Publiczny przewijak w The Sims 4 Razem raźniej. Dostępny także dla małych dzieci

SimGuruMegan zaczęła udostępniać sporo różnych zdjęć i podpowiedzi z nowego dodatku The Sims 4 Razem raźniej. Wcześniej mogliśmy przeczytać o dodatkowych opcjach dla posiadaczy pakietów z postaciami okultystycznymi, a teraz gracze otrzymali pierwsze spojrzenie na nowy przewijak.

Publiczny przewijak dla dzieci w The Sims 4

Teraz wiemy już, że standardowy domowy przewijak nie będzie jedynym, który pojawi się w rodzinnym dodatku. Jak widać na opublikowanych zdjęciach, publiczne parcele mogą mieć pomieszczenia do przewijania niemowlęcia. Publiczny przewijak umieszany jest na ścianie, z której rozkłada się w stolik do przewijania.

Producentka podała również, że przewijaki dostosowane są również do małych dzieci. Oznacza to, że przewijanie większych brzdąców będzie możliwe na tych samych obiektach.

O czym jest The Sims 4 Razem raźniej?

The Sims 4 Razem raźniej to trzynasty dodatek do The Sims 4. Jego główną tematyką jest życie rodzinne i wspólne dorastanie. Rozszerzenie zawiera nowe elementy dla niemowlaków, małych dzieci i dzieci, a także dla dorosłych i emerytów. Simowie będą mogli zamieszkać w okolicy San Sequoia, gdzie czekać na nich będą nowe opcje i możliwości. Premiera dodatku 16 marca 2023.

Zareaguj na nowinkę!
+1
8
+1
5
+1
1
+1
1
+1
40
+1
1

1 KOMENTARZ

  1. To była jedna z rzeczy z livestreamu, których kompletnie się nie spodziewałem! Dobrze, że będzie to działać również z małymi dziećmi… Oraz chodzić z nimi na parcele publiczne (przynajmniej w nowym mieście xd)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories