Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Co sądzicie o dodatku The Sims 4 Cztery Pory Roku?

ostatnio zaktualizowano przez Ayano 5 lat, 8 miesięcy temu
45 uczestników
54 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #55786
    Loui
    Uczestnik

    Ten dodatek na pewno doda trochę więcej realizmu do gry. Zapowiada się naprawdę ciekawie. Z niecierpliwością patrze na kalendarz by móc go w końcu kupić i przetestować. Nie posiadam wszystkich pakietów czy akcesoriów. Dodatki jednak muszę mieć. Już zwłaszcza tak znaczący jak pory roku.

    #56263
    SimPaulina
    Uczestnik

    Po obejrzeniu live’a mam pozytywne wrażenia ? oby na moim komputerze wszystko dobrze działało. Podoba mi się pogoda, jej wpływ na Simów, święta i kalendarz, ogrodnictwo, meble ?

    #56724
    Emily
    Uczestnik

    Nie mogę się doczekać aby zagrać szczególnie w zimę – to moja ulubiona pora roku ^^

    #57300
    Chryzantem
    Uczestnik

    nakręciłam się na ten dodatek strasznie, a kiedy już zaczęłam grać, przyzwyczajenie do pogody z TS3 sprawiło że nawet nie zwracałam uwagi na zmiany atmosferyczne…

    ale trzeba przyznać, że wiosna jest śliczna. aktualnie mam jesień, czekam na zimę bo jak większość chyba najbardziej chcę ją zobaczyć D: burze robią wrażenie, sim może się bawić w deszczu albo umyć (jak moja simka stanęła nago w parku, bo nieświadomie to kliknęłam, to myślałam że spalę się ze wstydu). w miejscach po uderzeniu pioruna rzeczywiście pojawiają się kryształy i metale. niestety dobór ubioru dla miastowych simów jest kiepski, większość mężczyzn na chłodną pogodę nosi turban jako czapkę. no i Festiwal Smaku jest śmieszny – połowa roślin do zebrania jest poza sezonem 😀 są budki z jedzeniem sezonowym (lemoniada, lody, ciastka).

    parę zdjęć:

    #57379
    Evaerynth
    Uczestnik

    Wypowiadając się już po premierze dodatku – okazał się tak dobry, jak myślałam. Pory roku wprowadzają do gry to, czego od początku w niej brakowało, zjawiska pogodowe są piękne, a do tego kalendarz, ogrodnictwo, harcerstwo. Po instalacji dodatku mam w grze drobne błędy, jak wielu graczy, jednak mam nadzieję, że zostaną one naprawione w najbliższej aktualizacji.

    #57380
    Kalinek
    Uczestnik

    10/10

    #57388
    SooYoo
    Uczestnik

    Jeszcze nie nabyłam, ale z pewnością w najbliższym czasie to zrobię. To harcerstwo jest świetne ;p

    #57394
    aga5myszka
    Uczestnik

    Dodatek jest świetny! Nowe meble jakie dostaliśmy i elementy z trybu budowania są piękne. Ubrania i fryzury ze Stwórz Sima też są świetne i mają taki klimat. Sama rozgrywka dostarcza wiele radości, szkoda tylko, że harcerstwo nie jest dostępne dla dorosłych. Podoba mi się pszczelarstwo i ogrodnictwo zależne od pór roku. Fajnie, że wróciły pisanki oraz podoba mi się bardzo, że mamy ogromne pole do popisu przy świętach i ozdobach tematycznych. Co do warunków atmosferycznych, gram od niedawna (praca ?) i nie jestem w stanie się wypowiedzieć na temat burz czy śniegu, ale zauważyłam, że okolica zmienia się wraz z porami roku i nie mówię tu o okolicy domu ale np.: o laboratorium w Oazie Zdrój gdzie mamy podczas wiosny łany kwiatów ?

    Ogólnie rzecz biorąc to 10/10 i całkowicie spełnił moje oczekiwania ?

    #59297
    Floshee
    Uczestnik

    Bardzo mi się podoba wprowadzony kalendarz i święta, a także nowe wydarzenia w szkole czy pracy simów z okazji jakiś świąt (np dnia miłości). Jedyne do czego bym się doczepiła to duża ilość błędów, ale da się z tym wytrzymać.

    #59405
    Ayano
    Uczestnik

    Dodatek jest mega. Bardzo mi się podoba rozwinięte ogrodnictwo i możliwość układania kompozycji kwiatowych. W ogóle wszystko tu mi się bardzo podoba :D. Poza tym gra zgotowała mi już kilka niespodzianek. Nowe meble są fajne, z CASem też nie najgorzej. Ogólnie to postarali się, dopracowali dodatek.

Oglądasz 10 wpisów - 46 z 55 (wszystkich: 55)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.