Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Co sądzicie o dodatku The Sims 4 Cztery Pory Roku?

ostatnio zaktualizowano przez Ayano 5 lat, 8 miesięcy temu
45 uczestników
54 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #53070
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Co twierdzicie o nadchodzącym dodatku. Ja się mega cieszę i nie mogę się doczekać!

    #53074
    Skorpey
    Uczestnik

    podoba mi sie, że będzie można stworzyć coś na wzór wigilii oraz wielkanocy( wioskuje po kostiumie królika!) dodatkowo pszczoły,ule,miód!! cudo
    Zaintrygowała mnie jeszcze sytuacja z piorunem i tym jak wzmocnił przechodnia, czyżby jakieś moce? Magia?

    #53075
    Fenist
    Uczestnik

    Nie mogę się doczekać interakcji związanych z botaniką. W The Sims 2 zawsze zakładałem kwiaciarnię. :p

    #53076
    Oliwier
    Uczestnik

    Awww! ? Zwiastun jak zawsze bomba i widać dużo fajnych mebelków, rzeczy.. Jestem bardzo nastawiony na TAK, ale mam nadzieję, że to nie będzie kolejna „kupa” od twórców The Sims 😉

    #53077
    Eper
    Uczestnik

    No nie wygląda to zbyt imponująco?

    #53088
    Hejkasz
    Uczestnik

    Wrotki 😀 Nie mogę się doczekać!

    #53114
    Evaerynth
    Uczestnik

    Ja póki co jestem bardzo na tak. – dzień premiery pokaże, czy słusznie. 😉 Podoba mi się możliwość obchodzenia świąt, nowe kariery i zajęcia (ogrodnictwo, florystyka, botanika, pszczelarstwo… <3) i nowe obiekty, zwłaszcza ozdoby.

    #53117
    Nacia?
    Uczestnik

    Mam nadzieję, że EA nas nie zawiedzie i to będzie najlepszy dodatek jaki do tej pory stworzyli.  Zaintrygował mnie zawód ogrodnika, reszta póki co nie zrobiła na mnie jakiegoś większego wrażenia. Takie rzeczy jak święta czy wrotki, lodowisko można było spotkać już w poprzednich częściach The sims

    #53128
    Fenist
    Uczestnik

    Czuję, że to pewnie najlepsze rozszerzenie do The Sims 4 i nie będę mógł się bez niego obejść jak będę grać w tę odsłonę. Jeszcze niecały miesiąc i się przekonamy czy będzie dobry. Mam nadzieję, że dodadzą jakieś nowe funkcje i interakcje niż w poprzednich częściach.

    #53137
    Skorpey
    Uczestnik

    Odnosnie tej sytuacji z piorunem na koncu filmiku, guru odpowiedzial na tweeterze, ze nie beda to super moce a jedynie interakcja z piorunem.

    #53138
    Nukersona
    Uczestnik

    Mnie sie podoba i czekam z niecierpliwością ??

    #53152
    Hiruko
    Uczestnik

    Z tego, co widziałam tu i we wcześniejszych dodatkach, ten zapowiada się najlepiej. Mam tylko nadzieję, że nie okaże się proporcjonalnie dużym niewypałem lub że znudzi się proporcjonalnie szybko :/

    #53159
    Milah.
    Uczestnik

    A mi się podoba. Na pierwszy rzut oka mogę śmiało powiedzieć, że jak dla mnie to się do tego przyłożyli ze wszystkich sił. Swoją drogą, nie da się każdemu dogodzić. Nieważne, ile by nie zrobili, zawsze znajdą się ci, którzy zapytają się: dlaczego tak mało?
    Brak możliwości pływania w morzu – SUPER. Mi to nie robi, nawet i w basenie rzadko pływam w grze, więc nad tym płakać nie będę. 😀
    Zakochałam się w łyżwiarstwie, rolkach, strachu na wróble, świętach, jakie nam zapowiadają! Ta gra nabierze zupełnie innego wymiaru właśnie dzięki temu dodatkowi. Zastanawia mnie tylko cena. Jeśli będzie taka sama, jak Psów i Kotów to absolutnie mnie to nie zdziwi. Nawet jakby za to chcieli 200 zł to i tak muszę to mieć. Za dużo dodaje do gry, by to olać jak na moje. 😛 Gra stanie się bardziej… realna. Pozostaje czekać. 🙂

    #53161
    Ginewra
    Uczestnik

    Ja się obawiam, że skoro tyle napakowali do tego dodatku, to to wszystko będzie baaardzo płytkie – np. że ze pszczołami będzie można pracować tylko jesienią i tylko opcją „zbierz miód”, a miód się do niczego nie przyda, albo z karierą florysty – bukiety nie będą zindywidualizowane (żeby było widać, jakie kwiaty użyto do wytworzenia), tylko np. 3 rodzaje (super, średni, kiepski), a „jeżdżenie po mieście i sprzedaż” będzie wyglądała tak, że Sim wychodzi poza mapę i znika na parę godzin.  Oczywiście mam nadzieję, że to się tak nie skończy, no ale… nie chcę też się nastawiać na Bóg wie co, bo w końcu mamy do czynienia z EA, a ten potrafił stworzyć dodatek TYLKO z dwoma zwierzakami, a i tak go nie dopracować.

    #53162
    Remczak
    Uczestnik

    Nie mogę się doczekać! Jak oglądałem zwiastun to krzyczałem z radości! Mam tylko nadzieję że tego nie zwalą :/

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 55)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.