Konie w The Sims 4 już latem? Twórcy zapowiadają nowości

Simka zapowiadająca nowy sezon nowości w The Sims 4.

Twórcy gry The Sims 4 podzielili się z nami planami na najbliższe miesiące. Dzięki nim wiemy, że wkraczamy w kolejny sezon nowości, który tym razem nosi tytuł „Take the Reins” (pol. „Przejmij lejce„). Obowiązywać będzie on od lipca do września 2023 roku i w jego ramach otrzymamy dodatek, dwie kolekcje oraz transmisję na żywo. Twórcy zapowiadają jednocześnie, że to nie wszystko, co czeka nas w najbliższych miesiącach i warto śledzić simowe media, aby niczego nie przegapić. Poniżej znajdziecie oficjalne wideo z zapowiedzią od twórców.

Co ważne, tytuł nowego sezonu oraz wspomniane wideo promocyjne mogą wskazywać na dodanie do gry długo wyczekiwanych koni. Przypomnijmy, że potwierdzałoby to pojawiające się od pewnego czasu spekulacje i wycieki dotyczącego tego typu dodatku. Przypuszczenia potwierdza również fakt wspomnianej zajawki, która utrzymana jest w klimacie dzikiego zachodu, co idealnie wpasowywałoby się w tematykę rozszerzenia.

Warto także wspomnieć o zapowiedzianej transmisji „Behind The Sims”, która ma się odbyć w trakcie trwającego sezonu. Możliwe, że twórcy mają do przekazania również kolejne nowości oraz informacje dotyczące m.in. The Sims 5. Przypomnijmy, że na ostatniej tego typu transmisji zapowiedziano właśnie kolejną generację gry, czy dodanie niemowlaków. Możliwe, że i tym razem doczekamy się podobnych nowinek.

Zobacz oficjalną zapowiedź nowego sezonu nowości w The Sims 4

Co sądzicie na temat nadchodzącego sezonu nowości? Jest coś, na co w szczególności będziecie czekać? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach pod artykułem! 😉

Zareaguj na nowinkę!
+1
7
+1
1
+1
3
+1
2
+1
38
+1
1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories