Konkurs z okazji urodzin The Sims Mobile. Zaprojektuj salę balową i wygraj wartościowe nagrody!

Zespół The Sims Mobile przygotował dla graczy konkurs z okazji czwartych urodzin gry. Zasady są bardzo proste, wystarczy zaprojektować miejsce, w którym odbędzie się wiejski bal, zrobić zdjęcia i opublikować je na Twitterze lub Instagramie według poniższej instrukcji. 

Aż trzynastu Simomaniaków ma szansę na zdobycie wartościowych nagród, więc warto wziąć udział. Liczba wysyłanych prac konkursowych na uczestnika jest nieograniczona

Sprawdź oficjalny opis konkursu

✨Alert Konkursowy✨

Pokaż nam, co kryje się za Twoimi drzwiami! 🚪

Świętuj Jubileusz The Sims Mobile, projektując miejsce na najwspanialszy wiejski bal na Wzgórzach Neptuna! Wejdź na wyżyny swojej kreatywności, zbuduj zapierającą dech w piersiach salę balową w swoim domu i zyskaj szansę na wygraną:

3 najlepsze sale balowe wygrają 1000 SimCash + 20 Babeczek

10 kolejnych sal balowych wygra 300 SimCash + 5 Babeczek

Aby wziąć udział:

1. Zaobserwuj profil @TheSimsMobile

2. Opublikuj na swoim profilu zdjęcie/zdjęcia swojego wiejskiego balu

3. W opisie dodaj #TSMBallOfTheSeason i #EAGiveaway oraz oznacz profil @TheSimsMobile

Konkurs zakończy się w poniedziałek, 5 kwietnia o godzinie 7:59 (czasu polskiego). Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 21 kwietnia.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

1 KOMENTARZ

  1. Ja ostatnio wkurzyłem się przy tej grze. Kupiłem drugą parcelę za 40tyś simoleonów,ponieważ chciałem przeprowadzić moją simke do nowego domu, aby zwolniło się po niej miejsce w pierwszym domu. Ale okazuje się, że to nic nie daje i nikt nie zajmie po niej miejsce. Beznadziejne!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories