Ikony 391 elementów Stwórz Sima i mebli z The Sims 4 Razem raźniej. Zobacz wszystkie obiekty

 • Wpisz kod „glossygem” podczas zakupów w EA App lub Origin, aby przekazać 5% wartości swoich zakupów na wsparcie DOTsim i kanału na YouTube. W akcji biorą udział wszystkie tytuły z rodziny The Sims 4. Kod nie upoważnia do zniżki, jest sposobem na wsparcie naszych działań.

Na oficjalnej stronie TheSims.com możemy zobaczyć ofertę dodatku The Sims 4 Razem raźniej. Choć w samej podstronie nie ma niczego niezwykłego, to fanów powinien ucieszyć fakt, że została ona właśnie zaktualizowana.

W piątek nad ranem do karty produktu dodano ikony zawartości dodatku – w tym elementy ze Stwórz Sima (czyli fryzury, ubrania i blizny) oraz elementy trybu kupowania i budowania (m.in. meble, szpargały i okna). To swojego rodzaju first look, a zdjęcia możecie zobaczyć poniżej. Tego odkrycia dokonał fanpage Daily Sims.

Łącznie, wszystkich elementów jest aż 391. To całkiem spora suma, biorąc pod uwagę, że zaprezentowane ikonki nie uwzględniają alternatywnych wersji stylistycznych obiektów, jak np. dodatkowych wzorów dywaników. Pamiętajmy również, że nie wszystkie elementy trybu budowania widoczne są w tym podglądzie – często strona www nie wyświetla elementów wystroju dachu, ogrodu, podłóg i ścian.

Stwórz Sima z The Sims 4 Razem raźniej

W Stwórz Sima możemy zobaczyć nosidełka i codzienne ubrania, kolczyki, kapelusz i fryzury dla dorosłych Simów. Znajdziemy tam także kilka koszulek, spodnie i fryzury dla dzieci oraz małych dzieci. Oczywiście, w związku z nadejściem niemowlaków, również ich garderoba została rozbudowana o wygodne, pełne stroje i śpioszki. Nie zabrakło też tradycyjnych, białych pieluch. Detale twarzy wzbogacą się o nowe piegi, plamy i znamiona. Niestety, jeśli dobrze prześledziliśmy ikonki – w dodatku nie pojawi się nowe obuwie.

Meble i obiekty z The Sims 4 Razem raźniej

First look na obiekty i meble z The Sims 4 Razem raźniej pokazuje nam jasno, że zawartość dodatku skupia się na wyposażeniu salonu, jadalni i sypialni, z drobnym uwzględnieniem kuchni. Największy nacisk położono na uzupełnieniu łazienki o nowe obiekty dla małych dzieci i niemowląt. Natomiast sypialniane obiekty to głównie meble funkcjonalne (biurka, łóżka, w tym łóżko piętrowe) i bibeloty do pokoju dla dzieci.

Zauważalna jest też nowość związana z gameplayem, czyli trzy szkatułki ze wspomnieniami, dzięki którym emeryci mogą wpływać na dynamikę rodziny, rowery dla dzieci, pianino, armata do confetti, śpiwór, elementy parku wodnego i budka z jedzeniem. Nie wszystkie elementy trybu budowania są dostępne w poniższym podglądzie, ale z tego, co możemy zobaczyć, pojawi się około 17 okien i 2 drzwi, wszystkie w kamienno-drewnianym stylu.

Zareaguj na nowinkę!
+1
25
+1
13
+1
7
+1
0
+1
143
+1
6

4 KOMENTARZE

  • Mrs Scarlett mówiła że już chyba ma. Wydaje mi się że dostali dostęp już po live streamie EA o dodatku lub jak wyszła opcja kupna w przedsprzedaży. Możliwe że inni twórcy dostaną później, tylko nieliczni dostali aż tak wcześnie. A pewnie będą publikować materiały nie wcześniej niż w dniu aktualizacji 14 marca. Ale to tylko moje domysły wynikające z obserwacji. Oni nie mogą mówić niestety o tym

   • Dostaliśmy dostęp wczoraj wieczorem 🙂

    Sims Community podało, że publikacje zaczną się od 13.03. Ja niestety nie mogę ani potwierdzić, ani zaprzeczyć tej informacji.

 1. W sumie zaintrygowało mnie to, że nosidełka są jako obiekty CAS… W takim razie ciekawe, jak to będzie działać 😀
  A co do obiektów, to w sumie mi zawsze było ciężko stwierdzić po samej małej ikonce, dlatego taki przegląd CAS i trybu kupowania w samej już grze trochę rozjaśni zdanie 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories