Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Co sądzicie o dodatku The Sims 4 Cztery Pory Roku?

ostatnio zaktualizowano przez Ayano 5 lat, 8 miesięcy temu
45 uczestników
54 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #53327
    Blue9898
    Uczestnik

    Bardzo się cieszę na ten dodatek, brakowało pór roku w TS4. Podchodzę do tego dodatku neutralnie i dopiero ocenię po zagraniu.

    #53335
    ripbellacwir
    Uczestnik

    ja myślę, że ma potencjał aby być najlepszym dodatkiem pogodowym w całej serii simsów. zwłaszcza, że, przynajmniej w mojej opinii, wydawane są coraz bardziej dopracowane dodatki do czwórki.

    #53338
    Klauduu
    Uczestnik

    Moja Opinia :
    Wydaje mi się to super, ponieważ ten dodatek doda grze realizmu np.Różne atmosfery pogodowe,Nowe święta i itp.

    Naprawdę się cieszę z tego rozszerzenia do naszej cudownej gry 🙂

     

    #53345
    Truskawka
    Uczestnik

    Mi się bardzo ten dodatek podoba ale zastanawia mnie fakt czy będę mogła zrobić np. Dzień dziecka jakby szło to genialnie pozdrawiam wszystkich czytających

    #53533
    ASTRA
    Uczestnik

    Ja jestem pozytywnie nastawiona do tego dodatku, bo EA wypruwali sobie żyły, kiedy nad tym pracowali kilka dobrych miesięcy. Nawet jeśli okaże się wielką klapą, to zrozumiem te błędy, bo nie wszystko jest perfekcyjne.

    BĘDZIE ŁYŻWIARSTWO/WROTKARSTWO FIGUROWE *-* ?

    #53782
    Natala
    Uczestnik

    Mi się podoba, zwiastun śliczny c: Jednak w inne części nie grałam (nie licząc dawnych czasów, gdy grałam w dwójkę na PS2) i nie mam porównania do tego dodatku 🙂

    #53783
    Magda
    Uczestnik

    Oglądając zwiastun do momentu z łyżwami myślałam ”Ale fajnie!” Po łyżwach wiedziałam, że muszę go mieć 😀 Jestem ciekawa czy łyżwy i wrotki będą osobną umiejętnością czy zostaną przeniesione do sprawności fizycznej.

    #53785
    Simistri
    Uczestnik

    Powiem wam tak. Zwiastun, zwiastunem. Zawsze na filmikach, artworkach i innych pokazów stwórców wszystko wygląda wspaniale. Po czasie jednak okazuje się, że to co wygląda wspaniale to jest to iluzja i pokaz na potrzeby filmików. Jak nigdy od paru miesięcy nie ruszam Simsów. W The Sims 3 potrafiłam przegrać cały dzień i poł nocy. A teraz? Pomimo tego że mam wszystkie dodatki, wszystkie pakiety o akcesoriach to nawet nie myślę, bo to jest śmiech na sali co w nich się znajduje i co wnoszą do gry. Gra jest po prostu nudna, monotonna i mało zaskakująca. Ile wniosą pory roku? Twórcy ( nie wiem czemu ) nie zdają sobie sprawy z tego, ze my wszystkie dodatki porównujemy do dodatków, które były we wcześniejszych częściach. Oczekujemy zaskoczenia to co było wcześniej + coś nowego. Jakieś WOW. Boje się, że Pory roku zostaną spieprzone jak reszta dodatków. Jak na przykład Zwierzaki, które okazały się kompletną klapą i w porównaniu z The Sims 3, są strasznie nudne. A najgorsze jest to, że i tak kupie ten pieprzony dodatek bo będę się zastanawiać, że może jak go kupię, to moja rozgrywka będzie ciekawsza i bardziej kolorowa.

     

    Pozdrawiam z wyczerpującego komentarza. 🙂

    #54373
    Pixeel
    Uczestnik

    Moim zdaniem to wygląda ślicznie, może i ziemia to biała tekstura, ale to ładna tekstura, a nie zwykły, biały kolor.

    #54402
    Simowymaniak
    Uczestnik

    Może ma parę niedopracowań ale myślę że będzie fajny

    #54460
    Tokusa
    Uczestnik

    A no na tym zdjęciu ma to swój klimacik. Pomaga tez to „prześwitywanie” ulicy i wydeptanego chodnika itd. Póki co wygląda ładnie, mnie jednak najbardziej ciekawi sama rozgrywka. Jeszcze +/- 20 dni (lub mniej dla tych, co dostaną grę przed premierą).

    #54508
    Vince1994
    Uczestnik

    Mógłbyś ten temat założyć gdy ten dodatek wyjdzie ale mogę powiedzieć tyle że nie mogę się już doczekać tego dodatku.

    #54883
    SimPaulina
    Uczestnik

    Cóż… po obejrzeniu zwiastunu byłam szczęśliwa, jednak z każdą nową nowinką mój entuzjazm maleje. Boję się, że dodatek będzie okrojony. W zasadzie ciekawi mnie już tylko nową kariera i święta, ale obawiam się, że będą one na wzór imprez z wypełnieniem konkretnych zadań, więc to w sumie żadna nowość. Poczekamy zobaczymy. Już mniej niż 3 tygodnie.

    #54900
    Chryzantem
    Uczestnik

    są Zwierzaki, są Pory Roku, dajcie mi jeszcze Studia i dla mnie TS4 może się skończyć 😀

    Zwierzęta i pory roku to dla mnie taki simowy „must have”, cokolwiek dadzą będzie dobrze, byle żeby wreszcie była zmiana pogody! bo te wiecznie zielone, bezchmurne i słoneczne otoczenia już się znudziły.

    #55778
    Sandra
    Uczestnik

    myśle że jest super i nie moge sie doczekać jeszcze tyko 8 dni

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 55)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.