozpoczęcia dochodzeń i ekspedycji.
 • Wykonuj podstawowe wydarzenia (związek, hobby, kariera) i oglądaj reklamy, aby co jakiś czas otrzymać dodatkową ilość tymczasowych walut.
 • Ukończ zadania LamaKuriera, aby otrzymać 30 pradawnych reliktów.
 • Podczas ekspedycji badaj wykopaliska Smallfrya, które oferują największą ilość tymczasowych walut.
 • Odbierz wszystkie nagrody z danego rzędu, aby zdobyć ich dodatkowe wersje kolorystyczne.
 • Wykop wszystkie widoczne pod ziemią nagrody, aby móc dostać się do skrzyni skarbów.

Nagrody

Komentarze

  • Witold, nie za bardzo rozumiem, jaki masz problem. DOTsim jest miejscem dla wszystkich, więc wpisy o The Sims Mobile będą się pojawiać, dopóki są tutaj osoby zainteresowane ich przeczytaniem. Proponuję zajrzeć do naszych innych kategorii, na pewno znajdziesz coś dla siebie 🙂

 1. To poszukiwanie skarbów to jakaś tragedia.
  – Po pierwsze, zaczyna się grudzień. Myślę, że powinniśmy teraz dostać jakiś event z obiektami z najnowszego dodatku. Przy premierze “Eko Życia” od razu pojawił się event zawierający kilka takich obiektów.
  – Po drugie, z byciem gamerem kojarzą się nam raczej mężczyźni. W tym evencie powinny być ciuchy dla mężczyzn (szczególnie, że bardzo rzadko w eventach pojawia się coś dla tej płci), a nie przekolorowane z płatnego pakietu z modą męską dredy dla kobiet.
  – Po trzecie, jak bardzo realistyczne jest wykopanie spod ziemi najnowszego sprzętu gamingowego?
  Jak wygram ten event to wygram, jak nie to nie i trudno. Tym razem naprawdę nie mam ochoty.

  • – Wydaje mi się, że nie mamy co liczyć na wydarzenie związane wyłącznie z obiektami z nowego dodatku. Jakieś rzeczy na pewno się kiedyś pojawią, ale nie na taką skalę jak przy premierze “Życia eko”, które było bardzo promowane, nie tylko w The Sims Mobile.

   – Twórcy mają najwyraźniej jakiś problem z mężczyznami. Odpowiedzieli na wiele próśb związanych z tym tematem, a jednak w wydarzeniach nadal królują obiekty przeznaczone dla kobiet.

   – Poszukiwanie skarbów jest samo w sobie bardzo niefortunnym typem wydarzenia. Patrząc na to racjonalnie, nagrodami powinny być stare meble, albo nawet artefakty. Byłoby to jednak mocno ograniczające i po czasie skończyłyby się pomysły na nagrody. Pozostaje nam brać wszystko z przymrużeniem oka 😉

   • Może i poszukiwanie skarbów jest dosyć niefortunnym typem wydarzenia, to deweloperzy musieli wziąć to pod uwagę podczas tworzenia go. Poza tym, tu nie chodzi o to, że jedyne obiekty do znalezienia w skrzyni skarbów to mają być artefakty z przeszłości – myślę, że meble z Kompaktowych Wnętrz czy tradycyjne Japońskie obiekty nie wywołałyby takiej lawiny negatywnych opinii co ultranowoczesny sprzęt gamingowy. Tym razem po prostu poszli w skrajność.

 2. podziwiam was TSM gra która bez inwestowania w simową gotówkę nic nie zrobisz pożytecznego w grze i ta wszytkie zadania i eventy kolejny minus grafika kiepska jedyny plus że gra obsługuję polski język chcesz mieć dziecko wykonaj jakieś miliard zadań.

  • To nieprawda, że bez inwestowania w walutę, nie da się nic zrobić. Wydarzenia oferują wyłącznie nowe obiekty, więc nie trzeba brać w nich udziału, a wszystkie większe opcje dochodzą w darmowych aktualizacjach. Grafika jest zależna od specyfikacji urządzenia i na telefonach/tabletach średniej klasy, wygląda już naprawdę dobrze. Jeśli chodzi o “miliard zadań”, aby mieć dziecko – jest to jednorazowe. Gra ma swoje minusy, ale nie róbmy z niej najgorszego F2P, w którym za wszystko trzeba płacić 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki