Ogromny wyciek! Konie, owce i kozy zawitają do The Sims 4 już w lipcu

Simowie, konie, kozy i owce na ranczu w The Sims 4.

Po serii pojawiających się przecieków oraz zapowiedzi nowego sezonu nowości mamy potwierdzenie tego, na co wielu Simomamniaków czekało od dawna. Konie zawitają do The Sims 4 już w te wakacje! I to nie same, bo w obecności nowych zwierząt hodowlanych, którymi będą owce oraz kozy. Informacje te pojawiły się po wycieku, do którego doszło za pomocą platformy sprzedażowej Steam. Tak jak już wspominaliśmy we wcześniejszych wpisach, dodatek będzie nosił tytuł „Horse Ranch” (pol. The Sims 4 Ranczo), a jego premiera ma odbyć się pod koniec lipca.

Okładka dodatku The Sims Horse Ranch.
Oficjalny fragment okładki wraz z logotypem rozszerzenia.

Ciężko pracuj i baw się ze zwierzęcymi przyjaciółmi i własnym kawałkiem ziemi w The Sims 4 Horse Ranch dodatek. Hoduj, trenuj i nawiązuj wyjątkowe więzi z majestatycznymi końmi, które są konfigurowalnymi członkami twojej rodziny. Możesz także opiekować się mini owcami i mini kozami lub zarabiać na życie sprzedając domowej roboty nektar. Stwórz własne, wyjątkowe życie na ranczu. Dokonaj zakupu do 31 sierpnia, aby otrzymać dodatkowe przedmioty** dla swoich ciężko pracujących Simów.

The Sims 4 Horse Ranch – The Sims 4 Ranczo – opis

 • Prowadź wyjątkowe życie – Wstań wcześnie rano, spójrz na otwartą przestrzeń i wiedz, że cała twoja praca jest tego warta. Spędzaj dni dbając o to, by zwierzęta były szczęśliwe i czyste, zbierając trawę preriową, by je karmić, zbierając koński nawóz, by nawozić rośliny i wytwarzając własny nektar na sprzedaż. Rób to wszystko na zaprojektowanym przez siebie ranczu, niezależnie od tego, czy oznacza to tradycyjną chatę, czy dużą czerwoną stodołę.
 • Więź ze zwierzętami – Wypełnij swoje ranczo zwierzęcymi przyjaciółmi i prowadź z nimi wspólne życie. Twoje konie – w tym urocze źrebaki – są częścią Twojego gospodarstwa domowego i mają wiele specjalnych interakcji zarówno z Simami, jak i innymi końmi. Możesz także opiekować się miniaturowymi kozami i miniaturowymi owcami oraz zapraszać sąsiadów, by zobaczyli, jakie są urocze.
 • Dołącz do kwitnącej społeczności – Życie na ranczu ma swoje chwile spokoju i samotności, ale jest też tętniąca życiem społeczność. Simowie mogą udać się do miasta, aby spotkać się z przyjaciółmi w barze, rozerwać się w sali tanecznej lub trenować w parku jeździeckim. Mogą także organizować imprezy, takie jak biesiady i potańcówki, na terenie własnej posiadłości, a także zatrudnić pomocnika na ranczo, gdy praca się nawarstwi.
 • Hodowla koni – Konie są częścią rodziny. Dostosuj kopytnych przyjaciół w Stwórz Sima lub zdobądź nowe konie, ratując je lub kupując. Na Twoim ranczu mogą również rodzić się źrebaki. Simowie mogą uczyć się jazdy konnej, a konie trenować zręczność i skoki przez przeszkody. Zdolne konie i jeźdźcy mogą nawet zdobywać nagrody w ośrodku jeździeckim.

Specjalny pakiet – Rockin’ Rancher Digital Content

Zafunduj swojemu Simowi odrobinę relaksu po ciężkim dniu pracy dzięki gitarze rezofonicznej, dekoracji z koła i rustykalnemu fotelowi bujanemu. Dostępne przy zamówieniu od 22 czerwca do 31 sierpnia.

Źródło: SimsCommunity.info

Zareaguj na nowinkę!
+1
12
+1
5
+1
6
+1
2
+1
168
+1
2

17 KOMENTARZE

 1. No i stało się, no i dobrze…
  Jest kilka ciekawostek, chyba najbardziej interesujące jest o tej trawie… czyżby mechanika rośnięcia trawy i wszystkiego z czym to się wiążę? Fajnie by było, co tam konie, kozy, owce, klimatyczne miasto w stylu którego nie lubię… najważniejsze, aby trawa rosła xD
  Może wróżki na halloween :3
  Skoro mapa drogowa jest do września, hmm

 2. Mnie bardziej ciekawi czy zwiększą liczę simów dostępnych w rodzinie – o ile pamiętam to w 3 przy dodatku zwierzaki to zwiększyli limit że można było mieć 2 dodatkowe zwierzaki…

 3. Fajne koniki, ale widać, że większość interakcji jest wzięte z Wiejskiego, jak golenie lamy, a teraz kozy. Te jakieś nektary, to praktycznie przebudowane przetwory. Ogólnie bardzo skromnie tu jest, praktycznie nie ma nic, czego by nie było. Na pewno nie jest to warte tych pieniędzy, a oni tylko przemodelowują to, co już do gry dodali. Smutne, ale prawdziwe. Jedynie miasto na szczęście zrobili w innym klimacie niż w ostatnich dodatkach, ale nie da się ukryć, że wszystko jest takie meh… Dla fanów koni pewnie spełnienie marzeń, ale dla mnie to za mało na dodatek.

 4. Wow, super, jakby spodziewaliśmy się świata inspirowanym Nevadą, są też przesłodkie kózki i owieczki. Jakoś mi to nie przeszkadza, że mamy podobną treść rozbitą na dwa dodatki, ponieważ oba rozszerzenia mają zupełnie inny klimat, jednakże mogą się uzupełniać i to jest SUPER. Ponadto nikt tego nie zauważył, że akurat ten dodatek wspiera niejako, chyba pierwszy raz w historii rdzennych Amerykanów (simka z okładki jak i jedna postaci w barze mają typową dla rdzennych Amerykanów urodę. Osobiście, mimo, że konie jakoś mnie nie interesowały, jestem super ciekawa dodatku i chętnie w niego zagram, choćby aby klimatem uciec od tej zieloności większości światów.

  • Gorzej jak rzucą kilka typowych obiektów a reszta będzie bardzo podobna do tych już istniejących, ale niby w „klimacie dzikiego zachodu” xD Chociaż też nie ukrywam, że te obiekty mnie tutaj najbardziej zaintrygowały xD Bo w sumie ubrania to chyba i na spokojnie z tego co już jest dostępne można by sobie było zacnie ubrać Simów w takim klimacie xD

 5. wszystko jakieś takie nijakie – mogli choć dodać traktor, lub pług dla koni. Ale nie bo po co. Jakoś bezsensu to zbieranie trawy bez rolniczych maszyn-a konie jedzą siano zbierane nie trawę – trawę tylko skubią przecież

 6. No świetne wiadomości. Po co dodawać konie i owce jako aktualizacja do Wiejskiej Sielanki skoro można jeszcze bardziej nas okraść z pieniędzy? I najgorsze jest to, że ludzie to kupią, bo od dawna chcieli konie w grze. Jest popyt, jest podaż. Póki ludzie nie opamiętają się i nie zaczną głośno protestować przeciwko dzielenia dodatków na kilka innych lub wypuszczania setki kitów to EA będzie robić jak robiło. Ludzie są naiwni i tym sposobem dostają chłam za ciężkie pieniądze. W Polsce ceny dodatków są chore, nieadekwatne do zawartości. Gra jest niegrywalna, zbuggowana, nie naprawia się błędów, które są od lat w grze. Mam nadzieję, że Paralives jak wyjdzie to da popalić Simsom, bo EA robi z graczy frajerów, bo nie ma konkurencji na rynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories