Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Co sądzicie o dodatku The Sims 4 Cztery Pory Roku?

ostatnio zaktualizowano przez Ayano 5 lat, 8 miesięcy temu
45 uczestników
54 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #53163
    MadHatter
    Uczestnik

    Jestem na tak. Bardzo mi brakowało zmian pogody, zwłaszcza zimy. Mam nadzieję, że się nie rozczaruje 🙂

    #53196
    natabr
    Uczestnik

    Zastanawiam się czy będzie można się opalać, tak jak było np w The Sims 3. Widać że Simowie mają ciemniejszą karnacje ale czy będzie można właśnie się opalić czy tylko tak byli zrobieni.. nie zauważyłam tego w zwiastunie a było to fajne jak Sim np się spiekł 😀

    #53197
    Hiruko
    Uczestnik

    Powiem tak, jakby tego nie dodali, a dodali łyżwiarstwo, to by sami siebie chyba wyśmiali. Z drugiej strony, „Póki piłka jest w grze, wszystko jest możliwe”. teraz to samą siebie przeraziłam ;-;

    A o pogaduszkach ktoś coś wie? Nie widzę nic ani w nowinkach, ani na forum i na fb ;-; Jeden dzień mnie nie było i już się coś popsuło D;

    #53199

    Ten dodatek to takie Must Have.

    #53200
    Xardy
    Uczestnik

    Sądząc po zwiastunie, myślę że to może być najbardziej rozbudowany dodatek.

    Ogólnie to oglądając zwiastun, patrzyłem na to wszystko jak zaczarowany 😀

    #53203
    Tokusa
    Uczestnik

    Ja jestem nastawiona dosyć… neutralnie.

    W sensie, wolę się nie spodziewać gruszek na wierzbie, bo się okaże, że to po prostu pic na wodę i się srogo zawiodę, nie mniej cieszę się mocno na ten dodatek i chcę mieć go w swojej grze.

    Tylko może niekoniecznie zaraz po premierze. Poczekam sobie na first looki i tak dalej 😀

    #53206
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    No cóż, według mnie dodatek będzie wielką klapą (mam nadzieję, że będzie na odwrót). No czekam tylko na miasto, bo inne rzeczy to mam z modów. Chociaż i tak go kupię (po obejrzeniu filmików ytberów

    #53214
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Jak dla mnie zapowiada się super 🙂 Wrotki, łyżwy, czynności sezonowe, święta, pogoda i chyba festiwale są jak dla mnie świetne. Tylko ten śnieg jest płaski… Ale jak na EA to i tak dużo.

    #53218
    Julia01041996
    Uczestnik

    Witam, wiem że nie jest to na temat, ale niestety nie uzyskałam odpowiedzi, a chciałabym się dowiedzieć jak dzisiaj będzie z tym „modnym piątkiem” czy ktoś coś wie na ten temat ?

    #53245
    Agu
    Uczestnik

    Ja mam nadzieję, że będzie można jeździć na wrotkach na dworze 😀

    W ogóle czy wam też się podobają nowe stroje? Mi bardzo przypadł do gustu nowy strój kąpielowy dla pań <3

    #53247
    Milah.
    Uczestnik

    Stroje są fajne, ale właśnie: jeśli będzie zima, jesień… to stroje wierzchnie też będą. 😀 Już chciałabym je zobaczyć, wszystkie! 🙂 Na zwiastunie, na artworkach możemy zauważyć typowe ciuchy przeciwdeszczowe, kalosze do tego etc. Przyznam bez bicia, że coraz bardziej mi się to wszystko podoba. 😀

    #53251
    Pixeel
    Uczestnik

    Jeśli to, co pokazali na pierwszym zwiastunie to nie wszystko, to będę zadowolony.  Z jednej strony nie ma wielu fajnych elementów z trójki, które lubiłem, na przykład igloo, opalania się, pływania w morzu, budek do fotografii i do całowania, różnych wyzwań, które pojawiały się na festiwalach, piłki nożnej, prawdziwego haloween z chodzeniem po domach, postaci nadnaturalnej i tak dalej, z drugiej jednak są też rzeczy, które bardzo mi się podobają jak np. zajmowanie się ulami, tworzenie bukietów i kariera botanika. Więc jeśli kolejne zwiastuny będą pokazywać kolejne nowości, będzie fajnie (nie tak jak w trójce, ale i tak ok), jeśli jednak poznaliśmy już wszystkie lub prawie wszystkie rzeczy dochodzące w CPR to słabo…

    #53252
    Lenciai
    Uczestnik

    Tez sie nmg doczekac chyba najbardziej przez te swieta i przez dochodzace huśtawki???

    #53254
    Lenciai
    Uczestnik

    @pixell z tego co wiem, jeśli chodzi o halloween mozesz stworzyc własne swieto ?

    #53277
    Pquest
    Uczestnik

    Pomimo że jestem optymistą, to wyczuwam jedną wielką klapę :/ Dla przykładu klika rzeczy, które na to wskazują:

    – łyżwy i rolki oraz rzucanie balonami z wodą i rzucanie śnieżkami, mają tą samą animację, tylko inną teksturę

    – śnieg jest tylko przemalowaną trawą/dywanem; nie jest przestrzenny

    – niskiej jakości tekstury np. tekstura machiny pogodowej

    – jesienią mamy coś na wzór święta dziękczynienia, które na pierwszy rzut oka prawie w ogóle nie różni się od uroczystej kolacji

    – brak wielu rzeczy , które były w Trójce tj. dom strachu, boisko do piłki nożnej, nowa rasa, „całuśne” budki itd.

    Mam ogromną nadzieję, że moje przypuszczenia się nie sprawdzą. I dodatek na który najbardziej czekałem, jednak będzie godzien nazwy „Cztery Pory Roku”.

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 55)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.